Jump to content
DD

Pogaduchy o złapane.pl ;)

Recommended Posts

pb co sądzisz o dodaniu panelu w którym można byłoby dodawać domeny z pełnym opisem jak to teraz jest na (e-mail) i Ty byś wybierał tylko te które chcesz wystawić na aukcję? Myślę, że ułatwiło by to wielu osobom, niż pisanie e-maila.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy okazji, może taka opcja doboru domen do rozważenia: oddzielny panel, gdzie można dodać domenę, jeżeli domena zdobędzie dostatecznie dużo obserwatorów, wchodzi na licytację.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy okazji, może taka opcja doboru domen do rozważenia: oddzielny panel, gdzie można dodać domenę, jeżeli domena zdobędzie dostatecznie dużo obserwatorów, wchodzi na licytację.

 

Może i dobre ale nie zawsze obserwatorzy licytują...

Więc dla mnie nie jest to wyznacznik popularności/wartości domeny...

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites
pb co sądzisz o dodaniu panelu w którym można byłoby dodawać domeny z pełnym opisem jak to teraz jest na (e-mail) i Ty byś wybierał tylko te które chcesz wystawić na aukcję? Myślę, że ułatwiło by to wielu osobom, niż pisanie e-maila.

 

Specyfikacja tego rozwiązania leży od paru dni u programisty, zrobi jak wróci z urlopu. :-)

 

 

@Andro – osobliwy pomysł, to chyba już by zbaczało w stronę zupełnie innego serwisu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Specyfikacja tego rozwiązania leży od paru dni u programisty, zrobi jak wróci z urlopu. :-)

 

 

@Andro – osobliwy pomysł, to chyba już by zbaczało w stronę zupełnie innego serwisu...

 

No i fajnie :) Na pewno wiele osób będzie zadowolonych z takiego rozwiązania.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wyglada sprawa z domenami, ktore dodalo sie do zlapania i zostaly przechwycone przez Zlapane.pl ? Dzis np. serwis ten zlapal dla mnie domene , ale nie otrzymalem zadnej informacji, czy domene do zlapania zlecilo kilka osob, czy ja sam? Widnieje ona nadal w mojej zakladce "zlap domene". Obecnie jest zaparkowana na Sedo. Kiedy bedzie cos wiadomo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak wyglada sprawa z domenami, ktore dodalo sie do zlapania i zostaly przechwycone przez Zlapane.pl ? Dzis np. serwis ten zlapal dla mnie domene , ale nie otrzymalem zadnej informacji, czy domene do zlapania zlecilo kilka osob, czy ja sam? Widnieje ona nadal w mojej zakladce "zlap domene". Obecnie jest zaparkowana na Sedo. Kiedy bedzie cos wiadomo ?

 

O którą domenę chodzi? Przechwytywanie odbywa się zgodnie z zasadami opisanymi na stronie. Powiadomienia są wysyłane zbiorczo na koniec dnia w którym domeny zostały przechwycone.

 

Domyślam się, że chodzi o domenę która była zarezerwowana i dlatego jest już w stanie zarejestrowanym. Informacji o sposobie przechwytywanie takich domen rzeczywiście brakuje, zaraz to dopiszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie czekam na maila z powiadomieniem. Myslalem, ze sprawa wygladac bedzie tak jak na Dropped, gdzie powiadomieia przychodza na biezaco.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm dzisiaj dokładnie przed 22 gdy kończyły się aukcje, serwis miał zapewne tyle zapytan na stronie, że nie mozna było jej nawet otworzyć, a tym bardzie zalicytować...szkoda :/

 

Edit.

Dalej jest problem z serwisem... ktoś tez ma ten problem?

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm dzisiaj dokładnie przed 22 gdy kończyły się aukcje, serwis miał zapewne tyle zapytan na stronie, że nie mozna było jej nawet otworzyć, a tym bardzie zalicytować...szkoda :/

 

Edit.

Dalej jest problem z serwisem... ktoś tez ma ten problem?

 

Komuś chyba zależało żeby w okolicy 22:00 nikt nie mógł wejść na stronę... :-/

 

Już jest (powinno być) w porządku. Niestety aukcje nie moich domen, więc nie mogę bez konsultacji z właścicielem nic z nimi zrobić szczęście w nieszczęściu że nie było żadnych ofert.

 

[edit] Te aukcje zostały przedłużone o jeden dzień. Mam nadzieję, że takie rzeczy już się nie powtórzą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co z nia?

 

Stanowczo za tanio poszła. :-P

Ale poza tym chyba wszystko w porządku?

Share this post


Link to post
Share on other sites
właśnie to, myslalem ze przedluzy sie tez - przespałem ;)

 

Dlaczego miałaby być przedłużona? Czy były problemy z zalogowaniem wczoraj ok. 21:00? Jeśli tak, to rzeczywiście trzeba by przedłużyć... Ale chyba nie było, przynajmniej nic nie pamiętam...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego miałaby być przedłużona? Czy były problemy z zalogowaniem wczoraj ok. 21:00? Jeśli tak, to rzeczywiście trzeba by przedłużyć... Ale chyba nie było, przynajmniej nic nie pamiętam...

Nie bylo problemow w logowaniem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proste - Dropped łapie 5x wiecej - bo ma 5 partnerstw :D

no tak wlasnie napisalem w komentarzach

 

wg mnie ten artykul na blogu dropped to male PR-owe faux pas ;-) no ale niech ocenia to klienci/userzy ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki temu artykułowi zyskałem dziś kilkoro nowych użytkowników, za co uprzejmie dziękuję. :-)

Kilka sprzedaży za konkretne pieniądze i coraz więcej osób dowiaduje się o serwisie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] i coraz więcej osób dowiaduje się o serwisie :D

 

 

No nie wiem czy to akurat powód do radości dla kupujących :D

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

a dzis mamy

 

Nowe aukcje

 

Brak aukcji.

 

Kończące się aukcje

 

Brak aukcji

koniec zabawy? ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×