Jump to content
Sign in to follow this  
Saint

Aukcja jak ich wiele ... skrajny idiotyzm!

Recommended Posts

Byly prawie moje, ale czlowieka moze szlak trafic jak ktos odwoluje aukcje w ostatnich minutach piszac, ze zakonczyl bo tak napisal w opisie aukcji: "Wystawiłem również na innych serwisach aukcyjnych więc zastrzegam możliwość zakończenia aukcji przed czasem". Co tu duzo mowic kretynizm kompletny:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1...82+wys%C5%82any.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Byly prawie moje, ale czlowieka moze szlak trafic jak ktos odwoluje aukcje w ostatnich minutach piszac, ze zakonczyl bo tak napisal w opisie aukcji: "Wystawiłem również na innych serwisach aukcyjnych więc zastrzegam możliwość zakończenia aukcji przed czasem". Co tu duzo mowic kretynizm kompletny:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1...82+wys%C5%82any.

 

Dodałem do odwoływaczy. Niestety, to jest allegrowa codzienność. Na sugestie, żeby np. zablokować możliwość wycofania aukcji w ostatnich 24 czy 12 godzinach allegro nie reaguje. Dziwne, bo przecież sami na tym tracą (prowizję)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesli aukcja ma taki dopisek "Wystawiłem również na innych serwisach aukcyjnych więc zastrzegam możliwość zakończenia aukcji przed czasem' wciskam 'zglos naruszenie zasad -----> ogloszenie w innych mediach'

i dodaje do obserwowanych.

Jesli po 24h aukcja wciaz wisi wowczas pisze przez formularz SS. To zwykle pomaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Byly prawie moje, ale czlowieka moze szlak trafic jak ktos odwoluje aukcje

 

 

Saint zarezerwuj sobie callcenters.pl - nie wiem do czego Ci jest potrzebna taka domena ale zanim zaczniesz psioczyć że ta domena jest kiepska to wpierw ją zarezerwuj i rozejrzyj się w sieci - to nic nie kosztuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×