Jump to content
koszarki

www.creativ.pl

Recommended Posts

jak myslicie ile moze byc warta domena www.creativ.pl

Heh, przypomnialo mi sie jak w 1998 chcialem kupic nowa karte dziwkowa, wpisywalem w wyszukiwarke creativ i sie dziwilem, ze nic nie ma :)

 

Mysle, ze jesli Creative nie bedzie chcial Ci odebrac domeny to, to moze zwroci sie koszt rejestracji z parkingu..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Literówka, więc wycena zależna od ruchu.

 

creativ.com.pl - studio haftu :-) są też .de, .it, .si., com.ar - chyba jakieś agencje reklamowe czy cuś.

w polskim internecie jednak zawsze będzie to tylko literówka. no moooże jakaś firma się tak nazwie i będzie nią zainteresowana.

z parkingu powinna conieco zarobić (sam chciałem ją kiedyś zarejestrować, ale podejrzewam, ze będzie miała niski cr).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wpiszcie creativ na pf.pl :)

Minimum kilkaset zł nawet bez ruchu a ten chyba będzie ;)

Sprzedałbym jakieś firmie - nie jedna będzie chciała mieć/ma taką nazwę. - za kilka tyś

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wpiszcie creativ na pf.pl :)

Minimum kilkaset zł nawet bez ruchu a ten chyba będzie ;)

Sprzedałbym jakieś firmie - nie jedna będzie chciała mieć/ma taką nazwę. - za kilka tyś

 

wyniki na pf.pl to w znacznej większości (95%) firmy z "creative" w nazwie. jest kilka "creativ", ale to są jakies salony fryzjerskie itp. jest niemieckie słowo kreativ...

także z tymi kilkoma tyś. to chyba lekko przesadziłeś :-)

imho max 300-400 zł (można komuś zaoferować na początek 1tyś, ale nie sądzie że ktoś się skusi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie miałem na myśli tego że tak nazwywają się wszystkie firmy z PF tylko że to popuarny wyraz w nazwie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie miałem na myśli tego że tak nazwywają się wszystkie firmy z PF tylko że to popuarny wyraz w nazwie.

 

creative - tak, creativ - nie

Share this post


Link to post
Share on other sites
No wlasnie tam wszedzie jest creative, ciekawe jaki bedzie ruch, domene wlasnie zaparkowalem i sie zobaczy!

 

koniecznie napisz za parę dni, bo sam jestem ciekawy czy żałować czy nie, że jej nie zarejestrowałem ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam!!!! sa pierwsze statystyki, domena w ciagu 2 dni zarobila okolo 2 dolarow trzeba jeszcze poczekac na to az namedrive ostatecznie zaktualizuje stawki, ale pewnie bedzie kolo 2 dolarow!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla .pl to nie będą raczej kliki po $0.10 a po $0,02-$0,03 no chyba że ruch nie był z polski...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×