Jump to content
Sign in to follow this  
Tobi

Active24

Recommended Posts

Mam w Active24 dwa konta - jedno prywatne, drugie firmowe. Czy możliwe jest przeniesienie środków z jednego na drugie? Chciałbym od tej pory wszystkie domeny rejestrować na firmę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam w Active24 dwa konta - jedno prywatne, drugie firmowe. Czy możliwe jest przeniesienie środków z jednego na drugie? Chciałbym od tej pory wszystkie domeny rejestrować na firmę.

Takie pytania najlepiej zadawać naszemu BOK ;) Przypominam, że istnieje możliwość rozmowy i czatu na Skype, kontakt emailowy czy telefoniczny ;)

 

Ale skoro już pytanie zostało zadane tutaj, to odpowiadam ;)

 

Środków nie można przenieść z jednego konta Klienta na inne konto, natomiast można zgłosić prośbę zwrotu środków do BOK i po otrzymaniu zwrotu można środki wpłacić na odpowiednie konto klienckie.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki, pomyślałem że odpowiedź przyda się też innym zainteresowanym. To już ciągnąc dalej wątek - czy zwrot środków obciążony jest jakąś opłatą?

 

PS

Na skypie nikt nie odpowiada od rana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki, pomyślałem że odpowiedź przyda się też innym zainteresowanym. To już ciągnąc dalej wątek - czy zwrot środków obciążony jest jakąś opłatą?

Za zwrot środków nie jest pobierana w tej chwili żadna opłata.

 

Na skypie nikt nie odpowiada od rana ;)

To już niestety wina Skype ;) Niestety w ostatnim czasie zdarza się, że Skype dostarcza wiadomości po kilku dniach lub po tygodniu! ;) Dlatego, jak już wcześniej pisałem, rozważana jest opcja wprowadzenia systemu czatowego i / lub dodania kontaktu via GG.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak BTW,

"Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu DomenyTanio.pl oraz akceptuję zawarte w nich warunki."

 

Jest błąd stylistyczny w nich warunki, niewidoczny ale błąd - przy okazji można poprawić.

pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak BTW,

Jest błąd stylistyczny w nich warunki, niewidoczny ale błąd - przy okazji można poprawić.

Dzięki - zostanie poprawione przy najbliższej okazji ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie będę zakładał nowego wątku. Zarejestrowałem testy domeny w Active24 ustawiając podczas rejestracji testów DNSy. Okazuje sie jednak, że "Ta nazwa domeny została już umieszczona w ND" :) Jak zmienić DNSy domeny testowanej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz dwie możliwości rozwiązania problemu. Pierwsza to zgłoszenie weryfikacji własności domeny do NameDrive - wtedy domena zostanie dodana na Twoje konto ND i zdjęta z konta, gdzie domena wcześniej była dodana.

 

Co do zmiany delegacji domeny testowanej, to robi się to tak samo jak w przypadku "normalnej" domeny - trzeba wybrać domenę testowaną w dziale "Domeny", następnie wybrać dział "DNS" i z prawego menu "Zmień delegację".

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 20. maja trochę już czasu minęło, a środki są nadal na moim koncie prywatnym. :/

Ostatnia odpowiedź z BOK Active24 z czwartku to taka, że pieniądze powinny zostać zwrócone "w przyszłym tygodniu". Mało precyzyjne określenie, a 2 tygodnie już minęły. Jest jeszcze nad czym popracować Danielu. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od 20. maja trochę już czasu minęło, a środki są nadal na moim koncie prywatnym. :/

Ostatnia odpowiedź z BOK Active24 z czwartku to taka, że pieniądze powinny zostać zwrócone "w przyszłym tygodniu". Mało precyzyjne określenie, a 2 tygodnie już minęły. Jest jeszcze nad czym popracować Danielu. :P

To akurat może wynikać z tego powodu, że byłem na urlopie a zwrot środków póki co "przechodzi" przeze mnie :P Dlatego biorę za to pełną odpowiedzialność. Do jutra sprawa powinna być załatwiona.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×