Jump to content
Darki

exDomeny.pl :: Aukcje domen internetowych

Recommended Posts

No nie wiem o co idzie, ale dobrze by było znać politykę serwisu, który ma swój temat na forum, bo przecież niedawno toczyła się taka mocna dyskusja, że warto naprawdę przypomnieć:

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=15302...mp;#entry103042

http://www.di.pl/index.php?showtopic=15302...mp;#entry103405

http://www.di.pl/index.php?showtopic=1005&...mp;#entry121141

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam tylko pytanie, czy użytkownik "Gosia" jest postacią wiarygodną i niezależną od serwisu? Licytuje wszystko, z większym lub mniejszym sensem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam tylko pytanie, czy użytkownik "Gosia" jest postacią wiarygodną i niezależną od serwisu? Licytuje wszystko, z większym lub mniejszym sensem...

 

Widze, ze Darki zaniemowil, ale ilez mozna...? Wiec wrzuce cos od siebie.

Wylicytowalem tam kiedys 2 domeny, juz pare tyg temu. Domeny wygrala "Gosia" i oczywiscie domeny sa nadal w posiadaniu tej firmy.

 

Poza tym raz "walczylem" z "Gosia" o jedna domene za klilkaset zl. Wtedy jeszcze nie bylem niczego swiadomy.

 

Darki, czy masz cos do powiedzenia jeszcze w tym temacie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gosia widoczna bywa też na Mapa Domen

 

Rozumiem, że to do mnie. Co dokładniej masz na myśli? Nie brałem udziału w żadnej aukcji (poza just-testing*pl).

 

Czasem jestem zły, że coś tak tanio pójdzie (np. kawosz.pl - o którym była tu już dyskusja), ale uważam, że to oczywiste, że

nie mogę brać udziału w aukcjach w moim serwisie.

 

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gosia powinna raczej mieć nick 'cena minimalna'. Chciałem tam kiedyś kupić dwie domeny, ale zrezygnowałem z licytacji po pojawieniu się w niej tego nicka. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gosia powinna raczej mieć nick 'cena minimalna'. Chciałem tam kiedyś kupić dwie domeny, ale zrezygnowałem z licytacji po pojawieniu się w niej tego nicka. :rolleyes:

 

Albo podbijautomat ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gosia widoczna bywa też na Mapa Domen

A ja nie zauważyłem tam takiego nicka? :rolleyes: Więc nie wiem o co chodzi.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli Gosia jest związana z serwisem, to parę osób może się wkurzyć, żeby długo nie szukać:

Grecja24.pl

Czytelnik.eu

Plytki.eu

Smyczek.pl

WhatsNew.pl

BigPizza.pl

 

Chciałbym poznać zdanie właściciela na ten temat, ale nie sądzę by się przyznał, jeśli coś jest na rzeczy.

Dla mnie serwis był mało wiarygodny właśnie przez Gosię.

 

EDIT: dużo dałaby deklaracja domainera, jeśli taki licytuje na exdomeny.pl :rolleyes: hm, ale w to też wątpię...

 

EDIT2: moje prywatne małe śledztwo doprowadziło mnie do pewnego domainera z forum, ale na razie w tym temacie już zamilczę, póki milczy właściciel

Edited by seller

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieźle, jest już sposób na "Pana Waldka" i sposób na "Gosię" a sposób na "Dextera" to będzie wtedy, gdy ktoś będzie likwidował domainerów, żeby założyć opcję na ich domeny :rolleyes:

 

#goska*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem, że to do mnie. Co dokładniej masz na myśli? Nie brałem udziału w żadnej aukcji (poza just-testing*pl).

 

Czasem jestem zły, że coś tak tanio pójdzie (np. kawosz.pl - o którym była tu już dyskusja), ale uważam, że to oczywiste, że

nie mogę brać udziału w aukcjach w moim serwisie.

 

Nie, to nie było do Ciebie ale miło, że się przyznałeś :rolleyes:

Chciałem swoim postem zaznaczyć (mogłem jaśniej to napisać), że licytację, w której bierze udział Gosia, odpuszczam.

Sam swego czasu uważałem exDomeny za cenne źródło tanich domen, ale...

 

Uważam, że wszystko można wyjaśnić ale do tego trzeba aby Darki się wypowiedział. Póki co, serwis rzadko odwiedzam - szkoda.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale żeście się rozpisali ;)

 

Przepraszam, że nie mogłem wcześniej odpisać ale miałem ważne sprawy rodzinne i nie miałem czasu.

 

Pozwolę sobie odnieść się do niektórych zarzutów. Na wszystkie nie odpowiem, bo niektóre są absurdalne :P

 

 

 

Ja mam tylko pytanie, czy użytkownik "Gosia" jest postacią wiarygodną i niezależną od serwisu? Licytuje wszystko, z większym lub mniejszym sensem...

 

Użytkownik Gosia nie jest zależny finansowo od serwisu

 

Widze, ze Darki zaniemowil, ale ilez mozna...? Wiec wrzuce cos od siebie.

Wylicytowalem tam kiedys 2 domeny, juz pare tyg temu. Domeny wygrala "Gosia" i oczywiscie domeny sa nadal w posiadaniu tej firmy.

 

Poza tym raz "walczylem" z "Gosia" o jedna domene za klilkaset zl. Wtedy jeszcze nie bylem niczego swiadomy.

 

Darki, czy masz cos do powiedzenia jeszcze w tym temacie?

 

Totalna bzdura.

Wszystkie domeny wylicytowane przez Gosia mają dokonaną cesję.

Wyjątek stanowią domeny eu (użytkowik Gosia do czasu, do którego się odnosisz, wylicytował tylko jedną).

Domeny te ze względu na płatną cesję bedą miały zmienione dane we whois dopiero po minięciu okresu ważności (ustalone z kupującym).

Zresztą prawie każdemu, proponuję przeniesienie domeny do innego rejestratora lub przeprowadzenie cesji wraz z kolejnym abonamentem i obniżam cenę z aukcji.

Myślę, że ci co nabyli domeny eu to potwierdzą.

 

 

Gosia powinna raczej mieć nick 'cena minimalna'. Chciałem tam kiedyś kupić dwie domeny, ale zrezygnowałem z licytacji po pojawieniu się w niej tego nicka. ;)

Myślisz, że aż takim problemem jest założenie 100 nicków i podbijanie cen różnymi userami?

 

 

Jeśli Gosia jest związana z serwisem, to parę osób może się wkurzyć, żeby długo nie szukać:

Grecja24.pl

Czytelnik.eu

Plytki.eu

Smyczek.pl

WhatsNew.pl

BigPizza.pl

 

Chciałbym poznać zdanie właściciela na ten temat, ale nie sądzę by się przyznał, jeśli coś jest na rzeczy.

Dla mnie serwis był mało wiarygodny właśnie przez Gosię.

 

 

Tu to juz w ogóle nie wiem o co chodzi?

Np., na domenę gracja24.pl pierwsza oferta została złozona przez Gosia.

Inny user ją przelicytował i wygrał aukcję.

No i gdzie został pokrzywdzony?

 

Przykro mi, że domeny "schodzą" za coraz wieksze kwoty i serwis przestał być "źródłem tanich domen".

Większość domen czekała miesiącami na nabywcę, wystarczyło z zakładki "Domeny na sprzedaż" wystawić aukcję lub zadzwonić i sie dogadać co do ceny.

Teraz, jak domeny znajdują nabywcę robicie wielkie halo o nic ...

 

Na zakończenie.

 

User Gosia jakiś czas temu złozył ofertę na zakup prawie 600 domen i proponował pominięcie licytacji.

Widzę, że zrobiłem błąd, wymagając udziału w aukcji.

 

Już uzgodniliśmy telefonicznie, że pozostałe domeny z tej listy zostaną sprzedane z pominięciem serwisu.

 

Jest to ostatni post w tej sprawie. Nikogo nie zmuszam ani nie namawiam do brania udziału w aukcjach.

 

 

Darki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Totalna bzdura.

Wszystkie domeny wylicytowane przez Gosia mają dokonaną cesję.

 

Mam wyciągnąć karty na stół i pokazać 2 asy? Twój blef nie robi na mnie wrażenia. All in?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może coś przegapiłem, ale co się stało z exDomeny.pl? :rolleyes:

 

Z 2 tyg. temu było jeszcze pełno domen wystawionych na aukcji, których stopniowo ubywało.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×