Jump to content
gosel

Kącik humoru domenowego

Recommended Posts

Trzy lata temu z odczytem do Wharton Business School w Filadelfii przybył Hanniford Schmidt zaproszony jako wysłannik Światowej Organizacji Handlu (WTO). Temat? Nowy program niewolnictwa dla Afryki. Schmidt w swoim prowadzonym ze śmiertelną powagą wystąpieniu dowodził, że „reprywatyzacja” zasobów ludzkich na Czarnym Lądzie to szansa dla jego mieszkańców i błogosławieństwo dla świata. Tyle że wysłannik WTO był w istocie członkiem grupy The Yes Men. Ci dowcipnisie i aktywiści nie znosili WTO, więc zarejestrowali kilka lat temu adres www.gatt.org – korzystając z tego, że gdy Układ Ogólny w sprawie Taryf Celnych i Handlu (GATT) przekształcił się w WTO, nie zabezpieczono starego adresu internetowego. Sfingowana strona WTO wciąż działa i „yesmeni” są regularnie zapraszani przez różne instytucje na wystąpienia i odczyty – ich prowokacje dokumentuje film „The Yes Men”.

http://przekroj.pl/cywilizacja_spoleczenst...kul,4397,3.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
<strncmp> zawsze jak widzę billboard z reklamą firmy Słodki Wentzl

<strncmp> to mi się wydaje, że jak pisali nazwę fitmy, to im się klawiatura na qwertz przełączyła

 

bash.org.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
ten bazgroł u góry to niby jest nask? No wg mnie to moze być równie dobrze hask albo cokolwiek

 

A kiedy sprawdzałeś ostatnio aktualności?

Nask zmienił logotyp ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ten bazgroł u góry to niby jest nask? No wg mnie to moze być równie dobrze hask albo cokolwiek

Moim zdaniem to nask, tradycyjnie jadą na wydre ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś przypadkiem zauważyłem, że NASK bez większego szumu otworzył swój oddział w Lublinie. Szyld trochę słabo widoczny, ale poza tym biuro wygląda bardzo profesjonalnie.

 

http://img218.imageshack.us/img218/4757/nask.jpg

 

@PB zle umiesciles swoj post. powinno byc w dziale NEWSY ;)

Edited by skuwiak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś napisał do mnie klient, że chcę pewną domenę, którą sprzedałem paręnaście dni temu. Odpisałem uprzejmie, że ta domena została już sprzedana i mogę zaproponować mu coś podobnego, lub pomoc w poszukiwaniu wolnych domen.

 

Gość z wielkim oburzeniem odpisał, że jeśli mu coś proponuję to to ma być, a nie że jak on się zgadza to już tego nie ma. Zaznaczę, że minął dobry miesiąc od momentu, kiedy zgodził się na przesłanie oferty handlowej dotyczącej właśnie tej domeny.

 

Jeśli jeszcze będzie kozaczył to mu coś napiszę :-) BTW to rozumiem jego oburzenie, ponieważ domenę kupił ktoś z konkurencji za cenę pikniku dla kilku pracowników :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×