Jump to content
gosel

Kącik humoru domenowego

Recommended Posts

Mimo wszystko komuś się spodobała.

 

Testuje się :)

Co nie zmienia faktu, że dłuższej ;) chyba nie mieli ;)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
DOMENA:

 

itymozeszzostacswietymmikolajem.pl podczas testów

 

utworzona: 2008.11.11 22:19:07

 

ostatnia modyfikacja: 2008.11.11 22:19:07

 

WOW, po 3 minutach od opublikowania postu! Jestem pod wrażeniem.NIedlugo beda milisekundy, hehe

 

.. a ZostanMikolajem.pl nadal wolna? Na co czekacie? :)

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam się, że jak sprawdzałem dwie minuty od postu i była wolna to się trochę zdziwiłem :)

Ale trzeba by zarejestrować jeszcze itymozeszzostacswietymmikolajemtvp - to już mi się nie chciało ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przyznam się, że jak sprawdzałem dwie minuty od postu i była wolna to się trochę zdziwiłem :)

Ale trzeba by zarejestrować jeszcze itymozeszzostacswietymmikolajemtvp - to już mi się nie chciało ;)

 

Zajęta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Testuje się :)

Co nie zmienia faktu, że dłuższej ;) chyba nie mieli ;)

 

Powiedz później czy się opłacało :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalezione na Netto.blox.pl

 

 

W Mango.pl można już nawet kupic gotowe szablony stron www. Ale nie tam jakies wypasione CMSy czy CSSy, tylko szablony rodem z koncowki lat 90-tych ubieglego tysiaclecia

 

Mini-webs nazywa się ten produkt

 

498_middle.jpg

 

Najbardziej polecam posłuchać, w jaki sposob Pani zachęca do zakupu Mini-webs. nie ma nic lepszego na poprawienie dzis sobie humoru

 

Aha, w pakiecie Mini-webs jest zapewne nano-hosting i nawet pakiet 50 zdjęć gratis? i do tego, uwaga: możliwość publikowania linków? No io najwazniejsze, "Strona bedzie widoczna w intrnecie przez 3 lata!", nie , nie w INTERNECIE, tylko w INTRNECIE. To chyba jakaś alternatywna SIEĆ, co?

 

Mnie osobiscie najbardziej urzekla oryginalna strona internetowa z pakietem tych szablonow, czyli MINI-WEBS.COM

 

Jest zajefajnie skonfigurowana pod FireFoxa, co widac ponizej. Gratuluje!

 

miniwebxs8.jpg

 

miniwebscomindexhtmlangmt9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takie coś tutaj na forum:

 

Miałem kiedyś kilkadziesiąt Jarków17 na dole ;) Powodem było wejście na chat z tego co pamiętam potem cofnięcie się na główną i odświeżenie (bo się kurcze załadować nie chciało)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znak towarowy Nasza-Klasa do reklamowania innego serwisu spolecznosciowego... i to sie pojawilo na... Nasza-Klasa.pl zeby bylo smieszniej ;)

 

nkqc6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, ciekawe z czego wzięła się rejestracja domeny AdobeNieDlaStudenta.pl :)

 

a63f5bd2186d45ef.jpg

 

przecież są studenckie licencje Adobe...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm, ciekawe z czego wzięła się rejestracja domeny AdobeNieDlaStudenta.pl :)

 

a63f5bd2186d45ef.jpg

 

przecież są studenckie licencje Adobe...

 

Poszukaj sobie newsów/dyskusji sprzed roku na ich temat, to powinno coś rozjaśnić. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poszukaj sobie newsów/dyskusji sprzed roku na ich temat, to powinno coś rozjaśnić. ;-)

 

no tak, w sumie się dogrzebałem do takiego jednego newsa sprzed roku. Rzekłbym " a to Polska własnie". Nie wiem, w DE nikt nie ograniczał licencji, wystarczyło jednorazowo przedstawić legitkę studencką, a potem do końca życia śmigać już na co prawda ograniczonym licencją jedynie do niekomercyjnego wykorzystania, ale w pełni funkcjonalnym oprogramowaniu Adobe CS za 99euro. Smutne, że w Polsce zawsze musi być po dziadowsku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taka ciekawostka znaleziona na jednym blogu: :D

 

Z mojej obserwacji komentarzy zamieszczanych na polskich blogach (tych prywatnych związanych z nowymi mediami i eksperckich) sprowadza się do wydzielenia pewnych ptasich (tak ptasich!) porównań:

 

1. sowy/ nie zgadzają się z żadną opinią i gloryfikują własną niedoścignioną mądrość (moim zdaniem najliczniejszy gatunek w całym zestawieniu),

 

2. sokoły/ całe życie poświęcają wypatrzeniu ofiary i preferują niespodziewany atak, czyli coś typu złapać, przeżuć - odlecieć, często bez zostawienia własnych danych,

 

3. cukrówki/ siedzą takie cały czas na linii, doprowadzając do mdłości i bólu brzucha,

 

4. nieznany gatunek brazylijski/ czasem zostawi mądry wpis (szybko ginie on jednak wśród wypowiedzi sów, sokołów i innego ptactwa), więc szybko znika i nie można go odnaleźć. Chyba ewenement polskiej blogosfery,

 

5. dudek/ komentują, ale nie używając formularzy “skomentuj”. Zwyczajowo piszą na @ postującego, tak aby w ciszy i spokoju gloryfikować własne cenne spostrzeżenie,

 

6. czajka/ ciągle latają w powietrzu, ale nigdy nie mogą zdecydować się złożyć własnego cennego jaja. Jeżeli już to zrobią, to dzień w dzień obserwują jak ich jajo ma się w stosunku do kolejnych wypowiedzi,

 

A, i są jeszcze ptaki Hitchcock-a, czyli zorganizowana grupa przestępcza. Zlatuje się chmara i niemiłosiernie dziobie postującego, bo go po po prostu nie lubi. :/ Owe stado “sępów”, lata nad jednym blogiem (zawłaszcza eksperckim) i czyha na mały poślizg w wypowiedzi postującego.

 

http://www.blog.i-g-k.com/?p=63

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×