Jump to content
gosel

Kącik humoru domenowego

Recommended Posts

haha widocznie ci z google już wiedzą że w irlandii prędzej spotkasz polaka niż irlandczyka :D Ale mimo wszystko to gruba przesada ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na liście domen wygasających pojawiły się m.in.

 

SkanujRyj.pl

 

CisniemyBabola.pl

CiśniemyBabola.pl

 

ChinskieJaponki.pl - szczególnie to zestawienie (choć zapewne chodzi o laczki japonki) rozwaliło mnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy to jest humorystyczne, ale zobaczcie:

 

Zemsta porzuconej kobiety

 

Kiedyś w internecie widziałem coś podobnego w wersji anglojęzycznej (chyba ze Stanów, lub UK), moda jak widać przychodzi do Polski ;)

 

Tutaj relacja Live ;) :

 

 

A później okazuje się, że to nie na serio, tylko to był taki happening ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
8137_cd8d_480.jpeg

 

 

 

Dobre  :)  

 

 

Ostatnio dość często przeglądam w/w serwis o wiele ciekawszy niż rodzinny (?) projekt demotywatory.pl 

Share this post


Link to post
Share on other sites

DOMENA: zmw.pl

(...)

ABONENT:

firma: ZWIĄZEK MŁODZIERZY WIEJSKIEJ ZARZĄD KRAJOWY

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalezione na Forum Gazeta.pl ;)

 

Witajcie, chciałabym się wyżalić.

 

Wczoraj do mojej Mamy przyszło młode małżeństwo, by pokazać zdjęcia ze ślubu.

Jakież było zaskoczenie Mamy, gdy Pan Młody zaproponował, by...włączyła komputer! Przegrał zdjęcia z pendrive'a i tak sobie oglądali.

 

Pomijając już fakt, że moja Mama była zażenowana całą sytuacją (bo niby czemu ktoś dużo młodszy KAŻE jej włączać komputer w trakcie spotkania towarzyskiego!!), na komputer mojej Mamy wgrał WIRUSA i to ja mam teraz problem, bo muszę prosić o pomoc w odwirusowaniu. I korci mnie, by poprosić tego pana, który zawirusował - a niech sobie chłopak powalczy i przy okazji zapłaci za antywirusa.

 

APEL: wywołujcie swoje zdjęcia! Pamiątka zostaje na długi czas - i nie zagrażacie światu swoimi wirusami.

 

Pozdrawiam was serdecznie!!!

 

Czekoladka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś z mojej okolicy:

 

yo_baner.jpg

 

Yourajskieokolice to ciekawa i nowoczesna strona, która niewątpliwie przyciągnie uwagę odwiedzających. Zawarte na niej ciekawe rozwiązania, interesujące grafiki a także dodatki w postaci wirtualnego spaceru czy filmów o naszej gminie dopełniają jej atrakcyjności. Pozwoli to nam pokazać swoje zalety i to, co nas wyróżnia spośród innych gmin.

 

Jest to strona Urzędu Gminy Babice (powiat chrzanowski, woj małopolskie) - http://www.yourajskieokolice.pl/

 

Szkoda tylko, że domena jakaś taka nie bardzo do tego wszystkiego - oczywiście wersji prawidłowej nie wzięli (była wolna) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj sprawdzałem pewną domenę w archive.org i ten tekst mnie rozwalił:

 

Strona w trakcie przebudowy zażółć gęślą jaźń

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj sprawdzałem pewną domenę w archive.org i ten tekst mnie rozwalił:

 

Strona w trakcie przebudowy zażółć gęślą jaźń

 

Ale co dokładnie Cię rozwaliło? Jeśli "zażółć gęślą jaźń" to jest to typowy tekst webmasterów, który ma za zadanie sprawdzić, czy jest dobre kodowanie na stronie i poprawnie wyświetlają się wszystkie polskie ogonki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale co dokładnie Cię rozwaliło? Jeśli "zażółć gęślą jaźń" to jest to typowy tekst webmasterów, który ma za zadanie sprawdzić, czy jest dobre kodowanie na stronie i poprawnie wyświetlają się wszystkie polskie ogonki.

Może i jest to tekst webmasterów, ale samo zestawienie tych słów jest przezabawne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio podczas szukania literówek jedna z domen przekierowała mnie na stronę kretyn.com :blink: - nie wiem, czy jestem kretynem ;), ale już trzeci dzień czytam historyjki z tej strony i nie mogę przestać się śmiać :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnio podczas szukania literówek jedna z domen przekierowała mnie na stronę kretyn.com :blink: - nie wiem, czy jestem kretynem ;), ale już trzeci dzień czytam historyjki z tej strony i nie mogę przestać się śmiać :blink:

 

Taka podróbka basha z tą różnicą że większość tekstów jest wymyślona i raczej mało śmieszna.

polecam źródło: http://bash.org.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na liście spadów sprzed kilku tygodni: funclubsexmaniakowlaskaczacychodbyty.pl (czyt. Funclub Sexmaniaków łaskoczących Odbyty) - ktoś chyba nie mógł ze śmiechu podczas rejestracji tej domeny, gdyż zrobił literówkę. ;)

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na spadach to różne kwiatki się trafiają. ;-)

 

Aktualnie spadają na przykład:

 

czy-wiesz-ze-reklama-tutaj-kosztuje-tylko-1zl.pl

czy-wiesz-ze-ta-liste-przeglada-codziennie-kilkadziesiat-osob.pl

dominikoczyidziemydzisdokina.pl (Dominiko czy idziemy dziś do kina?)

przestan-grzebac-w-smieciach.pl

 

Ostatnie aż za mocne - ja czuję się obrażony przez kogoś-tam, ale będę grzebał dalej. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na spadach to różne kwiatki się trafiają. ;-)

 

Aktualnie spadają na przykład:

 

czy-wiesz-ze-reklama-tutaj-kosztuje-tylko-1zl.pl

czy-wiesz-ze-ta-liste-przeglada-codziennie-kilkadziesiat-osob.pl?)

przestan-grzebac-w-smieciach.pl

To były testy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×