Jump to content
gosel

Kącik humoru domenowego

Recommended Posts

Hah, faktycznie źle spojrzałem, ale i tak ciekawe kto taki dowcipny, no i gdzie wykupić tę reklamę za 1 zł. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
no jak to gdzie.. w twoim panelu, w dziale "testuj domenę" ;)

 

Faktycznie, jak na to spojrzeć w ten sposób to możesz mieć reklamę za 1,25 zł trafiającą do sporej grupy osób - chyba sobie coś zareklamuję. :-)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Faktycznie, jak na to spojrzeć w ten sposób to możesz mieć reklamę za 1,25 zł trafiającą do sporej grupy osób - chyba sobie coś zareklamuję. :-)

Ja próbowałem, co prawda na liście domeny zostały posortowane i wyszło jak wyszło, ale i tak jest fajnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
przestan-grzebac-w-smieciach.pl

 

Ostatnie aż za mocne - ja czuję się obrażony przez kogoś-tam, ale będę grzebał dalej. :P

Pociesz się, że tu wszyscy tak mają ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejne ciekawe domenyna liście spadów

 

CzyTwojaStaraPierzeWRzece.pl ;)

 

WypierdalajZLewegoPasa.pl :P

 

CzyToJuzKoniecPejbeka.pl :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ups, Pani MOnika Olejnik na antenie swojego pracodawcy, Radia Zet, niechcący zareklamowała innego swojego pracodawcę:

 

W trakcie swojego porannego programu ''Gość Radia Zet'' Monika Olejnik zazwyczaj zaprasza na stronę internetową radia. Ale czasami pojawiają się problemy. Kiedyś było ''wwuwuwu...wu'', a dzisiaj rano... Emocje były zbyt duże i zamiast www.radiozet.pl wyszło...

 

http://deser.pl/deser/1,97052,8327669,Moni...s___WIDEO_.html

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z cyklu irrelewantny kontent pod domeną:

 

BusinessWeek.pl

 

R3IP v3

Ten adapter jest przeznaczony do sprzętu firmy ZETKOM typ R3AT

w celu uzyskania pomocy połącz się z naszym serwerem.

 

Wiadomo, domainerzy. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 2 miesięcy przejąłem cześć obowiązków które wcześniej były domeną żony. Np. zakupy. Biegam po sklepach, i baczniej niż wcześniej przyglądam się co kupić. Często mam niezłą polewkę bo można znaleźć niezłe kwiatki językowe. Np. etykietę produktu: "szynka w garalecie xx zł.", na tabliczce: "Sprzedasz miodu". Dziś stojąc w kolejce w supermarkecie zauważyłem przy kasie taką oto promocję.

 

 

Co to ma wspólnego z domenami? Ano tyle, że zarezerwowałem przed chwilą domenę popolskiemu.pl, i jeśli czas pozwoli i zapał mi nie minie to zabieram na zakupy aparat i będę na niej umieszczał takie sympatyczne znaleziska :rolleyes: A jest tego. Poza językowymi kwiatkami jest w moim rodzinnym mieście np. rondo budowane własnie "po polskiemu" na którym po przebudowie zainstalowano światła. Od tego czasu powstają korki jakich wcześniej nie było. Można by było światła wyłączyć i korki znikną (było tak przez pewien czas), ale wówczas trzeba zwrócić dofinansowanie na przebudowę ronda. Więc są i światła i korki i klnących na cała sytuacje kierowców :rolleyes:.

 

Edit: P.S. garczki.pl wolna :)

Edited by karollp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Garczków się czepiasz, a potrójme dno to pies? :rolleyes:

Fakt, potrójme dno mają te garczki. Nie zauważyłem, a niby taki spostrzegawczy jestem :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś stojąc w kolejce w supermarkecie zauważyłem przy kasie taką oto promocję.

*Oferta ważna marzec, kwiecień.

 

 

Edit:

 

Już wiem. :rolleyes:

Edited by axis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co to ma wspólnego z domenami? Ano tyle, że zarezerwowałem przed chwilą domenę popolskiemu.pl, i jeśli czas pozwoli i zapał mi nie minie to zabieram na zakupy aparat i będę na niej umieszczał takie sympatyczne znaleziska ;) ...

Bardzo fajny pomysł! Ludzie mogliby zamieszczać foty z takimi dziwolągami i byłby może jakiś ranking, nagrody...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Newsletter Dropped, Ciekawe przechwycone domeny (2010-12-18):

 

aftermerket.pl

Dołącz do aukcji domeny

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Newsletter Dropped, Ciekawe przechwycone domeny (2010-12-18):

 

aftermerket.pl

Dołącz do aukcji domeny

 

;)

 

 

 

 

też mnie to dzisiaj zdziwiło

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×