Jump to content
gosel

Kącik humoru domenowego

Recommended Posts

Posted (edited) · Hidden by rok1978, September 20, 2013 - off topic
Hidden by rok1978, September 20, 2013 - off topic

Miss Muslimah

 

4 fotka mnie rozwaliła.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by rok1978, September 20, 2013 - off topic
Hidden by rok1978, September 20, 2013 - off topic

Miss Muslimah

 

4 fotka mnie rozwaliła.

 

Burqa-ed_throng.jpg

 

Muzułmańskie kobiety mają coś w sobie. Ten błysk oka w jego spojrzeniu zdradza wszystko:

 

0419_9e52_480.jpeg

Share this post


Link to post
Posted (edited) · Hidden by rok1978, September 20, 2013 - off topic
Hidden by rok1978, September 20, 2013 - off topic

Najbardziej dołujący z punktu widzenia zawodowego tekst, jaki dzisiaj słyszałem w tramwaju - gość wyjechał z nim do jakiejś dziewczyny - Jestem kucharzem w Ikei :D

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post

W ostatnio sprzedanych na AM jest taka "domena":

 

domęną.info.pl 2013-09-18 Sprzedaż na aukcji

 

Abonent:

firma: Idzie Grzegorz przez miasto

 

Ktoś chciał chyba kupić domena.info.pl albo myślał, że kupił. A dane we whois (możliwe, że też i zakup) sobie chyba czymś "dopalił". ;)

Edited by thomaso
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted · Hidden by rok1978, September 20, 2013 - off topic
Hidden by rok1978, September 20, 2013 - off topic

Najbardziej dołujący z punktu widzenia zawodowego tekst, jaki dzisiaj słyszałem w tramwaju - gość wyjechał z nim do jakiejś dziewczyny - Jestem kucharzem w Ikei :D

Ja jednak myślę, że bardziej dołujące jest "Robię staż u Tuska". No ale to jest dział o humorze, a nie polityce ;)

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by rok1978, September 20, 2013 - off topic
Hidden by rok1978, September 20, 2013 - off topic

Najbardziej dołujący z punktu widzenia zawodowego tekst, jaki dzisiaj słyszałem w tramwaju - gość wyjechał z nim do jakiejś dziewczyny - Jestem kucharzem w Ikei :D

Przeciez ikea ma normalna restauracje, nie tylko hot dogi sprzedaja :) Nawet dobre jedzenie tam maja, czasem sobie tam na zupe chodze :P no ale inne potrawy tez jadlem.

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by rok1978, September 20, 2013 - off topic
Hidden by rok1978, September 20, 2013 - off topic

Przeciez ikea ma normalna restauracje, nie tylko hot dogi sprzedaja :) Nawet dobre jedzenie tam maja, czasem sobie tam na zupe chodze :P no ale inne potrawy tez jadlem.

Bez wątpienia są specjalistami w przyrządzaniu koniny. :D

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by rok1978, September 20, 2013 - off topic
Hidden by rok1978, September 20, 2013 - off topic

nie mogłem się powstrzymać

 

- Rozum wiesz jaki tytuł ma najkrótszy film świata?... -

Milczenie kobiet.

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by rok1978, September 20, 2013 - off topic
Hidden by rok1978, September 20, 2013 - off topic

Prawdziwa sytuacja, którą podpatrzyłem/podsłuchałem kilka dni temu w kolejce do kasy w markecie.

 

Przede mną stało trzech chłopaków (w wieku około 20-25 lat), górale, którzy wykonywali jakieś zlecenie (może budowlane), bo byli w ubraniach roboczych i wpadli chyba kupić sobie coś na obiad/kolację. Nie mieli tych zakupów dużo, ale szło to wolno, bo zagadywali młodą kasjerkę, trochę ją podrywając.

 

Mówili głośno na cały sklep (choć nie sądzę, żeby byli wstawieni) i z charakterystycznym dla górali zaciąganiem.

 

Jeden z nich chyba chciał sprawdzić jaką partią jest tak kasjerka do ewentualnej żeniaczki, bo pyta się jej:

 

- Chałupa u Pani jest ?

 

Ona na to:

 

- Mieszkam z rodzicami w mieszkaniu

 

Góral:

 

- A auto u Pani jest ? Jakie ? :-)

 

Nie pamiętam co odpowiedziała ta dziewczyna, ale chyba, ze nie ma samochodu.

Chłopak zadał jej jeszcze z 2-3 pytania i skwitował:

 

- To ja sobie to wszystko dziś wieczorem muszę przemyśleć (chyba mu się bardzo spodobała, ale nie widział szansy na zbyt duży posag).

 

Na sam koniec jak już pakowali te zakupy, to powiedział coś takiego:

 

- Bo mi to matula zawsze powtarzała, jak będziesz szukał żony i chodził po wsiach, to patrz na którym podwórku jest najwięcej gnoju (obornika). Bo jak dużo gnoju, to i dużo bydła, a jak dużo bydła, to znaczy, że i ziemi dużo. Jak w takim gospodarstwie będą mieli córkę na wydaniu, to się poważnie zainteresuj. :)

 

Oczywiście wszystko mówił taką piękną góralszczyzną, że cały sklep był rozbawiony...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post

Łódź przeniesiona do Iławy.

 

KS9vix4.png

 

Ratusz łódzki będzie się mieścił na tej samej ulicy co iławski:

 

DnaI7GZ.png

 

 

[edit] Udało mi się uzyskać oficjalny komentarz: - Stara siedziba w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej wymaga remontu. Na czas niezbędnych prac koledzy z Iławy użyczyli nam nieużywany już budynek gospodarczy w podwórzu tamtejszej remizy. Mieszkańców, którzy nie mogą sobie pozwolić na 250-kilometrową podróż w celu załatwienia sprawy pragniemy uspokoić, że do dawnej siedziby wrócimy, jak tylko ktoś w NASK palnie się w łeb i poprawi dane w whois - poinformował rzecznik Ratusza.

Edited by pb
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A numer kierunkowy (42) kieruje normalnie do Łodzi (pewnie do urzędu na Piotrkowskiej). ;-) Niezły bajzel tam mają w tym Archeo, znaczy w NASK-u.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A numer kierunkowy (42) kieruje normalnie do Łodzi (pewnie do urzędu na Piotrkowskiej). ;-) Niezły bajzel tam mają w tym Archeo, znaczy w NASK-u.

 

Pewnie VOIP :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iława powoli staje się centrum polskiej administracji lokalnej. ;-)

 

eJ1lZwm.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słyszałem, że rejestr .pl ma zostać wydzielony z NASK i przenieść się na Niepodległości 13 w Iławie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj Łódź zawinęła do portu Bełżec, holując za sobą Bełżyce oraz Iławę.

 

a173Anq.png

 

NYzY5eG.png

 

IK2UnD4.png

 

Wiele wskazuje na to, że urzędnicy z tych miast, działając w zmowie, postanowili przejąć bełski magistrat podczas gdy tamtejsza administracja wybrała się w delegację do Warszawy celem odzyskania miejskiej domeny przetrzymywanej przez organizację pod nazwą Nieszanująca Abonentów Siatka Kryminalna.

 

9uZ4bYc.png

 

O dalszym przebiegu wydarzeń będziemy Państwa informować na bieżąco.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×