Jump to content
gosel

Kącik humoru domenowego

Recommended Posts

- Jaka jest różnica między murarzem a inwestorem domenowym?

 

- Murarz potrafi utrzymać rodzinę :)

 

Nie obraź się, ale głupie to to jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Różne już dostawałem zlecenia wycen domen internetowych. Ale takiego, gdzie nie mogę poznać nazwy domeny jeszcze nie ;)

 

DD

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Różne już dostawałem zlecenia wycen domen internetowych. Ale takiego, gdzie nie mogę poznać nazwy domeny jeszcze nie ;)

 

DD

 

Przecież to prosta wycena. 0 liter = 0 zł. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Reasumując chcesz zwiększyć swój dochód nie przegap takiej okazji (...)

 

Kupujący powinien zastrzec, że sprzedający mu zagwarantuje w umowie dzienny "dochód" z domeny w wysokości co najmniej 14 246,58 zł, tak aby poniesione nakłady zwróciły się po roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ostatnich decyzji UDRP WIPO w domenie .co:

 

Ciekawy abonent :D

 

 

The Respondent is “osama bin laden” of Hong Kong, China.

 

20sfdg.png

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś to widział? :D

 

 

W tym kraju Chrystusa ze Świebodzina i cudownych seriali takich jak Ojciec Mateusz (ksiądz), Ranczo Wilkowyje (ksiądz), siostry (siostry zakonne), wszystko musi być jeszcze bardziej zobrzydzone przez przenikanie religii nawet do tak bzdurnych spraw jak reklama TV.

 

NIe wspomnę tu o kampanii społecznej "Motocykliści są wśród nas", gdzie musi być pokazana postać księdza.

 

Nie wspomnę o foodtrucku "Papu mobile" wystylizowanym wiadomo na jakie znane mobilne akwarium.

 

Nie wspomnę o zainstalowanej Marii Ząbkowskiej przez dewelopera na nowo wybudowanym osiedlu.

 

Szczerze, to nie jest śmieszne, tylko obrzydliwe. Pokazywanie sukienkowych w każdym moiejscu i przy każdej okazji (a to się taki prześlignie do reklamy, a to niby pojedzie na patrol z policjantem i będzie udzielał dobrego słowa) podtrzymuje stereotyp, że to są fajni, "cool" kolesie, co jest błędem. Czy w tym kraju są tylko księża i zakonnice? Wiem, są jeszcze celebryci. W każdej reklamie, a najwięcej w reklamach banków i telefonii komórkowej. No ale AM nie stać chyba na takowych, pozostaje więc przebranie "dżender" - sukienki dla panów.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

To miał być kącik humoru, chociaż tutaj mógłbyś sobie darować te swoje wynurzenia.

 

Mogę komentować co i gdzie chcę. Nie musisz czytać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja dzisiejsza rozmowa z klientem, który utracił domenę (idealna dla jego profesji, utrzymywał od 2009 roku):

 

Skrót. Cytaty dosłowne.

 

(K): to jaki jest koszt tej domeny?

(Ja): Proszę Pana wyjściowo 1000 zł netto. Słucham propozycji.

(K): No nie, gdzie Pan i z czym Pan! Za domenę w życiu nie dam tyle pieniędzy, Pan chyba oszalał.

(Ja): To naprawdę nie jest wygórowana kwota, domenę utrzymywał Pan przez 5 lat, nie szkoda Panu tego ruchu i tej nazwy?

(K): Oczywiście, że mi szkoda i to bardzo. Ale takiej kwoty nie dam za nią.

(Ja:) Rozumiem. Jaka jest więc Pana propozycja? Proszę powiedzieć a ja szybko rozważę i powiem czy dobijamy targu.

(K): Proszę Pana mogę dać za nią 0 zł.

(Ja): 0 złotych? A może mi Pan powiedzieć tak szczerze po męsku dlaczego miałbym Panu tę domenę oddać za darmo?

(K): (Uwaga mocne): Proszę Pana bo już raz dostałem ją za 0 zł i wiem, że tyle jesteście w stanie za nią dostać :D

 

I jak tu nie mieć dobrego humoru w tym biznesie? B)

Edited by vul
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×