Jump to content
Sign in to follow this  
Haribo

Dwie domeny do wyceny ;-)

Recommended Posts

Witajcie,

niestety na razie nic nie zarabiam na domenach, więc to jest moje ostatnie podejscie - jesli nic z tego nie wyjdzie to koncze z ta fucha ;-)

 

Planowanieogrodu.pl i do kompletu planowanieogrodow.pl

 

Wybrałem przedrostek "planowanie" poniewaz jest to synonim "projektować". Są ADWORDSY na keyword "planowanie ogrodow".

 

Prosilbym o przyblizona wycene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ile już masz domen? :) Takie rzeczy, to pisze się , jeśli przez rok niczego nie sprzedaż :)

 

Podoba mi się ta nazwa mimo, że oprócz nazw programów i książek, mało kto używał tej frazy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMHO planowanie nie jest ksiazkowym wyrazem :)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

planowanieogrodow*pl dość ciekawa. Nie jest to co prawda projektowanie ani aranżacja. Ale branża rozwojowa. Powinni być chętni na zakup w okolicach 2-3k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, planowanie, to nie projektowanie. Czesciej mowi sie o zakladaniu ogrodow, czy aranzacji ogrodow.

 

Pare stowek, przy dobrym wietrze.

 

*TrawnikiRolowane.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

planowanie... no chyba tak się nie mowi w przypadku ogrodów, dlatego IMO 0zł

 

#pielegnacjaogrodu.pl

#pielegnacjaogrodow.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witajcie,

niestety na razie nic nie zarabiam na domenach, więc to jest moje ostatnie podejscie - jesli nic z tego nie wyjdzie to koncze z ta fucha ;-)

 

Nie łam się stary, tylko trochę inaczej całą sprawę potraktuj. Ja też "zajmuje się" (po pracy :) ) domenami od niedawna - bo od niecałych trzech miesięcy - i już po miesiącu miałem "kryzys" i chciałem sprawę olać - bo nikt nie chciał moich nindż kupować (to nie aluzja - te Twoje tutaj moim zdaniem nindżasami w żadnym razie nie są) ... Rzutem na taśmę, zarejestrowałem moje, jak sobie powiedziałem, ostatnie domeny i ... od ręki je sprzedałem za całkiem przyzwoity grosz ... Napaliłem się conajmniej tak, jakbym odkrył żyłę złota ... Porejestrowałem następne domenki, zrobiłem kolejne mailingi i ... nic. No tak, ludziska chcieli, żeby im oferty przesyłać ale potem cisza.... Raz jedna firma się zainteresowała bliżej ... już mieli brać ... no i lipa - wycofali się. Otrzeźwiałem nieco, no ale rezygnować nie mam zamiaru - po prostu zmieniłem punkt widzenia - patrzę na to jak na inwestycję, na zysk z której trzeba trochę poczekać. I czasem można się nie doczekać - takie życie :)

 

Domen Ci nie wycenię, bo nie umiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
planowanie... no chyba tak się nie mowi w przypadku ogrodów, dlatego IMO 0zł

 

#pielegnacjaogrodu.pl

#pielegnacjaogrodow.pl

 

 

No cbyba kpisz w tej chwili.

Share this post


Link to post
Share on other sites
planowac to mozna ciąże... 0zł

 

Świadczymy również pomoc w zakresie planowania i kompozycji ogrodów.(...)

hmm

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
No cbyba kpisz w tej chwili.

 

nie kpię i jestem śmiertelnie poważny :)

 

na frazę "planowanie ogrodów" w google masz ... 1,9k wyników - sam sobie odpowiedz na pytanie czy to dużo

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie kpię i jestem śmiertelnie poważny :)

 

na frazę "planowanie ogrodów" w google masz ... 1,9k wyników - sam sobie odpowiedz na pytanie czy to dużo

 

 

tym łatwiej z tą domeną przebić się na pierwsze miejsca i precyzyjnie dotrzeć do klienta który planuje ogrody,

bo czasem lepiej być w wynikach na pierwszym miejscu - niż na milion pierwszym.

 

Na pewno nie żyła złota, ale jak już ktoś określił średnie xxx otrzymasz...jeśli nie będziesz się spieszył.

 

Pozdrawiam i się nie łam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×