Jump to content
Dropped.pl

Zapraszam sprzedawców do wystawiania domen!

Recommended Posts

Jako że termin otwarcia giełdy domen zbliża się wielkimi krokami, zapraszam wszystkich, którzy na giełdzie chcieliby wystawić swoje domeny zarejestrowane w Dropped.pl, do ustawienia cen i kategorii :) Dzięki temu, podczas startu giełdy będzie ona zasilona listami domen.

 

Aby to zrobić, należy przejść na tajemniczą stronę:

http://www.dropped.pl/marketset.php

i zdecydować, które domeny mają być wystawione, w jakich kategoriach, i za ile.

 

Przy każdej domenie do zdefiniowania są 2 ceny:

* Cena "kup teraz" - cena domeny pokazana na liście. Użytkownik będzie mógł kupić domenę po tej cenie od ręki.

* Cena minimalna - oferty składane przez użytkowników poniżej tej kwoty zostaną automatycznie odrzucone.

Obie ceny są opcjonalne, można zostawić 0 - wtedy dana funkcjonalność po prostu nie będzie włączona (brak ceny "kup teraz" będzie oznaczał pokazanie tekstu "cena do negocjacji").

 

Dla każdej domeny (niezależnie od "kup teraz") kupujący będzie mógł złożyć ofertę. Dostępne opcje sprzedaży to: transakcja Escrow (uruchamiana automatycznie przy "kup teraz", lub ręcznie przez sprzedającego przy akceptowaniu oferty) lub skierowanie domeny na aukcję publiczną (ręcznie przez sprzedającego przy akceptowaniu oferty).

 

Podczas pierwszych tygodni działania giełdy prowizje za sprzedaż (na aukcji i w Escrow) zostaną promocyjnie ustawione na 0% :)

 

Możliwość wystawienia domen spoza Dropped.pl zostanie dodana za tydzień :)

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ogłoszę już wkrótce - ale adres będzie na pewno interesujący :)

A co z niespodzianką?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajnie. Wkrótce zacznę sprzedawać, bo mi potomek nadchodzi.

 

 

Moze i ja sie skusze bo jak widze, ze domena ktora mialem w testach, olalem ( napisalem na forum ze nie bede rejestrowal ) bo moim zdaniem to badziew mowie o iksiazki.pl a na dropped juz kosztuje podna 400zl :)) to mam refleksje !

Te refleksje a glownie wnioski z nich plynace sa takie ze ludzie lykaja wszystko jak pelikany ale pod warunkiem ze te domeny sa sprzedawane na dropped :)!

Czyli wniosek... ze tylko dropped moze sprzedawac ( tu bardzo duze i szczere uznanie ) wszelakie wynalazki nawet takie ktorych inni nie chca nawet po testach ;))

Serio to fenomen godny nagrody ! Tak wiec chyba NASK ma tak duzo rejstracji dzieki dropped bo inaczej 40% tych domen zwyczajnie by lezala wolna :)

czy sie myle ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co z niespodzianką?

Którą?

 

Giełdopped.pl? :)

To już prędzej giełdRopped :)

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze i ja sie skusze bo jak widze, ze domena ktora mialem w testach, olalem ( napisalem na forum ze nie bede rejestrowal ) bo moim zdaniem to badziew mowie o iksiazki.pl a na dropped juz kosztuje podna 400zl :)) to mam refleksje !

Te refleksje a glownie wnioski z nich plynace sa takie ze ludzie lykaja wszystko jak pelikany ale pod warunkiem ze te domeny sa sprzedawane na dropped :)!

Czyli wniosek... ze tylko dropped moze sprzedawac ( tu bardzo duze i szczere uznanie ) wszelakie wynalazki nawet takie ktorych inni nie chca nawet po testach :))

Serio to fenomen godny nagrody ! Tak wiec chyba NASK ma tak duzo rejstracji dzieki dropped bo inaczej 40% tych domen zwyczajnie by lezala wolna ;)

czy sie myle ?

Mylisz się, na allegro by może więcej nawet kosztowała. Nie uwzględniasz tego, że czas leci, fajnych domen jest coraz mniej, a kupujących coraz więcej. Ktoś na forum już pisał, że domeny wyceniane dwa lata temu na regfee, osiągają teraz znaczne kwoty. Nie piszę o :P , bo :D zawsze będzie :P .

 

Zobacz jak dużo osób traci dobre domeny, które są przechwytywane nie będąc świadomym ich wartości. Zresztą sam spuściłem sporo domen i 90% zostało przechwyconych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zresztą sam spuściłem sporo domen i 90% zostało przechwyconych.

Każdą domenę kilofka przejmuję w ciemno.

Podasz kilka twoich, które zostały przejęte ?

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mylisz się, na allegro by może więcej nawet kosztowała. Nie uwzględniasz tego, że czas leci, fajnych domen jest coraz mniej, a kupujących coraz więcej. Ktoś na forum już pisał, że domeny wyceniane dwa lata temu na regfee, osiągają teraz znaczne kwoty. Nie piszę o :) , bo :P zawsze będzie :D .

 

Zobacz jak dużo osób traci dobre domeny, które są przechwytywane nie będąc świadomym ich wartości. Zresztą sam spuściłem sporo domen i 90% zostało przechwyconych.

 

Nie mowie ze sie nie myle ale w temacie domen dosc nieczesto a prznajmiej chcialbym zeby tak bylo :)

Twierdze ze ludzie zwyczajnie kupuja niepotrzebna mase badziewia i to tylko chcialem powiedziec ! Co wiecej beda te badziewia przedluzac bo zaplacili za nie wiecej nic rejestracja czesto 30-50 razy tyle ! Czyli dla nich juz w momencie kupna te domeny maja wartos :) .Tak im sie wydaje ze skoro inny goniony atmosfera aukcji chcial dac 395 zl a ja dalem 400 czyli ta domena tyle jest warata ? ! A to nie prawda bo ta domena ani nie ma i nie bedzie miala ruch.A jej nazwa jest taka ze niczym sie nie wyroznia i jakby poszukal to znajdzie cos nawt lepszego za 10 zl !.Mowie psychoza zakopow i przeswiadczenie ze bylem lepszy powoduje duza kumulacje bardzo kiepskich i nc nie wartych domen w rekach poczatkujacych a i tez bardziej doswiadczonych .To jest tak jak ktos kilkanascie lat temu kupil falszywa niby zlota 20 dolarowke i dopoki jej nie sprzedaje bo nie musi to ma wrazenie ze jest sporo warat .Ale jak przychodzi momen prawdy i trzeba ja sprzedac to kupujacy lub ktos inny mowi mu ze jest nic nie warta bo falszywa ;) Jest tu spora analogia ale widac nie wielu to podziela !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze i ja sie skusze bo jak widze, ze domena ktora mialem w testach, olalem ( napisalem na forum ze nie bede rejestrowal ) bo moim zdaniem to badziew mowie o iksiazki.pl a na dropped juz kosztuje podna 400zl :)) to mam refleksje !

 

 

tez ja porzucilem;)

nigdy nie wiadomo co sie ludziom spodoba;) moze i fajnie;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jako że termin otwarcia giełdy domen zbliża się wielkimi krokami, zapraszam wszystkich, którzy na giełdzie chcieliby wystawić swoje domeny zarejestrowane w Dropped.pl, do ustawienia cen i kategorii :) Dzięki temu, podczas startu giełdy będzie ona zasilona listami domen.

 

 

taka jedna mala uwaga;)

zabraklo mi jednej rzeczy podczas ustalania ceny i kategorii;)

 

otoz brakuje opcji "dodaj notatke"

szczegolnie wazne dla domen z ruchem...chcialem dodac tekstowe statystyki

jak kupujacy bedzie zdecydowany to zawsze mozna mu wyslac mejla ze zrzutem ekranu...a na poczatek wystarczy podac ze ma "400 uu , 44kilki, 4$ mc"

 

jakies mini notatki przydalby sie wg mnie;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michał, nie wiem czy tylko u mnie są błędy, ale sprawdzałem kilka razy.

 

Po wybraniu kategorii na: .. Krótkie frazy oraz .. Humor, ustawieniu cen itp... Klikam Zapisz zmiany i kategorie zmieniają się losowo :/ Tylko ceny są bez zmian, a na pasku przeglądarki pojawia się error (http://www.dropped.pl/marketset.php?what=1&ok=&error=)

 

To tylko w ramach uwag do serwisu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
... ale widac nie wielu to podziela !

Nie miej co do tego watpliwosci, ze podziela wielu ... ale czasu malo, zeby pisac na forum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Michał, nie wiem czy tylko u mnie są błędy, ale sprawdzałem kilka razy.

 

Po wybraniu kategorii na: .. Krótkie frazy oraz .. Humor, ustawieniu cen itp... Klikam Zapisz zmiany i kategorie zmieniają się losowo :/ Tylko ceny są bez zmian, a na pasku przeglądarki pojawia się error (http://www.dropped.pl/marketset.php?what=1&ok=&error=)

 

To tylko w ramach uwag do serwisu :)

 

 

potwierdzam jest blad przy zapisie konfiguracji....

po wybraniu podkategorii, i wybraniu zapisz.....zapisuje kategorie nadrzedne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
potwierdzam jest blad przy zapisie konfiguracji....

po wybraniu podkategorii, i wybraniu zapisz.....zapisuje kategorie nadrzedne.

Rzeczywiście, kategorie zapisywały się w bazie dobrze ale potem źle wyświetlały. Zmieniłem sposób wyświetlania listy, czy teraz jest dobrze?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mylisz się, na allegro by może więcej nawet kosztowała. Nie uwzględniasz tego, że czas leci, fajnych domen jest coraz mniej, a kupujących coraz więcej. Ktoś na forum już pisał, że domeny wyceniane dwa lata temu na regfee, osiągają teraz znaczne kwoty. Nie piszę o ;) , bo :) zawsze będzie :) .

 

Zobacz jak dużo osób traci dobre domeny, które są przechwytywane nie będąc świadomym ich wartości. Zresztą sam spuściłem sporo domen i 90% zostało przechwyconych.

 

Wystarczy zobaczyć do tematu domen, które nie będą opłacane. Większość jest zajęta chwilę po napisaniu postu. Niedawno Domainer zwolnił kilka fajnych domen i zaraz były porezerwowane. Np. koronografia.pl grillogrodowy.pl torbiele.pl eklerki.pl chorobyskorne.pl Może nie są to domeny pierwszych lotów ale na ewno warte sporo więcej niż koszt ich rejestracji czy też przedłużenia. Szkoda, że ktoś mnie ubiegł. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pojawia sie na dropped blad, jak chce edytowac aukcje;)

 

 

Parse error: syntax error, unexpected '[' in /var/www/sites/domeny/marketset.php on line 174

Share this post


Link to post
Share on other sites
pojawia sie na dropped blad, jak chce edytowac aukcje;)

 

 

Parse error: syntax error, unexpected '[' in /var/www/sites/domeny/marketset.php on line 174

 

Jak sie wchodzi na gielde tez :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaleziono domen: 189 | Strona: [1] [2] [3] [4] ... [6] [7]

 

Będzie ciężko :) Szkoda, że nie ma jakiejś opcji grupowych zmian.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znaleziono domen: 189 | Strona: [1] [2] [3] [4] ... [6] [7]

 

Będzie ciężko :) Szkoda, że nie ma jakiejś opcji grupowych zmian.

Taka była na początku. Niestety okazało się, że tak duża ilość list rozwijanych (dla każdej domeny wybór dwóch kategorii) zawiesza przeglądarki, zwłaszcza MSIE. Mogę natomiast zwiększyć liczbę domen na stronie do jakiejś rozsądnej wartości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×