Jump to content
igogel

DropSeek

Recommended Posts

to byly ceny KODOW ZRODLOWYCH !

 

sam program wszyscy klienci poprzednich otrzymaja ZA DARMO a co do nowych klientow to jeszcze musze pomyslec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi brakuje opcji ustawiania domen według ich dostępności. Czasem wrzuca się bardzo dużą listę i muszę ją ręcznie przewijać by odnaleźć wolne domeny. Przydała, by się opcja segregacji "Pokaż wolne" czy coś takiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

do dropseeka 3 jest dolaczona wygodna przegladarka plikow :excl: pozwalajaca sortowac i ukrywac niepotrzebne rzeczy

Share this post


Link to post
Share on other sites

DropSeek 3 juz jest

 

wszyscy klienci maja go w swoim STREFACH POBIERANIA.

 

prosze o wyrazanie opinii ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

igogel nie widzę możliwości sortowania wyników na wolne i zajęte. No chyba że jestem ślepy ale taka funkcja powinna być pod samym nosem bo to podstawa. Na samej górze gdzie jest: Domena | Stan | PageRank powinno być tak że naciskam "stan" i program automatycznie sortuje mi wolne/zajęte a tutaj tego nie ma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam sugestię. Kontakt z klientami to dobra rzecz ale 2x w tygodniu maila o kazdej poprawce dropseeka to uciążliwy spam. Gdyby home.pl albo microsoft pisal o kazdej poprawce to nie bylo by wolnego miejsca w skrzynce. Proponuje max 2x w miesiacu zbiorczego maila, albo i rzadziej. Ale prosze nie co 3 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

apze - z tego, co obserwuję od dłuższego czasu to autor po prostu nie chce byśmy zapomnieli o tym programie. Robi to bardzo dobrze i sprytnie, ale pewne jego działania podchodzą już pod spam, czego dowodem mogą być np. te maile.

 

Proponuję by się zastanowił lepiej nad tym, co robi.

 

Zły produkt - trzeba reklamować, dobry - obroni się sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DawPi - nie wiem czy jestes moim klientem czy tez nie.

 

Nie mam zadnego interesu w tym, ze ktos kto zakupil program dalej go uzywa. Staram sie informowac na biezaco o problem i aktualizacjach.

 

Od nastepnej wersji program sam bedzie sprawdzal czy jest nowsza wersja, aby uniknac tych maili.

 

Nie rozumiem o co Ci DawPi chodzi - jaki mam interes skoro programu nie sprzedaje dalej?

 

Zazdroscisz pomyslu czy jak?

Edited by igogel

Share this post


Link to post
Share on other sites
apze - z tego, co obserwuję od dłuższego czasu to autor po prostu nie chce byśmy zapomnieli o tym programie. Robi to bardzo dobrze i sprytnie, ale pewne jego działania podchodzą już pod spam, czego dowodem mogą być np. te maile.

 

Proponuję by się zastanowił lepiej nad tym, co robi.

 

Zły produkt - trzeba reklamować, dobry - obroni się sam.

 

 

mysle ze dzisiejszy mejl to moja wina;)

kupilem go i przy pierwszym powaznym tescie wyszlo kilka bledow, i autor po prostu zareagowal na nie....praktycznie w ciagu 12 godzin

 

jeszcze nie sprawdzilem czy dziala to co chcialem, ale jesli tak to warto pobrac nowa wersje....i tyle z mojej strony;)

 

Ryszard

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zazdroscisz pomyslu czy jak?

Nie schlebiaj sobie :D

 

Po prostu komentuję wg własnego odczucia - mam do tego prawo, prawda ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×