Jump to content
alexander13

Ktoś założył opcję na moja domenę...

Recommended Posts

i co teraz.? nie mogę kupić opcji bo już jest. jak kupię za 122 zł tzn przedłużę znaczy się to przepłacę a gość starci ileś tam złotych za opcję. Co robić? jak samemu przejąć ? najlepeiej odkupić ale podobno Lamia założyła na nią opcję....

 

 

jeszcze pytanie

jak przejąć domenę com jak wygasa i kiedy? 5 sekund po wygaśnięciu czy nie ma szans bo mafia z USA przejmuje i tak wszystko ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ad.1 Napisz na forum co to za domena. Możliwe że właściciel opcji będzie chciał ją odsprzedać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeszcze pytanie

jak przejąć domenę com jak wygasa i kiedy? 5 sekund po wygaśnięciu czy nie ma szans bo mafia z USA przejmuje i tak wszystko ?

 

tu nie ma szans,

moze liczyc ze nikt sie nie polakomi, ew. zlecic lapanie w pool lub snapnames.

Share this post


Link to post
Share on other sites

radiatory.pl trochę nie chce mi się płacić 122 zl ale dałem za nią kiedyś set złotych i nie wiem co z tym robić. ktoś przejmie i sprzeda za 10 zl na złapane śmieszne i straszne trochę

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale wolałbym ją mieć niech sobie będzie. gadam jednemu gościowi że mu dam ją zrobimy stronę na tym bo kupuję od niego radiatory a on mi gada że oni robią stronę z 200 pozycji będzie itp blabla już rok gada. w zeszłym też to mówił, że robią i nie mogą zrobić a ja za 2 dni bym zrobił ale materiałów nie podsyła. Woli mieć domenę www.wieckowski-wphuw.blizne.waw.pl -tzn teraz nie ma żadnej. Gość w ogóle nie kuma. No ale jak się ma 50 lat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przestańcie wreszcie zakładać na cudze domeny opcje . Teraz ja nie mogę jej przejąć przez opcję i 120 zł muszę płacić a i tak domena nie spadnie. Kurde jego mać. Zakładajcie na swoje albo na wp.pl onet.pl playmobile.pl er.pl orange.pl itp Najlepiej po kilka na jedną domenę wiem, że się nie da ale może kolejkę zrobić frajerzy zawsze się znajdą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przestańcie wreszcie zakładać na cudze domeny opcje . Teraz ja nie mogę jej przejąć przez opcję i 120 zł muszę płacić a i tak domena nie spadnie. Kurde jego mać. Zakładajcie na swoje albo na wp.pl onet.pl playmobile.pl er.pl orange.pl itp Najlepiej po kilka na jedną domenę wiem, że się nie da ale może kolejkę zrobić frajerzy zawsze się znajdą.

 

No ale właśnie po to są opcje. A jak Ci szkoda na taką domenę to ją sobie odpuść :]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przestańcie wreszcie zakładać na cudze domeny opcje . Teraz ja nie mogę jej przejąć przez opcję i 120 zł muszę płacić a i tak domena nie spadnie. Kurde jego mać. Zakładajcie na swoje albo na wp.pl onet.pl playmobile.pl er.pl orange.pl itp Najlepiej po kilka na jedną domenę wiem, że się nie da ale może kolejkę zrobić frajerzy zawsze się znajdą.

No a po co jest opcja?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przestańcie wreszcie zakładać na cudze domeny opcje . Teraz ja nie mogę jej przejąć przez opcję i 120 zł muszę płacić a i tak domena nie spadnie. Kurde jego mać. Zakładajcie na swoje albo na wp.pl onet.pl playmobile.pl er.pl orange.pl itp Najlepiej po kilka na jedną domenę wiem, że się nie da ale może kolejkę zrobić frajerzy zawsze się znajdą.

 

Post roku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Post roku :)

 

Szybciej dowcip roku. :) Taka ważna domena że żal na nią 100zł. Nie wiem już czy napisał to poważnie czy to miała być prowokacja. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No miało być z humorem. Ale na poważnie to po co? Jak mnie to mobilizuje jeszcze bardziej do opłaty. Ot co. Stracicie opcję a ja kasę bo sam sobie jej nie przejmę jak pb co zakłada na swoje i przejmuje taniej zamiast płacić 120 i VAT dla naszego kochanego państwa. . Lepiej wyszukujecie jakieś dwu wyrazowe cenne nazwy. jest tyle wolnych przecież. hhehehe dobre.

Share this post


Link to post
Share on other sites
bo sam sobie jej nie przejmę jak pb co zakłada na swoje i przejmuje taniej zamiast płacić 120 i VAT dla naszego kochanego państwa.

 

Magia polega na tym, że jak się ma jawne dane, to nawet głupi się wcześniej czy później nauczy że nie warto tykać. ;-)

Ale i tak, na wszelki wypadek, jeśli coś mam zamiar 'przedłużyć opcją', to zakładam ją dużo wcześniej, co i Tobie radzę. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 dni temu została założona opcja na rekonesans.pl

jeśli ktoś jest zainteresowany to sprzedam ją za 250PLN,

za kilka dni będzie 372PLN.

 

Pozdrawiam :)

 

SPRZEDANA

Edited by Czyzis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już opłaciłem moje domeny i zmotywuje mnie ta opcja/opcje do dalszej systematycznej pracy i do przekazywania pieniędzy az.pl +VAT ... :) Z dużym wyprzedzeniem

Edited by alexander13

Share this post


Link to post
Share on other sites

no to gratulacje, lol. (troche spoznione, ale co tam)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×