Jump to content
Sign in to follow this  
FAN

"Finansowe domeny"

Recommended Posts

Witam!

 

Po raz kolejny zwracam się do was z prośbą o wycenę :P

 

 

Jeżeli chodzi o domenę edukacjafinansowa.info wiem, że może nie jest najlepsza (bo końcówka .info) ale jednak wszystkie inne były zajęte, a chcę pod nią zrobię pewien serwis. Oczywiście gdyby zdarzyła się ciekawa oferta kupna, to mógłbym się zastanowić... właśnie tutaj pojawia się pytanie - ile może być warta?

 

 

Do tego dochodzą dwie domeny, wydaje mi się, że bardzo przyszłościowe.

programrentierski.pl i programyrentierskie.pl - dla osób, które mają trochę doświadczenia w branży finansów z pewnością wiedzą czym jest rentierstwo i jak to wygląda na zachodzie Europy. Zastanawiam się, do której firmy można by się z tym zgłosić, bo przyznam, że te domeny są typowo "sprzedażowe" no i oczywiście, jaka mogłaby być ich wartość.

 

 

Z góry dziękuję za opinie :P

 

 

 

Pozdrawiam,

K.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że kompletne dno? :D

 

 

Czy może po prostu nikomu się nie chce pisać o takich domenach jak wszędzie dookoła pojawiają się jakieś :D

 

 

 

 

Pozdrawiam,

K.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem, że kompletne dno? :D

 

 

Czy może po prostu nikomu się nie chce pisać o takich domenach jak wszędzie dookoła pojawiają się jakieś :D

 

 

 

 

Pozdrawiam,

K.

 

Ja nie potrafie ocenic. Ale mysle ze jak ktos sie nie odzywa to pewnie nie orientuje sie w temacie. Mozliwe ze domeny nie sa zle. Ale zeby ocenic to trzeba bardziej orietowac sie w branzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×