Jump to content
Sign in to follow this  
Walec

Az.pl - pozamiatało!

Recommended Posts

Witam

Wczoraj chcialem zarejestrować 17 domen w az.pl ze wzgledu na najlepsze ceny.. w sumie do teraz zaluje ze nie wybralem active24 ;/ (chociaz maja drozsze prezdluzenia domen)

 

ale do rzeczy

zamowilem domenki, oplacilem za wszystie online z inteligo i co ? az.pl zarejestrowal jak do tej pory 1 domene ;/

napisalem im maila ale teraz nie jestem pewien czy oni w ogole zarjestruja domeny

gdzie jest kasa? platnosci byly wykonane ok, kasa zostala pobrana z mojego konta

ale przez tych pier**ych posrednikow jak allpay itp. nigdy nie wiadomo gdzie twoje pieniadze wyladuja

przestrzegam was, bo zdarzalo sie to u mnie kilkukrotnie, ze zamiast rejestracji domeny przez kilak dni dochodzilem gdzie sa pieniadze i zwrocili mi je dopiero po 2 tygodnich!!!

 

co za "gównanie" podejscie. powinienem juz miec wszystkie domeny zarejestrowane

tymczasem az.pl pobralo kase, nie wyslali nawet maila o potwierdzeniu rejestracji a pieniadze otrzymali

 

mam nadzieje, ze chociaz wiedzą co chcialem rejestrować i ze jutro rano domeny beda moje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

Wczoraj chcialem zarejestrować 17 domen w az.pl ze wzgledu na najlepsze ceny.. w sumie do teraz zaluje ze nie wybralem active24 ;/ (chociaz maja drozsze prezdluzenia domen)

 

Tylko się upewniam: zdajesz sobie sprawę, że promocyjna cena 39 zł dotyczy tylko jednej domeny? Jeśli wpłaciłeś za wszystkie po 39 zł, to znaczy, że masz 160 zł niedopłaty (netto).

 

ale przez tych pier**ych posrednikow jak allpay itp. nigdy nie wiadomo gdzie twoje pieniadze wyladuja

przestrzegam was, bo zdarzalo sie to u mnie kilkukrotnie, ze zamiast rejestracji domeny przez kilak dni dochodzilem gdzie sa pieniadze i zwrocili mi je dopiero po 2 tygodnich!!!

co za "gównanie" podejscie. powinienem juz miec wszystkie domeny zarejestrowane

tymczasem az.pl pobralo kase, nie wyslali nawet maila o potwierdzeniu rejestracji a pieniadze otrzymali

 

No to zdecyduj się, wpłaciłeś bezpośrednio AZ czy przez allpay? Bo sam piszesz, że w allpayu gdzieś giną pieniądze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się nie bawię w żadne Allpay.

Robię przelew w poniedziałek, w środę koło południa mam zasilone konto w az.pl.

Dla mnie az.pl jest wporządku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej klikaj "zasil konto przez inteligo" pieniązki są dosłownie w 2 sekundy w panelu jako przedpłata i sam sobie rejestrujesz.

 

Poza tym masz bogate słownictwo LOL

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja zasilam przez mTransfer, pieniązki też mam zawsze błyskawicznie w panelu.

 

Robię tak samo, i jeszcze nie miałem żadnych problemów :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rejestrowałem domen PL tylko eu i globalne.

Wpłacałem dokladnie tyle ile az "rządalo".

 

Wiec o niedoplacie nie moze byc mowy

Po kazdej rejestracji wyskakiwał "error" zamiast podsumowania jak zawsze...

Pieniadze pobrali, a zapewne przez error domena nie zostala zarejestrowana.

 

[edit]

gwoli wyjasnienia.

jesli bierzezs przelew online, niewazne czy inteligo czy mtransfer to pieniadze i tak przechodza przez allpay ktory jest partnerem az.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie rejestrowałem domen PL tylko eu i globalne.

Wpłacałem dokladnie tyle ile az "rządalo".

 

Wiec o niedoplacie nie moze byc mowy

Po kazdej rejestracji wyskakiwał "error" zamiast podsumowania jak zawsze...

Pieniadze pobrali, a zapewne przez error domena nie zostala zarejestrowana.

 

W przypadku domen globalnych nie ma rezerwacji, więc być może ktoś zarejestrował je w międzyczasie, jak twoje pieniądze szły. Zwrócą ci kasę – przeleją z powrotem na konto lub zasilą twój panel. Zawsze dobrze mieć pieniądze na panelu, wtedy domeny polskie, eu i globalne rejestrujesz od ręki (niektóre państwowe też, ale inne nie).

 

gwoli wyjasnienia.

jesli bierzezs przelew online, niewazne czy inteligo czy mtransfer to pieniadze i tak przechodza przez allpay ktory jest partnerem az.pl

 

Wpłacam pieniądze transferem bezpośrednio na konto AZ, więc w tym przypadku chyba allpay nie ma nic do roboty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozumiesz.

Domeny sa ciagle wolne, ja wplacilem pieniadze a oni ich po prostu nie zarejestrowali .

Po prostu maja niedopracowana strone... oni albo allpay.

 

Robilem to w ten sposob:

Wpisuje nazwe domeny "wyszukiwarce"

Domena wolna, wiec rejestruje.

Na koncu przelewam pieniadze online.

 

Zawsze tak robiłem, w pojedyńczych przypadkach bylo OK

Teraz niestety nie jest. Kiedy kliknąlem na "powrot do sklepu" po oplaceniui domeny wyskakiwal ERROR.

 

Jestem pewien, ze po prostu az.pl przez ten "error" nie otrzymalo informacji ze platnosc zostala dokonana i nie zarejestrowali domeny.

 

Mam nadzieje, ze zrobią to "ręcznie". Nie mniej jednak sytuacja jest irytująca. 17 domen trochę kosztuje...

 

pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to nie wiem. Zawsze rejestruję z panelu i nigdy nie miałem kłopotu. Przez stronę nie próbowałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tez teraz bede robil to z panelu

ogolnie rzecz biorąc zrazilem sie do az.pl

 

jutro jesli odpiszą na maila napisze jaki sprawa ma final..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Nie myli się tylko ten co nic nie robi.

 

Rejestrowałem nie całe 10 dni temu kilka domen pl i globalnych. Na wszystkie dostałem potwierdzenie zarejestrowania po średnio trzech dniach oprócz jednej (dla mnie wartej kilka setek).

Zadzwoniłem do AZ, zamieniłem dwa słowa z bardzo miłą Panią Luizą, która na 'biegu' sprawdziła ze ta domena nie widnieje u nich w zamówieniach.Poleciła mi przesłac fax z dowodem wpłaty. Fax wysłałem w zeszły czwartek koło południa. Dzisiaj tj. w poniedziałek koło południa otrzymałem maila z potwierdzeniem rejestracji.

 

Apeluję o trochę cierpliwości, nic w przyrodzie nie ginie.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie myli się tylko ten co nic nie robi.

............

 

Apropo az.pl, czesto to wina banku lub posrednika, ja zaplacilam karta kredytowa dostalem sms'a z banku ze kasa poszla ale w historii rahunku jeszcze tego nie widac, i az kasy nadal nie ma :rolleyes: wiec nie moga zarejestrowac...a ja nie moge przedstawic dowodu wplaty dzis mija 2gi dzien :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wyobrazam sobie placenia za domene inaczej niz online.

Wtedy mam domene w w ciagu 2-3 minut - teoretycznie.

 

Tak tez mialo byc w tym wypadku.

Dziś 3 razy dzwonilem do az.pl. 3 razy obiecano mi ze zadzwoni do mnie ksiegowa w celu wyjasnienia sprawy.

 

Niestety nie zadzwonila.

Przed chwila dostalem maila z prosba o numery zamowien.

Wyslalem im tego maila.

Teraz czekamy na rejestracje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja muszę pochwalić Az.pl (po raz kolejny) wczoraj wieczorem miałem problem z mtransferem ;) doładowałem panel a kasy nie ma. Dziś uderzam wpierw do Pani na czacie (bez czekania) a potem wysyłam prośbę do faktur i za chwilkę konto mam doładowane i do tego dostałem dwa maile z wyjaśnieniem :) Dla mnie bomba!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie bomba!

 

bomba to by była gdybyś miał konto doładowane bez potrzeby interwencji przez czaty/maile...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bomba bo zostało to załatwione w parę minut, bez żadnych problemów a system czasem próbuje być mądrzejszy od człowieka więc wpadki są nieuniknione. Doładowywałem konto dziesiątki razy i system nigdy mnie nie zawiódł i działa wybornie (czasem mają pady ale myślę że i z czasem to wyeliminują) często korzystam z czatu albo z pomocy ludzi tam pracujących i nigdy nie miałem problemów więc podtrzymuje dobre zdanie o Az.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bomba bo zostało to załatwione w parę minut,

 

ok, niech będzie bombka. ja kiedyś chciałem zarejestrować kilka domen w az, i na tych kilka z dwiema były problemy... dałem sobie spokój. poza tym ich strona wygląda jak choinka bożonarodzeniowa... brrr... tylko ceny mają w miarę OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Był już podobny temat napisany przeze mnie... Az.pl nie ponosi odpowiedzialności za ten błąd. Napisz im maila i dadzą Ci 3 opcje do wyboru:

a) rejestracja domeny

:) zasilenie konta w az.pl

c) zwrot pieniędzy na konto w banku polskim

 

Pozdrawiam,

Rafcw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dołożę swoje 3 grosze,

Nigdy z az.pl i pośrednika AllPay nie miałem problemu. Uważam nawet, że AllPay (z usług, którego korzystam na swoich stronach www) świadczy jedne z najlepszych usług płatności online.

Jedna uwaga, płatność karta kerdytową/płatniczą może się wydłużyć do 48 godzin (AllPay, jako jedyni sprawdza wyłudzenia na bieżąco, stąd ten okres oczekiwania), dlatego proponuję pozostałe metody online/poza kartą.

Swoja drogą, w panelach płatniczych banków często wystepuje brak odpowiedzi do AllPay (ERROR) co do statusu transakcji, stad właśnie wynikaja problemy. Kasa jest na koncie Allpay ale nie została przypisana do odbiorcy, w tym wypadku AZ.

Myślę, ze wina lezy raczej po stronie banków

Share this post


Link to post
Share on other sites
Był już podobny temat napisany przeze mnie... Az.pl nie ponosi odpowiedzialności za ten błąd. Napisz im maila i dadzą Ci 3 opcje do wyboru:

 

wiem wiem... to było dawno, załatwiłem potem sprawę z nimi, ale niesmak pozostał :-) jak mam co chwilę tak interweniować to ja gwiżdżę na taką firmę.. w innych wszystko działa. czyli, że można.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

kroldomen.pl rejestruje domeny w AZ.PL i urzęduje na DI.PL

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×