Jump to content
szogun

PlanowanieOgrodu.pl, PlanowanieOgrodow.pl [AUKCJA DI]

Recommended Posts

Witam,

mam na sprzedaż PlanowanieOgrodu.pl, PlanowanieOgrodow.pl - obie domeny firma chciała kupić za 2000zł, jednakże z racji tej, że nie chce być w skarbówce ani podpisywać zadnych umów oprócz cesji - sprzedaje obydwie domeny razem z kontaktem do firmy.

 

 

Zaczynamy aukcję.

 

Cena wywoławcza:1zł

Minimalne przebicie: 10zł

Rejestrator :home.pl

Zarejestrowana do:2009-05-26

Koniec Aukcji:DZIS GODZ 24:00 ( 8.07.2008r)

 

 

070912_3.jpg

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

mam na sprzedaż PlanowanieOgrodu.pl, PlanowanieOgrodow.pl - obie domeny firma chciała kupić za 2000zł, jednakże z racji tej, że nie chce być w skarbówce ani podpisywać zadnych umów oprócz cesji - sprzedaje obydwie domeny razem z kontaktem do firmy.

 

 

Zaczynamy aukcję.

 

Cena wywoławcza:1zł

Minimalne przebicie: 10zł

Rejestrator :home.pl

Zarejestrowana do:2009-05-26

Koniec Aukcji:JUTRO GODZ 24:00

 

Trochę masło maślane :D

 

Ale cóż. :D Daję 20

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaka bedzie konsekwencja jesli wpisza cie do skarbowki?

 

Odpowie ktos na mojego drugiego posta? Ciekawosc zzera.

 

Może najpierw sam się nad nim zastanów? Ile masz lat, że takie dziwne pytania zadajesz? Co znaczy "Jaka będzie konsekwencja jesli wpisza cie do skarbowki?"???

Czytam kilka razy i nie wiem o co konkretnie Ci chodzi? Jakie wpisanie?

Zadam niedyskretne pytanie... Masz już może swój NIP? Wiesz co to wogóle jest?

Może zamiast "zajmować" się domenami pouczyłbyś się do klasówki z matmy bo z gimnazjum Cię nie wypuszczą?

Sorki za złośliwość ale forum dotyczy domen a nie "wpisywania do skarbówki". Bo z tego o widzę to nawet nie wiesz o czym piszesz. Chcesz żeby ktoś odpowiedzał Ci na pytanie a zadajesz je bez sensu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Szogun,

czy jest możliwość wystawienia F-vat? I drugie pytanie - jest cena Kup Teraz?

Edited by itheaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dwa twoje pytania odpowiem : nie

 

Aktualna cena za dwie domeny : 50zl

Share this post


Link to post
Share on other sites

CHyba zaszło nieporozumienie!

 

Licytacja trwa!!

 

DZISIAJ DO GODZ 24;00

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było do 24:00

 

7.06.2008

 

 

"Ten post został edytowany przez szogun: Dzisiaj, 10:20"

 

:/

 

Zaczynam powatpiewac w ogole w to ze masz faktycznie jakiegos klienta na ta domene :/

Edited by quaq

Share this post


Link to post
Share on other sites
Było do 24:00

 

7.06.2008

 

 

"Ten post został edytowany przez szogun: Dzisiaj, 10:20"

 

:/

 

Zaczynam powatpiewac w ogole w to ze masz faktycznie jakiegos klienta na ta domene :/

 

jak bylo naprawde przeczytaj w poscie Hedena - 3 post w tym watku.

Edited by rok1978

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jeszcze dodam, że temat został napisany (Wczoraj, 09:09)

Mozesz zawsze wycofac swoja oferte,

pozdrawiam. No i troche zachowales sie nie fair, zaczales mnie oskarzac bezpdostawnie zamiast porozmawiac na pw.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozna odwolywac oferty jak co czy nie bardzo? ;- ) nie widzi mi sie sprzedaz domeny za 50zl, ktora przy odrobinie checi sprzedac za 2k.

 

Dzisiaj koniec o 24~!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mozna odwolywac oferty jak co czy nie bardzo? ;- ) nie widzi mi sie sprzedaz domeny za 50zl, ktora przy odrobinie checi sprzedac za 2k.

 

Dzisiaj koniec o 24~!

To trzeba było nie wystawiać, ew. dać cenę minimalną. Zresztą to już kolejna twoja domena gdzie masz wysoką ofertę, ale wolisz odegrać miłosiernego Samarytanina i sprzedać ją za grosze. Ja w to nie wierzę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mozna odwolywac oferty jak co czy nie bardzo? ;- ) nie widzi mi sie sprzedaz domeny za 50zl, ktora przy odrobinie checi sprzedac za 2k.

 

Dzisiaj koniec o 24~!

 

Sorki no chyba żartujesz? Nie bardzo rozumiem. Jak masz kupca za 2k to mu sprzedaj. A tutaj jak najwyższa oferta będzie 50 to powinieneś sprzedać albo po prostu wycofaj sobie całkiem ten wątek i sprzedaj na allegro. Jakoś dupiato do tego podchodzisz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sorki no chyba żartujesz? Nie bardzo rozumiem. Jak masz kupca za 2k to mu sprzedaj. A tutaj jak najwyższa oferta będzie 50 to powinieneś sprzedać albo po prostu wycofaj sobie całkiem ten wątek i sprzedaj na allegro. Jakoś dupiato do tego podchodzisz

 

To ja juz wolalbym oddac je za 50 zlotych, ale wyjsc z tej calej sytuacji z twarza.

Strasilbym domeny, ale zatrzymam szacunek i honor :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja juz wolalbym oddac je za 50 zlotych, ale wyjsc z tej calej sytuacji z twarza.

Strasilbym domeny, ale zatrzymam szacunek i honor :-)

 

Hmmmm... dam 110 ;) chociaż patrzać na powyższe to nie sądzę żeby sprzedający chciał to sprzedać poniżej 2k. Może lepiej zamknij temat i wystaw nową aukcję z ceną minimalną 2k?

Zresztą cały temat jest ciekawy.... "zgłaszanie do skarbówki" :)

 

Aha i nie interesują mnie kontakty do ewentualnych kupców.... nie o to mi chodzi ;)

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak się tylko grzecznie spytałem, nie mialem zamiaru wycofac zadnej oferty. Przy NeoCube.pl to byla w ogole inna sytuacja, poniewaz klient pierw mowil, ze kupi a pozniej mowil, ze mam poczekac az wroci z Irlandi az w koncu nie chcialo mi sie czekac.

 

Jesli chodzi o PlanowanieOgrodu to w ogole inna sytuacja, poniewaz nie mam zamiaru sie bawic w umowy, nie mam zamiaru bawic sie w haczyki w umowie i nie mam zamiaru placic prawnikowi zeby przejrzal czy jest czysta.

 

W obecnej sytuacji mam już dwóch klientów.

 

Jedna Pani (prezes) gazety xxx(duzej) i druga mniejsza firma. No i niestety dwie firmy chca spisac umowe.

 

Peni Prezes oferuje 400zl

Mniejsza firma - 2000zl

 

Wszelkie kontakty oddaje po wygranej.

 

 

Aktualnie wygrywa Heden - zaoferowal 110 zł

KONIEC AUKCJI DZISIAJ GODZ. 24:00[/size]

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualna cena w licytacji :250zł (wygrywa Heden)

 

Koniec dokładnie za 42 min. O 24;00

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×