Jump to content
zaan

Domena .me w fazie Landrush

Recommended Posts

Wczoraj domena .me (Czarnogóra) wkroczyła w fazę Landrush. Nie trzeba spełniać żadnych wymagań prawnych aby zarejestrować domenę. Może uda Ci się złapać coś fajnego?

 

Więcej na dotlab.pl

Edited by zaan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj domena .me (Czarnogóra) wkroczyła w fazę Landrush. Nie trzeba spełniać żadnych wymagań prawnych aby zarejestrować domenę. Może uda Ci się złapać coś fajnego?

 

Więcej na dotlab.pl

 

Ja sobie poczekam do 17 lipca :D

Teraz bez odpowiedniego kapitalu nie ma co sie tam pchac :D

Edited by cabona

Share this post


Link to post
Share on other sites

No fajnie... „kupiłem” sobie dwie domeny, przebrnięcie przez stronę godaddy zajęło mi z pół godziny, a na końcu dowiedziałem się, że jakaś aukcja będzie... zwrócą chociaż kasę jak nie wygram aukcji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W gorącej wodzie kąpany :D

 

Dostaniesz mailem zaproszenie do aukcji. Jak można wyczytać na GoDaddy jeżeli aukcja nie zakończy się pomyślnie (oferent się wycofa), to domena może trafić nawet do puli wolnych domen w fazie Go Live. Na chłopski rozum można przez to rozumieć, że powinni zwrócić Ci pieniądze. Pewnie inaczej oddaliby ją Tobie zamiast rzucać na pożarcie domeniarzą. Chyba aż takimi świniami nie są :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
W gorącej wodzie kąpany :D

 

No ja bardzo przepraszam, ale landrush to landrush, a nie jakieś aukcje. Pewnie specjalnie w mylący sposób nazwali tę fazę żeby jak najwięcej chętnych zwabić, a info o ewentualnej aukcji pojawiło się dopiero w mailu informującym o złożeniu aplikacji...

 

Nieważne, i tak nie mam co robić z kasą na paypalu, niech sobie trochę rozprostuje zera. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sobie poczekam do 17 lipca

Rowniez mam taki zamiar :D

 

Nieważne, i tak nie mam co robić z kasą na paypalu, niech sobie trochę rozprostuje zera. ;-)

Jak cos to wyslij troszke do mnie ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale landrush to landrush

 

Z tym landrush'em w ogóle jest dziwnie, bo różne źródła podają inne daty rozpoczęcia. Np. wg. godaddy landrush rozpoczął się w maju, gdy sunrise trwał jeszcze w najlepsze. Dla mnie jednak istotą faz jest, to, ze gdy jedna się kończy, to druga się zaczyna, a nie przeplatają się wzajemnie. Wprowadza to chaos i przeczy trochę logice. Dlatego na blogu dałem datę 6 czerwiec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy od 17-tego bedzie mozna domeny .me zarejestrowac u jakiegos naszego rejestratora?

Share this post


Link to post
Share on other sites
eurodns

 

Rozumiem, że mieszkasz w Luksemburgu, ale myślę że jednak chodziło o jakiegoś polskiego. ;-)

 

 

PS. Dziś dostałem mail o zaakceptowaniu mojego zgłoszenia i przydzieleniu mi domeny - jednej z dwóch jakie zamówiłem. Niedługo się może pochwalę jaka to. Druga pewnie trafi na aukcję...

Share this post


Link to post
Share on other sites

no i się zaczęły ciekawe kombinacje słowne w reklamach domen .me :rolleyes:

 

 

Przed chwila na skrzynke mailowa dostalem taka papke reklamową:

 

domainje3.jpg

 

domay2.jpg

 

Already securing brands such as Coors.me, Bacardi.me and Easyjet.me, Domainmonster.com has a proven track record when it comes to domain launches. We have no doubt we are going to see some powerful new ventures appear at bankwith.me, blinddate.me, customise.me and networkwith.me; each also registered by Domainmonster.com for our customers.

Share this post


Link to post
Share on other sites
rejestrujecie? cos dziwnie, w roznych frimach pokazuje roznie czy domena jest zarejestrowana czy tez nie...

 

póki co bardziej próbuję rejestrować, bo niczego sensownego wolnego nie mogę znaleźć a szukam już długo :rolleyes: no ale cóż, można się było spodziewać;)

Edited by sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites
rejestrujecie? cos dziwnie, w roznych frimach pokazuje roznie czy domena jest zarejestrowana czy tez nie...

taaaa.... wk...urzające .... Ja się niezdrowo podnieciłem jak mi godaddy pokazał że hire.me i kilka innych jest wolnych (po chwili zmienił zdanie :rolleyes: ). Chyba europeregistry.com ma najbardziej rzetelne informacje

Share this post


Link to post
Share on other sites
taaaa.... wk...urzające .... Ja się niezdrowo podnieciłem jak mi godaddy pokazał że hire.me i kilka innych jest wolnych (po chwili zmienił zdanie :rolleyes:

raczej watpliwe ze znajdziesz jakies wolne kombinacje czasownikow angielskich pasujacych do "me"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy od 17-tego bedzie mozna domeny .me zarejestrowac u jakiegos naszego rejestratora?

 

Domeny .ME można rejestrować w ecenter.pl. Do końca lipca cena promocyjna.

 

Pozdrawiam

Krzysztof Janiszewski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prawda nie kupiłem i nie zamierzam, ale wkrótce aukcje domen .me z kategorii premium :)

 

domain # of bidders Price

 

insure.me 68 $10,005

brand.me 21 $380

sky.me 2 $305

ride.me 14 $270

thats.me 11 $255

ski.me 9 $234

survey.me 12 $227

social.me 8 $210

why.me 10 $210

blogs.me 4 $155

enroll.me 12 $155

vacations.me 3 $130

lock.me 5 $105

california.me 3 $105

voyeur.me 5 $105

 

http://www.thedomains.com/2008/07/21/me-au...e-five-figures/

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te domeny są tragiczne...Będzie jeszcze gorzej niż z .mobi i innymi wynalazkami tego typu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×