Jump to content
kyniu

Złapane.pl - sugestie

Recommended Posts

No przecież obiecałem że będzie od września/października, nie męczcie już. ;-)

 

Jeśli ktoś bardzo chce, to może mi przelać większą kwotę, wystawię fakturę zaliczkową i będę to sobie ręcznie rozliczał. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do łapania domen. Może serwis usuwałbym domeny lub zmieniał status jeżeli domena jest już zarejestrowana/zarezerowowana?

I jeszcze mała sugestia. Może masowe usuwanie domen, które są dodane do złapania lub po prostu zmiana sposobu usuwania (nie js tylko coś innego, żeby można było otworzyć kilkadziesiat kart)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do łapania domen. Może serwis usuwałbym domeny lub zmieniał status jeżeli domena jest już zarejestrowana/zarezerowowana?

 

Przecież tak się dzieje. Zarezerwowane nie są usuwane z oczywistych przyczyn – można je jeszcze przechwycić (i tak się nierzadko dzieje). Zarejestrowane są usuwane, ale z opóźnieniem, które wynika ze sposoby przetwarzania listy. Np. domeny zarejestrowane 1.08 były usunięte wczoraj lub dziś. Było automatyczne usuwanie zarejestrowanych codziennie, ale wyłączyłem z prostego powodu: ludzie dodają domeny do przechwycenia na zapas, np. dziś domenę wygasającą (lub nie) we wrześniu.

 

I jeszcze mała sugestia. Może masowe usuwanie domen, które są dodane do złapania lub po prostu zmiana sposobu usuwania (nie js tylko coś innego, żeby można było otworzyć kilkadziesiat kart)

 

Nawet nie wiedziałem że nie ma jakiegoś hurtowego usuwania, powinno być. Poprawi się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym proponował zrobić coś z serwerami nazw. Na przykładzie wyruszamy.pl. Domenę mam od prawie miesiąca i szczerze to nawet o niej zapomniałem a dzisiaj wszyscy się rozpisują, że jest na sprzedaż i rzeczywiście pokazuje parking chociaż ja jej nie miałem nigdzie dodane ani w ND ani w SEDO.

Oczywiście już to zmieniłem ale w tym celu przetransferowałem ją sobie do az.pl. I tak chyba wszystkie domeny rejestrowane na zlapane.pl kierują na parking.

Ciekawe wogóle czy miała jakiś ruch? :wacko:

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było już, przy danych możesz wybrać serwery nazw które będą dodawane automatycznie do każdej domeny.

Edited by Relayed

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Można sobie w panelu wpisać na jakie serwery ma być delegowana każda domena, jest to robione automatycznie. Zanim była taka możliwość w panelu, można było to zgłosić mailem, zażyczyłeś sobie wówczas żeby każdą domenę kierować na ND i tak się dzieje.

2. Dla wszystkich domen w panelu można edytować delegację – dla każdej z osobna i dla wszystkich naraz. Naprawdę nie trzeba w tym celu transferować domen do AZ. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Można sobie w panelu wpisać na jakie serwery ma być delegowana każda domena, jest to robione automatycznie. Zanim była taka możliwość w panelu, można było to zgłosić mailem, zażyczyłeś sobie wówczas żeby każdą domenę kierować na ND i tak się dzieje.

2. Dla wszystkich domen w panelu można edytować delegację – dla każdej z osobna i dla wszystkich naraz. Naprawdę nie trzeba w tym celu transferować domen do AZ. :wacko:

 

 

Może coś przespałem. Jakoś jestem przyzwyczajony do panelu az.pl i może z tego to wynika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli użytkownik wystawia aukcje z ceną minimalną 1zł to by wziąć udział (jako pierwszy ) muszę wpisać co najmniej 10zł. Lecz na stronie aukcji jest 1zł i moje pytanie ilę muszę zapłacić za domenę ? 1zł czy 10zł (Zakładając że wygram)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli użytkownik wystawia aukcje z ceną minimalną 1zł to by wziąć udział (jako pierwszy ) muszę wpisać co najmniej 10zł. Lecz na stronie aukcji jest 1zł i moje pytanie ilę muszę zapłacić za domenę ? 1zł czy 10zł (Zakładając że wygram)

 

Jeśli aukcja zakończy się bez innych ofert, to oczywiście 1 zł. Pozostałe oferty postępują co 10 zł, można to wprawdzie zmienić indywidualnie przy każdej aukcji, ale nikt nie zgłaszał takiej potrzeby, to i ja nie chcę robić zamieszania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam taką propozycję - niech domeny które zostały wytransferowane znikają po jakimś czasie z listy domen zarejestrowanych w serwisie złapane.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam taką propozycję - niech domeny które zostały wytransferowane znikają po jakimś czasie z listy domen zarejestrowanych w serwisie złapane.pl

 

Tak było, ale się popsuło. Naprawi się, obiecuję. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mała sugestia.

Odnośnie łapania domen. Jeżeli jest więcej osób chętnych na tą domenę ląduje na aukcje publiczną. Tylko dlaczego akurat na publiczną :lol:? Nie możesz dodać modułu taki jaki jest na dropped tj. aukcja prywatna?

Wiem, że dla właściciela lepszy rozwiązaniem jest aukcja publiczna bo będzie, więcej osób zainteresowanych, ale dla użytkownika jest wręcz przeciwnie. Pasuje coś z tym zrobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odnośnie łapania domen. Jeżeli jest więcej osób chętnych na tą domenę ląduje na aukcje publiczną. Tylko dlaczego akurat na publiczną :lol:? Nie możesz dodać modułu taki jaki jest na dropped tj. aukcja prywatna?

Wiem, że dla właściciela lepszy rozwiązaniem jest aukcja publiczna bo będzie, więcej osób zainteresowanych, ale dla użytkownika jest wręcz przeciwnie. Pasuje coś z tym zrobić.

 

Było wałkowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mnie denerwuje transfer domen z złapane.pl :)

 

Klikam sobie dwa razy na nazwie domeny w celu skopiowania nazwy, później CTRL+C i CTRL+V i okazuje się że skopiowane zostały jakieś niewidoczne spacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Klikam sobie dwa razy na nazwie domeny w celu skopiowania nazwy, później CTRL+C i CTRL+V i okazuje się że skopiowane zostały jakieś niewidoczne spacje.

 

Też mnie to strasznie wnerwia. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

Dobrze byłoby, gdyby na Złapane pojawiła się możliwość płatności typu Dotpay/Przelewy24.

 

Pozdrawiam,

 

EDDy

 

No przecież obiecałem że będzie od września/października, nie męczcie już. ;-)

 

mamy koniec listopada ;-p

Share this post


Link to post
Share on other sites
mamy koniec listopada ;-p

 

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że nie napisałem przecież którego roku. ;-) :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję wyłączyć powiadomienia na email:

Kończące się dziś aukcje:

Brak aukcji.

 

Rozpoczęte wczoraj aukcje:

Brak aukcji.

Skoro nie bedzie aukcji 10 dni czy tam ile :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponuję wyłączyć powiadomienia na email:

 

Skoro nie bedzie aukcji 10 dni czy tam ile :)

 

Z tego co pamiętam to możesz to sobie w panelu wyłączyć :)

 

EDIT:

 

W "moje dane" masz taką funkcję

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co pamiętam to możesz to sobie w panelu wyłączyć :)

 

EDIT:

 

W "moje dane" masz taką funkcję

To fakt, ale potem zapomne wlaczyc znajac zycie :) a nie lepiej nie wysylac po prostu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×