Jump to content
Sign in to follow this  
mapa

Zakończenia aukcji

Recommended Posts

10 czerwca o godzinie 20:00 kończą się 22 aukcje domen. Dla osób chcących uczestniczyć w kilku aukcjach to spory kłopot! Myslę, że należy ten problem na przyszłość rozwiązać!

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 czerwca o godzinie 20:00 kończą się 22 aukcje domen. Dla osób chcących uczestniczyć w kilku aukcjach to spory kłopot! Myslę, że należy ten problem na przyszłość rozwiązać!

 

Problem polegał na tym, że dostałem w ostatniej chwili długaśną listę domen wygasających 10 lipca, więc zgodnie z regulaminem musiały się kończyć 10 czerwca, a wiele z nich uznałem za wartościowe, więc postanowiłem wystawić je „hurtem”. Może i powinienem rozbić je na grupy po kilka domen co godzinę, ale z drugiej strony nie chciałem żeby użytkownicy musieli cały wieczór ślęczeć przed komputerami. ;-)

 

Jeśli ktoś ma jakieś sugestie, to bardzo proszę, tylko nie wiem czy tę sytuację da się jakoś rozwiązać, bo przesuwanie godzin zakończenia aukcji na tym etapie mogłoby być źle odebrane.

 

Na przyszłość będę jednak wystawiał max 5-6 domen kończących się o jednej godzinie (choć w wątku obok ktoś pisał, że może być i xx...).

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 czerwca o godzinie 20:00 kończą się 22 aukcje domen. Dla osób chcących uczestniczyć w kilku aukcjach to spory kłopot! Myslę, że należy ten problem na przyszłość rozwiązać!

 

Jaki kłopot? Dajesz maks ile chcesz zapłacić za poszczególne i tyle. No chyba, że masz środki tyko na 1 i nie wiesz co akurat uda się kupić (albo nie uda :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też nie wydaje mi się to kłopotem, wręcz na odwrót, skok co 10 minut, to nawet licytując na wszystkich zdąży się, jeżeli już to akurat nie wiem czy ten skok 10min. jest sprzyjający.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×