Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Wiecie czy w AM są nadal błyskawiczne wypłaty ?

 

tak ma.

 

W tej chwili nie działają. We wtorek jeszcze były dostępne..

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak ma.

 

W tej chwili nie działają. We wtorek jeszcze były dostępne..

 

Dzięki za odpowiedź :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze niedawno w przeciągu godziny można było anulować wystawienie aukcji a teraz jak zauważyłem jakiś kłopot z tym jest. Żeby cokolwiek poprawić to albo trzeba czekać do zakończenia aukcji albo...zapłacić opłatę karną...

Może coś na temat tego typu zmian było ale jakoś nie potrafię znaleźć. Oświeci mnie kto?

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

od ok tygodnia nie restartuje się licznik whois

coś sie zmieniło czy tylko u mnie ?

Pozostało ci dzisiaj 190 zapytań. Kliknij tutaj aby dokupić zapytania, lub poczekaj do jutrzejszego resetu licznika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie to sa

od ok tygodnia nie restartuje się licznik whois

coś sie zmieniło czy tylko u mnie ?

Ogólna awaria...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

od ok tygodnia nie restartuje się licznik whois

coś sie zmieniło czy tylko u mnie ?

niemogłem edytować - licznik naprawiony

Edited by wieju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy chce podbic oferte dostaje taki komunikat: Error #10306: Niezgodne waluty operacji i oferty

 

Ktos wie o co moze chodzic? Obie waluty ofery i kontroferty to PLN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyłem, że zakładka SALDO i pozycja Wydatki nie zgadza się z tą kwotą na fakturze za Luty (poprzednie miesiące chyba podobnie). Natomiast zakładka Wpłaty jest równa sumie wszystkich przychodów łącznie z bonusami - czyli OK.

 

Ponadto chyba można już wypłacać grosze, sprawdzę dokładnie przy zleceniu wypłaty za kilka dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 tygodnie czekam na odpowiedź na mój ticket Zgłoszenie: NNNN, czy ktoś tam na nie odpowiada?

 

//jest odpowiedź....

Edited by mrjozo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie ostatnio zrazila prowizja pobierana za szybkie przelewy :/ Jakos nie czesto spotyka sie zeby ktos za to pobierał dodatkowa prowizje.

 

Każdy sprzedawca pobiera tylko nie zawsze to widać - niektórzy sprzedawcy wliczają prowizję dla systemu płatności od razu w cenę sprzedawanego towaru i wtedy daje to wrażenie, że taka prowizja w ogóle nie jest pobierana (ale jest wtedy też pobierana tylko "ukryta" w cenie). Aftermarket.pl takiej możliwości doliczania czegoś do cen nie ma (bo kwota z licytacji lub sprzedaży domeny jest kwotą do zapłaty i nie da się tu już nic doliczyć), więc dolicza prowizję rzędu 2,5% (którą oddaje dla systemu płatności PayU, nie zarabia na tym) do wpłacanych kwot szybkimi płatnościami, raczej logiczne. Trudno, aby serwis Aftermarket.pl prowizję od wpłat szybkimi płatnościami wykładał z własnej kieszeni, bo wtedy by na każdym takim szybkim przelewie od klienta tracił część pieniędzy.

 

To samo (prowizja doliczana do szybkich przelewów) jest zresztą nie tylko w Aftermarket.pl, ale i na konkurencyjnych giełdach domen i nie ma z tym dużego problemu, płacąc dużą kwotę warto po prostu skorzystać ze zwykłego przelewu, a przy mniejszych kwotach prowizja rzędu kilku zł jest najczęściej mało odczuwalna.

Edited by thomaso
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak się skończyła moja przygoda? Domenę wytransferowałem z Premium do Aftermarket, szczęśliwy, że przedłużyłem coś za około 47 złotych na kolejny rok. Po kilku dniach postanowiłem oddelegować ją na serwer Premium, gdzie mam domeny stron do wykonania, podczas gdy na Aftermarkecie mam tylko swoją sprzedaż. Czym to się skończyło - domeny wcale mi nie przedłużono o kolejny rok, a pieniążki oddano po wykonaniu transferu.

 

Uważajcie na nich - Aftermarket inkasuje kasę za kolejny rok, kłamią, że przedłużyli, a się kredytują, zostanie przedłużone ostatniego dnia. O tym świadczy transfer do Premium.pl - zwracają wam pieniążki, za wszystkie rzekome przedłużenia, domena wytransferowana, a tam już cena 61,50 złotych, zamiast 47.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydałaby się możliwość edycji ceny z poziomu oferty na giełdzie...

Coś na kształt Premium.pl i:

 

"To jest Twoja oferta.

» Promuj tę ofertę

» Usuń domenę z listy na sprzedaż

» Edycja parametrów sprzedaży"

 

Obecnie jestem zmuszony wchodzić w listę moich domen, co przy dużej ilości zamula strasznie, następnie za pomocą ctrl+f wyszukiwać jej na liście i dopiero zmieniać cenę...

Od dziś widzę wprowadzenie tej propozycji, dzięki! Już się przydaje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś w przeciągu ostatniej godziny próbował wpłacać pieniądze na AM via Platnosci.pl bo coś jakby nie działa. Pytam żeby wykluczyć mój błąd...

Właśnie szlag mi trafił jedną z domen na przedłużenie której usiłowałem wpłacić kasę i dupa...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Maile przypominające o końcu aukcji znowu nie działają.

- Po zakupie domeny nie przychodzą maile z potwierdzeniem.

- W historii operacji nie ma potwierdzenia o rejestracji zakupionej domeny.


Wszystko od momentu niedawno wprowadzonych zmian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy tylko u mnie od paru dni są problemy z DNS aftermarket? W ogóle nie ustawiają się rekordy A mimo, że w panelu jest ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kliknięcia na "Czas zakończenia" domeny na aukcji, dla których została wykupiona promocja już nie pokazują się w pierwszych wynikach wyszukiwania? Coś się zmieniło, czy mi się wydaje?

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio często/gęsto dostaję info, że na obserwowaną przeze mnie domenę zostałą złożona oferta. Wchodzę, rzeczywiście jest aukcja.... Ale z ceną minimalną... Takie aukcje kompletnie mnie nie interesują.

Z jednej strony chciałbym obserwować domenę, a z drugiej strony wypiąć się na wszystkie aukcje z minimalną. Czy ktoś ma pomysł jak temu zaradzić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważajcie na nich - Aftermarket inkasuje kasę za kolejny rok, kłamią, że przedłużyli, a się kredytują, zostanie przedłużone ostatniego dnia.

 

Coś w tym może być - bo niby jakim cudem przy przedłużaniu 1000 domen .pl oferują cenę 39,95 zł, skoro z tego co kojarzę Partner NASK za takie przedłużenie płaci 40 zł netto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

5gr x 1000, to dużo tańszy zabieg marketingowy niż reklama w TV. Widać kolega na PR się w ogóle nie zna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanie, czy da sie w jakis sposob skierowac domene na serwery am zeby przekierowywala na strone oferty tej konkretnej domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korzystając z obecności kierownictwa AM na forum chciałbym zapytać o parę kwestii które jak wynikało z obietnic już dawno powinny zostać rozwiązane a nie są do tej pory:

- likwidacja bonusów i coś za to...miało być, nie ma

- cennik rekompensat za błędy AM

- promocja subdomeny co.pl - sporo osób wpuszczonych w maliny dzięki tym zapewnieniom ( tutaj rozumiem, że AM nałoży na siebie kare i posiadaczom owych domen wypłaci rekompensaty za niedotrzymanie swoich wielokrotnych obietnic i deklaracji )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanie, czy da sie w jakis sposob skierowac domene na serwery am zeby przekierowywala na strone oferty tej konkretnej domeny?

ns1.aftermarket.pl

ns2.aftermarket.pl

 

+ domena musi być wystawiona na sprzedaż. W panelu też są różne opcje do wyboru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×