Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Sugeruję zmienić trochę treść maila wysyłanego po zakupie domeny, bo jak się szybko czyta, to...

 

"Na naszej giełdzie zakupiłeś następujące domeny. Płatność za nie jest obowiązkowa."

 

;-)

 

Czy ktoś z AM może się tym zająć ? może to przez ten napis nieopłacono kilku moich domen:/ Na moim htc wyświetla się to w ten sposób:

...płatność za

nie jest obowiązkowa

 

Również chciałbym, żeby ktoś z AM napisał czy wprowadzicie jakąś opcje do odznaczenia (nie)Waszych domen z aukcji (Wakacyjna wyprzedaż Dropped.pl).

 

ps. Chciałbym również zauważyć, że wakacje się skończyły ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może to tylko jednostkowy przypadek ale dzisiaj przy odnawianiu domen, system aftermarket.pl zliczył mi zamiast standardowej ceny odnowienia domeny, cenę jako "reaktywacja" domen o 10zł więcej niż powinno. Dodatkowo system uciął jeden dzień ważności tych domen.

 

Jeżeli więc przedłużałeś dziś swoje domeny to sprawdź czy nie miałeś podobnej sytuacji.

Na razie napisałem do AM i czekam na wyjaśnienie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś się chyba zpsuło z naliczaniem ruchu...

Jenny.pl...domena na koniec aukcji przechwyconych miała ok 4k wejść, wczoraj 0 a dzisiaj przed chwilą 509...z tendencją zwyżkową...moim zdaniem coś Wam się posypało bo to jak dla mnie nie tego sortu domena aby miała 500 i więcej wejść na dobe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie działa przekierowanie domen na oferty na giełdzie. U mnie na dwóch przeglądarkach wczytuje się tylko biała strona, jak tam u Was?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie działa przekierowanie domen na oferty na giełdzie. U mnie na dwóch przeglądarkach wczytuje się tylko biała strona, jak tam u Was?

Potwierdzam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie działa przekierowanie domen na oferty na giełdzie. U mnie na dwóch przeglądarkach wczytuje się tylko biała strona, jak tam u Was?

U mnie to samo.

 

Ostatnio wiele rzeczy u mnie nie działa na AM, a jedyne co otrzymuję to informacje o przekazaniu zgłoszenia do działu technicznego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie też coraz to gorzej... Chwilowe. 3-5 minutowe pady, zamulenia przy jakichkolwiek operacjach nawet pojedynczych, nie mówiąc już o hurtowych (odnowienie, kontroferta), teraz jeszcze nie działające przekierowania...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przekierowania powinny działać poprawnie, gdyby ktoś z Was miał jeszcze jakiś problem z przekierowaniami to proszę o zgłoszenie do supportu z podaniem nazwy domeny.

Edited by AfterMarket.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za szybką reakcję.

 

Czy Aftermarket.pl w ostatnim czasie miewa jakieś problemy z serwerem lub przeciążeniami? W ostatnim czasie coraz częściej zdarzają mi się krótkie pady serwisu 3-5 minutowe oraz proste operacje typu odnowienie domeny lub wysłanie kontroferty niekiedy nie dochodzi do skutku (zębatka obraca się w nieskończoność) lub trwa to stosunkowo długo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za szybką reakcję.

 

Czy Aftermarket.pl w ostatnim czasie miewa jakieś problemy z serwerem lub przeciążeniami? W ostatnim czasie coraz częściej zdarzają mi się krótkie pady serwisu 3-5 minutowe oraz proste operacje typu odnowienie domeny lub wysłanie kontroferty niekiedy nie dochodzi do skutku (zębatka obraca się w nieskończoność) lub trwa to stosunkowo długo.

 

Proszę o przesłanie zgłoszenia do supportu lub PW z podaniem Pana adresu IP oraz jeśli jest to możliwe o określenie w jakich dniach/godzinach zaobserwował Pan ten problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W jaki sposób w AM ustawić rekord MX dla domeny?

Mam na myśli rekord postaci:

przykladowadomena.pl 1440 IN MX 1 adresserwera.pl.

Wpisuję domenę w "host" i serwer w "adres"- nie działa

Wpisuję serwer w "host" i domenę w "adres"- nie działa

 

Podobne ustawienia hulają w premium, w AM ustawione są dns domyślne AM. Nie działa- nie dochodzą maile i/lub mxtoolbox.com nie znajduje ustawień lub pokazuje ustawienia, lecz maile nie dochodzą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W jaki sposób w AM ustawić rekord MX dla domeny?

 

Mam na myśli rekord postaci:

przykladowadomena.pl 1440 IN MX 1 adresserwera.pl.

Wpisuję domenę w "host" i serwer w "adres"- nie działa

Wpisuję serwer w "host" i domenę w "adres"- nie działa

 

Podobne ustawienia hulają w premium, w AM ustawione są dns domyślne AM. Nie działa- nie dochodzą maile i/lub mxtoolbox.com nie znajduje ustawień lub pokazuje ustawienia, lecz maile nie dochodzą.

W polu "Host" należy podać znak "@", natomiast w polu "Adres" - serwer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatni wysyp domen do przechwycenia oznaczonych jako "te lepsze" (to te z gwiazdkami czyli z założoną OPCJĄ) to sen pijanego czy ospa prawdziwa?

 

Perełki (sic!)

 

kosz-mania.pl

 

twoj-misiaczek.pl

 

podniecajacewysokieobcasy.pl

 

pageranktester.pl

 

hopper.pl

 

evimax.pl

 

tanijas.pl

 

stronka-agusi.pl

 

cieplowent.pl

 

afkpol.com.pl

 

 

euris-gis.pl

 

mosir.sanok.pl

 

mazal.com.pl

 

seolider.katowice.pl

 

arp-sez.pl

 

kwiaciarnia-art.pl

 

linkoln.pl

 

mh-d.pl

 

scierniwo.pl

 

super pomysł na opcje! 7.gif

 

uż lepiej tę kase oddać na domy dziecka, może choć jedno dziecko miałoby co jeść albo ubrać na święta

Share this post


Link to post
Share on other sites

@umberto:

Opcje są zakładane na podstawie różnych kryteriów na podstawie, których użytkownicy dodają domeny do przechwycenia i nie jest to tylko atrakcyjność samej nazwy domeny. System zakładający opcje działa prawidłowo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@umberto:

Opcje są zakładane na podstawie różnych kryteriów na podstawie, których użytkownicy dodają domeny do przechwycenia i nie jest to tylko atrakcyjność samej nazwy domeny. System zakładający opcje działa prawidłowo.

Przecież wiem, że domeny są wybierane również pod kątem SEO, to właśnie widać. Więc mój wpis to nie jakieś pretensje czy złorzeczenie, ale należy traktować raczej w kategorii humorystycznej, bo niektóre domeny, nie przeczę, że dla miłośników ruchu czy pozycjonowania atrakcyjne i mające swoją historię, jednak mimo wszystko pod względem nazwy trochę wywołują uśmiech na twarzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy istnieje scenariusz zabezpieczający się przed realizacją opcji, która jest na aukcji? Aukcja zostaje usunięta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba to zly pomysl dodawac btc jako metode platnosci - skoro ten pieniadz jest anonimowy narazacie sie na to ze w waszym serwisie beda rejestrowac domeny spamerzy i innego typu niechciani klienci.

 

Patrzcie estdomains.com ktore rejestrowalo domeny za anonimowy pieniadz e-gold.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy okazji, jaki jest bufor dla zainicjowanej płatności? Wiem, że AM wygenerowało mi portfel teraz i podało kwotę jaką należy przelać. Pytanie jest: ile mam na to czasu? Domyślam się, że nie wieczność :) Brakuje mi tej informacji na stronie płatości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję wprowadzenie pełnej historii negocjacji - aktualnie widzimy tylko kwoty (bez opcjonalnych komentarzy).

 

 

Grupy domen nie są widoczne jako "dostępne na giełdzie" w wyszukiwarce wolnych nazw. Wyświetlany jest komunikat: "domena nie jest dostępna." dla każdej domeny z grupy.

 

 

Może da się jakoś bardziej wyróżnić domeny premium na giełdzie? Aktualnie trafiają tylko do specjalnej (mało widocznej) kategorii.

 

Proponuję zamieszczenie:

 

premium.png Domeny Premium to najlepsze oferty sprzedaży z naszej giełdy. Są to tylko ręcznie wybrane domeny najwyższej jakości.

 

bezpośrednio na stronie oferty każdej takiej domeny.

ponawiam

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy odrzucaniu oferty przydałoby się zmienić kolor tekstu komunikatu z zielonego na czerwony.

"Oferta kupna została odrzucona"

Nie raz mam stracha, że niechcąco zaakceptowałem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×