Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Ale absurd: nie działa wewnętrzna wyszukiwarka domen w menu:

 

Gdy wpisuję nazwę domeny lub jej fragment tutaj:

 

pgy2xd.png

 

to niestety, otrzymuję taki niepoprawny komunikat, gdyż domena jest moja:

 

nxvl2d.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

@umberto: proszę o zgłoszenie z podaniem nazwy tej domeny

 

 

Teraz niby wszystko działa poprawnie. No nic, jeśli będzie się powtarzać, następnym razem zgłoszę od razu ticket.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@umberto: proszę o zgłoszenie z podaniem nazwy tej domeny

 

@apze: strona www.whois.co.pl w zamierzeniu nie miała działać; sposób korzystania z bazy whois.co.pl jest opisany na http://www.co.pl/dla-wszystkich/whois/

Czyli ktoś bez specjalistycznej wiedzy nie może zerknąć do whois? Ewentualnie musi się domyślić, że na www.aftermarket.pl można sprawdzić whois. A w tym celu należy założyć uprzednio konto w ciemno, by sprawdzić, czy na aftermarkt.pl można sprawdzić whois dla co.pl?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

czyściciel.pl nie działa , a czyściciel AM jest po prostu gówniany. jakikolwiek ciąg znaków zakończony kropką jest brany za domenę!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co się dzieje z przechwytywaniem na AM, moje wszystkie domeny dodane do przechwycenia po zakończeniu okresu wygasania, posiadają stan "Domena zarezerwowana". Sprawdzałem wcześniej i nie miały założonych opcji.

Nie dostaje też maili z info od AM typu: domena nie została przechwycona. Nie mam też tych domen w zakładce " Nieprzechwycone"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co się dzieje z przechwytywaniem na AM, moje wszystkie domeny dodane do przechwycenia po zakończeniu okresu wygasania, posiadają stan "Domena zarezerwowana". Sprawdzałem wcześniej i nie miały założonych opcji.

Nie dostaje też maili z info od AM typu: domena nie została przechwycona. Nie mam też tych domen w zakładce " Nieprzechwycone"

Coraz częściej się do zdarza, też pare razy miałem ustawione przechwytywanie lite w AM, a tu dla kogos innego (też z AM) domenę ZAREZERWOWANO, po 14 dniach przechwycenie lite zadziałało i domenę zarejestrowano dla mnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sugestia: Wprowadzenie możliwości podania do siebie bezpośredniego kontaktu telefonicznego na głównej stronie oferty. Coś w stylu: Skontaktuj się z właścicielem domeny: podany nr tel.

 

Spotkałem się z opinią klienta po wymianie pw, który twierdził, że dzwonił do mnie bo na stronie był nr tel. a chodziło mu o "Potrzebujesz pomocy w kupnie tej domeny? Zadzwoń do nas:" i oczywiście się nie dodzwonił.

 

Wiem, w opisie domeny można wstawić takie info ale nie jest ono widoczne od razu po wejściu na stronę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka minut temu sfinalizowała się jedna transakcja - zakup kup teraz. Automat DNS przysłał mi email o zmianie abonenta, w którym to zamiast danych escrow AfterMarket.pl widzę dane kontrahenta. Znów pominięto AfterMarket.pl jako pośrednika przy cesji.

Pisałem o tym kilka tygodni temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka minut temu sfinalizowała się jedna transakcja - zakup kup teraz. Automat DNS przysłał mi email o zmianie abonenta, w którym to zamiast danych escrow AfterMarket.pl widzę dane kontrahenta. Znów pominięto AfterMarket.pl jako pośrednika przy cesji.

 

Pisałem o tym kilka tygodni temu.

Dziękujemy za informację, przekazałem sprawę do przeanalizowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękujemy za informację, przekazałem sprawę do przeanalizowania.

 

Ta sprawa była zgłaszana dawno temu i analizowana, czas to naprawić.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na wzor Premium, proponuje wprowadzic mozliwosc ustawienia domyslnych DNS:

 

domain.for.sale.at.AFTERMARKET.pl
domena.do.kupienia.w.AFTERMARKET.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydałaby się też możliwość wystawienia samego formularza kontaktowego na domenie, coś na takiej zasadzie jak w premium.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie działa Wasza wyszukiwarka domen usuniętych na http://www.aftermarket.pl/deletedcats.php

Pewnie już o tym wiecie, bo nie działa od dłuższego czasu...

 

Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów :-)

 

U mnie wszystko działa perfekt, tip-top. Wyszukiwarka szuka wg parametrów i dodaje do przechwycenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego AM pokazuje ruch domeny przypisując ją do danej kategorii (np. "100-300 wejść miesięcznie") skoro zaznaczyłem, że nie chcę publikować ruchu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydałaby się też możliwość wystawienia samego formularza kontaktowego na domenie, coś na takiej zasadzie jak w premium.

 

Jest taka możliwość tylko nie wiem gdzie się to ustawia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brakuje powiadomienia mailowego o rozpoczeciu transakcji Escrow. W skrzynce mailowej mam wygodniejsza wyszukiwarke, odnalezienie transakcji Escrow w panelu AM nie jest wygodne.

 

Wg mnie tresc powiadomienia moze wygladac tak:

"Dnia XX-XX-XXXX rozpoczeta zostala transakcja Escrow dla domeny XYZ.pl

Adres e-mail kupujacego: xxxxxx@yyyyyy.zz

Cena: XXX PLN (lub EUR - w wybranej walucie)

Termin zaplaty: XX-XX-XXXX"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest za to email o tytule: Transakcja Escrow zaakceptowana.

Poza tym przeszukiwanie historii escrow jest bardzo intuicyjne. Co jest w tym złego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety nie kazda transakcja Escrow zostaje zaakceptowana. Czasem dla jednej domeny mam kilka transakcji Escrow (wygaslych badz odrzuconych z jakiegos powodu). Chcialbym latwiej analizowac poprzednie transacje, po wpisaniu "nazwa domeny+Escrow" wyszukiwarka gmail pokaze mi wszystkie wystawione transakce Escrow dla danej domeny w postaci listy powiadomien z data kazdej transakci, czego nie ma chyba w panelu AM.

Edited by Domain Club

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego nie można obserwować aukcji prywatnych, skoro bez problemu można do nich dołączyć?

Mowa oczywiście o aukcjach domen przechwyconych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otrzymuję dziennie wiele emaili typu:

 

Witaj!

Domena straznica.pl została wystawiona na sprzedaż na naszej giełdzie.

Jeśli chcesz złożyć ofertę kupna tej domeny, kliknij tutaj::
http://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=1865870

Otrzymujesz ten email, ponieważ w przeszłości składałeś ofertę kupna tej domeny. Jeśli nie chcesz już obserwować tej domeny, kliknij tutaj:
http://www.aftermarket.pl/am_unwatch_domain.php?name=straznica.pl

Z pozdrowieniami,
Zespół AfterMarket.pl

Fajnie, bo lubię wiedzieć co dzieje się z obserwowanymi przeze mnie domenami. Jednak zawsze taki email powoduje, że klikam link by sprawdzić cenę i przeważnie widzę "do negocjacji". W mojej ocenie jest to strata czasu oraz transferu AM. Lepiej moim zdaniem byłoby umieścić informację o cenie lub jej braku w emailu, co oszczędzi czas poświęcony na sprawdzanie ofert bezpośrednio na AM i obciążaniu serwisu.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×