Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Proszę o poprawienie komunikatu

UWAGA: Niektóre domeny zostały niedodane do listy domen do przechwycenia

na „Niektóre domeny nie zostały niedodane do listy domen do przechwycenia”.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego następuje zmiana abonenta bez mojego działania, mojej dyspozycji , jakiejkolwiek intencjonalnej czynności?

 

Czemu w czasie opłaconego abonamentu domeny następują zmiany abonenta z moich danych np na:

 

"id: drg_in_transfer

adres/address:
Dropped.pl transfer agent http://www.dropped.pl/
Chytron 26, Office 21
1075 Nicosia CY"

a następnie na moje dane.

 

Kupiłem, zarejestrowałem, wylicytowałem domenę = w pierwszym możliwym okresie = niezwłocznie - następuje zmiana abonenta i danych na moje. I na tym koniec zmian.

Czemu w trakcie ktoś majstruje bez mojej zgody i zmienia abonenta domeny?

To nie ja wydałem tę dyspozycję. Więc kto ?

Nawet mnie nie interesuje dlaczego.

Co bym nie przeczytał w ewentualnej odpowiedzi, to i tak uważam to za niedopuszczalne.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego następuje zmiana abonenta bez mojego działania, mojej dyspozycji , jakiejkolwiek intencjonalnej czynności?

 

Czemu w czasie opłaconego abonamentu domeny następują zmiany abonenta z moich danych np na:

 

"id: drg_in_transfer

adres/address:

Dropped.pl transfer agent http://www.dropped.pl/

Chytron 26, Office 21

1075 Nicosia CY"

a następnie na moje dane.

 

Kupiłem, zarejestrowałem, wylicytowałem domenę = w pierwszym możliwym okresie = niezwłocznie - następuje zmiana abonenta i danych na moje. I na tym koniec zmian.

Czemu w trakcie ktoś majstruje bez mojej zgody i zmienia abonenta domeny?

To nie ja wydałem tę dyspozycję. Więc kto ?

Nawet mnie nie interesuje dlaczego.

Co bym nie przeczytał w ewentualnej odpowiedzi, to i tak uważam to za niedopuszczalne.

 

Na jednej z moich domen również taka zmiana została dokonana. (około dwóch godzin)

Napisałem ticket w tej sprawie ale póki co nie doczekałem się odpowiedzi.

Przed chwilą nastąpiła "powrotna" zmiana abonenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na jednej z moich domen również taka zmiana została dokonana. (około dwóch godzin)

Napisałem ticket w tej sprawie ale póki co nie doczekałem się odpowiedzi.

Przed chwilą nastąpiła "powrotna" zmiana abonenta.

Tak, zmiana jest dwukrotna........ zazwyczaj ?

Bardziej mi chodzi o moją zgodę w tej sytuacji a właściwie jej brak

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, zmiana jest dwukrotna........ zazwyczaj ?

Bardziej mi chodzi o moją zgodę w tej sytuacji a właściwie jej brak

Wiadomość od AM

 

Witam,

Uprzejmie informuję, iż zmiana abonenta domeny była konieczna z uwagi na proces jej transferu z naszego podmiotu, który niegdyś ją przechwycił, do naszego głównego rejestratora. Abonent domeny został zmieniony wyłącznie na kilka chwil i od razu po zakończeniu transferu został przywrócony prawidłowy kontakt, do którego domena jest obecnie przypisana.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dzisiejszym biuletynie „Najciekawsze domeny do przechwycenia” jest osiem domen, w tym tylko pięć z nich ma założoną opcję, a z tych pięciu tylko dwie mogą trafić na aukcje premium. O co chodzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to jedynie teraz czy juz od jakiegos czasu ale jakakolwiek nazwe bym nie wpisal, to rozszerzenia .net i .com sa pokazywane na AM jako zarejestrowane. Sprawdzalem na Godaddy i sa wolne. Znany to problem czy nieznany? A moze to jedynie u mnie? ;) Zaobserwowal ktos u siebie to "zjawisko"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A skoro juz pisze w tym watku to taki problem / nieproblem opisze.

 

Negocjowalem kupno domeny. Zlotylem oferte / dostalem kontroferte. Chcialem zlozyc / zlozylem kolejna kontroferte i dostalem odpowiedz od nowego juz wtedy abonenta domeny, ze domena zmienila juz wlasciciela (w miedzyczasie sprzedajacy sprzedal domene komus innemu) - i wtedy ta domena wyswietlila mi sie dwa razy na liscie trwajacych negocjacji... "Negocjacje" pomiedzy mna i nowym wlascicielem moglem anulowac bez problemu. Chcialem jednak tez anulowac te pierwsze negocjacje (przez odrzucenie kontroferty) aby mi to nie wisialo "kontrofertach"... Ale sie niestety nie da. Komunikat: "Ta kontroferta nie może zostać odrzucona". Wygasnie mi to w koncu czy nie wygasnie? Juz 2 tygodnie wisi. Mial juz ktos podobny "problem"?

 

Napisze pewnie ticket do supportu niebawem, ale i tak mnie ciekawi czy ktos sie z czyms takim juz spotkal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A skoro juz pisze w tym watku to taki problem / nieproblem opisze.

 

Negocjowalem kupno domeny. Zlotylem oferte / dostalem kontroferte. Chcialem zlozyc / zlozylem kolejna kontroferte i dostalem odpowiedz od nowego juz wtedy abonenta domeny, ze domena zmienila juz wlasciciela (w miedzyczasie sprzedajacy sprzedal domene komus innemu) - i wtedy ta domena wyswietlila mi sie dwa razy na liscie trwajacych negocjacji... "Negocjacje" pomiedzy mna i nowym wlascicielem moglem anulowac bez problemu. Chcialem jednak tez anulowac te pierwsze negocjacje (przez odrzucenie kontroferty) aby mi to nie wisialo "kontrofertach"... Ale sie niestety nie da. Komunikat: "Ta kontroferta nie może zostać odrzucona". Wygasnie mi to w koncu czy nie wygasnie? Juz 2 tygodnie wisi. Mial juz ktos podobny "problem"?

 

Napisze pewnie ticket do supportu niebawem, ale i tak mnie ciekawi czy ktos sie z czyms takim juz spotkal.

 

Miałem tak kilka razy. Czasami od razu pisałem do supportu i usuwali po paru dniach a czasami po prostu zapominałem i samo znikało ale wiem, że dopiero po kilku tygodniach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie czy mieliście podobny problem ostatnimi czasy. Mianowicie zleciłem przelew 17.11.2014 na średnie X.XXX. Dzisiaj jest 6 dzień r roboczy a pieniędzy na koncie nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie czy mieliście podobny problem ostatnimi czasy. Mianowicie zleciłem przelew 17.11.2014 na średnie X.XXX. Dzisiaj jest 6 dzień r roboczy a pieniędzy na koncie nie ma.

 

Tak, miałem już nieraz około 6 dni. Sprawdź w panelu na wypłatach czy Ci możesz cofnąć czy jest już wysłane na konto. Może AM już wysłał (wtedy będziesz miał "odfajkowane" a nie "zegar") a problem leży po stronie księgowania w Twoim banku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, miałem już nieraz około 6 dni. Sprawdź w panelu na wypłatach czy Ci możesz cofnąć czy jest już wysłane na konto. Może AM już wysłał (wtedy będziesz miał "odfajkowane" a nie "zegar") a problem leży po stronie księgowania w Twoim banku.

 

mam zegar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli to był przelew zwykły, to jeszcze nie ma tragedii. Wypłacałem niższe kwoty, a te kilka dni to standard.

mają czas do 5 dni roboczych. W moim przypadku już jest 6 dzień roboczy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie z tego co piszesz w poprzednich postach to mija 8 dzień od zlecenia wypłaty... (pisałeś, że zleciłeś 17.11).

 

Tak więc po tak długim okresie widniejący "zegar" wydałby mi się dziwny <_<

 

Napisz do supportu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie z tego co piszesz w poprzednich postach to mija 8 dzień od zlecenia wypłaty... (pisałeś, że zleciłeś 17.11).

 

Tak więc po tak długim okresie widniejący "zegar" wydałby mi się dziwny <_<

 

Napisz do supportu.

 

pisałem o 10 rano i cisza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś powie mi, czy poprawnie księguję faktury od AM? Widzę, że wystawia je cypryjska firma, a nie amerykańska, jak wcześniej. Jak domniemam, teraz jest to WNT, a nie import usług?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny Black Friday w AM. Promo na domeny .pl .eu oraz .de tylko że w serwisie wolne domeny .de pokazuje jako zajęte. No genialne.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny Black Friday w AM. Promo na domeny .pl .eu oraz .de tylko że w serwisie wolne domeny .de pokazuje jako zajęte. No genialne.

 

 

No jest lipa. Chyba sobie dzis nie skorzystamy z promocyji na "de"... Nadal sie nic nie zmienilo...

U mnie to samo. Bezczelna ta wasza promocja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warunki nie pozwoliły na przeprowadzenie promocji dla domen .de za co przepraszamy. Promocja Black Friday dla domen .de będzie jednak ważna także dzisiaj, w sobotę.

Dziękujemy jednocześnie tym, którzy skorzystali z promocji dla domen .pl i .eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×