Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Pochwała ;) Zlecona zwykła wypłata (błyskawiczne nie działają) a pieniądze dzisiaj na koncie :)

 

Zapomniałeś napisać kiedy zlecona :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie zmienić ustawienia sprzedaży by nie było możliwości negocjacji ceny ?

 

Musisz chyba ustawić cenę jaką chcesz i cenę minimalną taką samą. Wtedy klient nie będzie miał złożenia swojej propozycji.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomniałeś napisać kiedy zlecona :)

Faktycznie :)

Wypłata zlecona 07.09 a na koncie była już 08.09. Zazwyczaj czekałem prawie tydzień.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę mi powiedzieć jak to jest, że przejmuję/przechwytuję domenę z jakimś tam PR a gdy już jest u mnie i daje ją na giełdę w AM to świeci w danych PR 0 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę mi powiedzieć jak to jest, że przejmuję/przechwytuję domenę z jakimś tam PR a gdy już jest u mnie i daje ją na giełdę w AM to świeci w danych PR 0 ?

 

A weryfikowałeś wcześniej na jakiejś innej stronie do sprawdzania PR? Na AM mógł być fake.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rano działał ok. Teraz nie mogę się połączyć. Chciałem odnowić domenę, a tu du*a - może uporają się w ciągu 2-3 dn.

Edited by maniek32s

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydałoby się przetłumaczyć na język angielski "How to buy a domain?". Po przełączeniu na EN jak klient naciśnie więcej informacji jest ona po Polsku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna rzecz. Już mi się zdarzyło po raz 3!, że Klient składa propozycję a ona nie przychodzi ani na mail ani do systemu. To są sytuacje, które wyłapałem bo zadzwoniłem do Klientów, oni mówią, że czekają na odpowiedź. Ile jest takich, o których nie wiemy?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem zapytać jak dlugo jeszcze wydarzenia będą edytowane dla j.polskiego po angielsku ?

Trzy napisane ticety w tej sprawie, niemal miesiąc czekania i pełen olew usterki ze strony AM.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem zapytać jak dlugo jeszcze wydarzenia będą edytowane dla j.polskiego po angielsku ?

Trzy napisane ticety w tej sprawie, niemal miesiąc czekania i pełen olew usterki ze strony AM.

 

A ja myślałem , że to tylko u mnie tak jest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna rzecz. Już mi się zdarzyło po raz 3!, że Klient składa propozycję a ona nie przychodzi ani na mail ani do systemu. To są sytuacje, które wyłapałem bo zadzwoniłem do Klientów, oni mówią, że czekają na odpowiedź. Ile jest takich, o których nie wiemy?

Jesteś w 100% pewny że oferty były składane a nie miałeś ich w panelu ani powiadomienia mailowego ? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna rzecz. Już mi się zdarzyło po raz 3!, że Klient składa propozycję a ona nie przychodzi ani na mail ani do systemu. To są sytuacje, które wyłapałem bo zadzwoniłem do Klientów, oni mówią, że czekają na odpowiedź. Ile jest takich, o których nie wiemy?

 

To jest poważne oskarżenie, masz 100% pewności ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesteś w 100% pewny że oferty były składane a nie miałeś ich w panelu ani powiadomienia mailowego ? :blink:

 

To jest poważne oskarżenie, masz 100% pewności ?

 

Nikogo nie oskarżam tylko zwracam uwagę na bardzo istotną sprawę. 100 % pewności oczywiście nie mam. Pierwsze 2 przypadki to myślałem, że może Klient blefuje, wiadomo jak to jest... ale po dzisiejszym przypadku stwierdzam to z bardzo dużą pewnością! Domawiałem długo sprawę z Klientem, wszystko było zatwierdzone (duża korporacja), gdzie decyzje są jak wiadomo podejmowane strukturalnie. Po dzisiejszym telefonie i rozmowie i ustawieniu jednak Klientowi opcji "kup teraz" sprzedaż nastąpiła natychmiastowo i płatność już jest na koncie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potwierdzam to, co Zibero napisał. U siebie

też zauważyłem wiele przypadków, że otrzymałem odpowiedź kupującego na moją kontrofertę dopiero następnego dnia rano, pomimo że kupujący wysłał ją często błyskawicznie po otrzymaniu mojej oferty. Służę dowodami, jeśli ktoś nie wierzy. Po tym, co Zibero napisał, dochodzę do wniosku, że przez AM na pewno jakaś część ofert nie doszła do mnie w ogóle.

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ZIbero: W jaki sposób były składane te oferty? Z poziomu giełdy, jako odpowiedź na Twoją kontrofertę czy jako wiadomość do sprzedającego? Czy wiesz w jakim dniu to było? Postaramy się to sprawdzić w logach.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 pierwsze przypadki daty nie pamiętam.

 

Ostatni przypadek miał miejsce 1.10.2015

 

We wszystkich przypadkach składane oferty były z poziomy giełdy jako nowo rejestrujący się użytkownicy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×