Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Witam, w dalszym ciągu nie mam możliwości testowania domen. System zwraca błąd: "Wystąpił błąd w dostępie do danych domeny w rejestrze domen. Prosimy o kontakt z zespołem wsparcia technicznego". Pierwszy ticket w tej sprawie napisałem do AM 25.09.2015. Otrzymałem odpowiedź: "Dziękuję za zgłoszenie, przekazuję je do działu technicznego.". Od tej pory wysłałem jeszcze kilka "powiadomień", do AM, że sytuacja się nie zmieniła. Ale brak już odzewu. Uprzejmie proszę o sprawdzenie tego i naprawę.

Ps. Czy któryś z forumowiczów miał ostatnio podobny problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, w dalszym ciągu nie mam możliwości testowania domen. System zwraca błąd: "Wystąpił błąd w dostępie do danych domeny w rejestrze domen. Prosimy o kontakt z zespołem wsparcia technicznego". Pierwszy ticket w tej sprawie napisałem do AM 25.09.2015. Otrzymałem odpowiedź: "Dziękuję za zgłoszenie, przekazuję je do działu technicznego.". Od tej pory wysłałem jeszcze kilka "powiadomień", do AM, że sytuacja się nie zmieniła. Ale brak już odzewu. Uprzejmie proszę o sprawdzenie tego i naprawę.

Ps. Czy któryś z forumowiczów miał ostatnio podobny problem?

 

Ja mam. Pisałem też dwa tickety. Pierwsza odpowiedź to taka sama jak u Ciebie. Druga to, że nie potrafią aktualnie stwierdzić kiedy problem zniknie ale jest od dłuższego czasu im znany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, w dalszym ciągu nie mam możliwości testowania domen. System zwraca błąd: "Wystąpił błąd w dostępie do danych domeny w rejestrze domen. Prosimy o kontakt z zespołem wsparcia technicznego". Pierwszy ticket w tej sprawie napisałem do AM 25.09.2015. Otrzymałem odpowiedź: "Dziękuję za zgłoszenie, przekazuję je do działu technicznego.". Od tej pory wysłałem jeszcze kilka "powiadomień", do AM, że sytuacja się nie zmieniła. Ale brak już odzewu. Uprzejmie proszę o sprawdzenie tego i naprawę.

Ps. Czy któryś z forumowiczów miał ostatnio podobny problem?

Ja też mam ten problem. Na ticket z 28.09 dostałem odp. "uprzejmie informuję, że przekazałem informacje do pracownika wyższego szczebla w celu analizy problemu."

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli nadal nic nie wiemy. Pozostaje poczekać na oficjalne stanowisko AM: czy można wciąż testować u nich domeny, a "chwilowy" problem zaistniał z powodu jakiejś awarii. Czy też AM wycofało usługę testowania domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 pierwsze przypadki daty nie pamiętam.

 

Ostatni przypadek miał miejsce 1.10.2015

 

We wszystkich przypadkach składane oferty były z poziomy giełdy jako nowo rejestrujący się użytkownicy.

 

Czyli chodzi o sytuację, w której użytkownik składa ofertę jako niezarejestrowany? Czy też rejestruje się jako nowy użytkownik a potem składa ofertę?

 

Czy możesz mi na PW wysłać nazwę domeny na którą była składana oferta 1.10.2015?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed około godziną na fanpage Aftermarket na Facebooku zamieszczono ten komunikat:"Zgodnie z zapowiedzią NASK z lipca bieżącego roku, NASK wycofuje z rynku usługę testowania domen .pl. W związku z tym, usługa ta w naszym serwisie została wyłączona. Do dnia 30 marca 2016 na koncie każdego użytkownika widoczna będzie historia domen testowanych wraz z ich ruchem i uzyskanymi zarobkami z parkingu."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed około godziną na fanpage Aftermarket na Facebooku zamieszczono ten komunikat:"Zgodnie z zapowiedzią NASK z lipca bieżącego roku, NASK wycofuje z rynku usługę testowania domen .pl. W związku z tym, usługa ta w naszym serwisie została wyłączona. Do dnia 30 marca 2016 na koncie każdego użytkownika widoczna będzie historia domen testowanych wraz z ich ruchem i uzyskanymi zarobkami z parkingu."

a w mailach puścili "Do dnia 30 marca 2015"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Wam też nie działają transakcje escrow? Od 3 dni próbuje sprzedać włoską domenę i nie mogę. Kupujący za nią zapłacił a u mnie ona wisi jako nie zapłacona. Ticket otwarty, ale narazie nic nie wiedzą. Kupujący zaczyna się niecierpliwić.... mam nadzieję, że się nie rozmyśli. Czemu w AM rozwiązywanie problemu zawsze tak długo trwa....?

Edited by scav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu w AM rozwiązywanie problemu zawsze tak długo trwa....?

 

Ponieważ właściciel przyzwyczaił się do progu rentowności modelu funkcjonowania serwisu z poprzedniej (internetowej) epoki. I niestety (bo lubię AM) nie uczy się na własnych błędach. Niski budżet na obsługę klienta i marketing = Domenos. A to przecież nie koniec nowych łapaczy.

Edited by PiotrSz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś się orientuje w jakie dni i o jakich porach uruchamiane są wypłaty z AM? Zleciłem w poniedziałek ale do tej pory widnieje w systemie jako niewykonana (zegar wisi). To się nie odbywa codziennie tak jak np. w premium?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę o wyjaśnienie VAT w sytuacji jak niżej opisałem, bo się gubię.

Moja firma jest zwolniona z płacenia VAT. Sprzedaję domenę (transakcja escrow) osobie prywatnej z Polski. Aftermarket naliczy vat, czy nie, jeśli tak to czemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domenę kupuje AM i odsprzedaje dalej, nalicza vat zgodnie z zasadami. AM nie jest pośrednikiem jest nabywcą, a potem sprzedającym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś widziałem możliwość zakończenia aukcji przed czasem, czy ta opcja jest jeszcze aktywna bo nie mogę jej znaleźć ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Źle się wyraziłem. Chodzi mi np. aukcja kończy się 31.10.2015r a można było kiedyś zmienić czas jej zakończenia np. na 29.10.2015r.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×