Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Co jeszcze chcielibyście wiedzieć? Niech się wywiązują z tych pięciu dni roboczych i będzie dobrze!

Popieram, ale i szybkie wypłaty też czasami by się przydały

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działa poprawnie. Od rana siedzę i pracuje z nimi. Wszystkie operacje wykonywane są poprawnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie wiem co grane. Inne strony wczytują się bez problemu. Przy próbie wczytania strony AM pokazuje sie komunikat po długim oczekiwaniu: Witryna jest niedostępna z powodu zbyt długiego czasu odpowiedzi hosta

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie wiem co grane. Inne strony wczytują się bez problemu. Przy próbie wczytania strony AM pokazuje sie komunikat po długim oczekiwaniu: Witryna jest niedostępna z powodu zbyt długiego czasu odpowiedzi hosta

 

Może tutaj Ci napisze ktoś z supportu co zrobić można. Usunąłeś wszystkie ciastka, historię itp. Spróbuj wejść przez inną przeglądarkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albo też inny komunikat, ale tylko przy próbie wczytania strony AM: Serwer www.aftermarket.pl potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.

No cóż nie pozostaje nic jak tylko czekać na rozwiązanie problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś przy składaniu ofert poniżej ceny minimalnej mamy tak:
Twoja oferta została odrzucona. Oferowana kwota jest zbyt niska.
Co sądzicie by mogło być tak?
Twoja oferta została automatycznie odrzucona. Oferowana kwota jest zbyt niska.
lub
Twoja oferta została automatycznie odrzucona. Oferowana kwota nie spełnia ceny minimalnej ustawionej przez Sprzedającego.

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twoja oferta została automatycznie odrzucona. Oferowana kwota nie spełnia ceny minimalnej ustawionej przez Sprzedającego. W celu zakupu domeny złóż wyższą ofertę lub poszukaj innej domeny..... można rozwijać, ja jestem za prostotą ale można zrobić ankietę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cp24, niepotrzebnie spłyciłeś moją sugestię. Są inne działy do śmieszkowania i nabijana postów.

 

Myślę, że słowo automatycznie powie więcej osobie, która składa ofertę.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może i tak ale czy to wielka różnica czy oferta jest odrzucona z automatu czy ręcznie? jak ktoś oferuje śmiesznie niską cenę za domenę to niech się nie dziwi że są automaty...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automat działa również tak samo dla "nie śmiesznie niskiej ceny".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś tutaj z AM jeszcze zagląda?
Mam pytanko bo przez ticket od rana nie mogę się dowiedzieć czemu to nieopłacona domena wraca na konto użytkownika dopiero po 12 godzinach od terminu opłacenia.

Pytanie drugie. Jak to możliwe że klient pomimo iż nie opłaca zakupionej domeny nie ma ujemnego rankingu? Oczywiście kara również nie została naliczona. Dla ułatwienia dodam że ów "poważny" kupujący do chwili złożenia oferty nie dokonywał zakupów zatem każdy nieopłacony zakup powinien w chwili nieopłacenia powodować minusowy ranking.

Coś się popsuło w systemie czy może jakieś zmiany nastąpiły o których nic nam nie wiadomo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brawo AM !!!

 

Po ponad 30 h na wskutek wielokrotnych interwencji AM raczył naliczyć ujemne pkt rankingu. Mam nadzieję że i kara została nałożona na konto kupującego.

A co z udostępnieniem danych kupca? Z tego co pisaliście wyżej to udostępniacie...jednak kiedy o nie poprosiłem odmówiono mi...

To jak to jest ?

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy na aukcji domeny przechwyconej może być zaproszony użytkownik ?

Pozwolę sobie dorzucić do tego kolejne pytanie: KTO i na jakich zasadach może zaprosić do aukcji przechwyconej domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dalszym ciągu nie można kupić domeny na giełdzie, która wygasa. Zgłaszałem to już wcześniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się możliwość "odkupienia" domeny z aukcji domen przechwyconych jeśli wygrywający nie opłacił aukcji, ale dlaczego po cenie, którą oferował zwycięzca ?

Pomysł dobry, ale wykonanie nie do końca.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostajecie normalnie powiadomienia ? (np o kończących się aukcjach, przebiciu oferty, przechwyceniu domeny itd ?)

Bo u mnie przychodzą po kilku-kilkunastu godzinach od kilku dni.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×