Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Zwykła przerwa techniczna, żeby wymienić zdechłe chomiki napędzające mechanizm blokowania użytkowników nie opłacających swoich aukcji. Nie obiecywałbym sobie zbyt wiele.

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przedwczoraj podobna przerwa zablokowała mi dostęp do aukcji przechwyconej domeny.

Bez komentarza.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, wycenadomen24 napisał:

Programista też człowiek i spać czasem musi ;) potem coś się wysypie w dzień i będzie zonk bo się okazuje, że odsypia nockę bo aktualizował stronę :D

Proszę Cię nie gadaj bzdur...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, wycenadomen24 napisał:

Programista też człowiek i spać czasem musi ;) potem coś się wysypie w dzień i będzie zonk bo się okazuje, że odsypia nockę bo aktualizował stronę :D

 

Jak poznać gdzie mieszka programista...

 

5f37b0e5-2c38-43d4-b3db-faaba19f00c9.png

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdaje się że od para ładnych godzin coś jest nie tak z serwisem. Nie da się opłacać domen, pobierać kodów ani wykonywa operacji na domenach. Sprawdzanie whois także nie działa w AM. W premium.pl działa, na DNS.pl też więc to chyba jakaś wewnętrzna awaria.

Był jakiś komunikat o przerwie w działaniu bo nie kojarzę ?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

56 minut temu, sebastian0000 napisał:

Zdaje się że od para ładnych godzin coś jest nie tak z serwisem. Nie da się opłacać domen, pobierać kodów ani wykonywa operacji na domenach. Sprawdzanie whois także nie działa w AM. W premium.pl działa, na DNS.pl też więc to chyba jakaś wewnętrzna awaria.

Był jakiś komunikat o przerwie w działaniu bo nie kojarzę ?

 

Sprawdzanie dostępności domen też słabo ;)

Komunikatu żadnego nie było.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, sebastian0000 napisał:

Czy działa Wam AM ? u mnie całkowicie leży i nie wiem czy to wina przeglądarki czy cos jest nie tak ?

 

Na foxie gra i buczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyłem, że większość moich domen, które od bardzo dawna są parkowane w AM, nie jest zindeksowana w Google! Nie da się ich wyszukać ani przez "moja_domena.pl", ani  "site:moja_domena.pl", ani nawet "site:https://www.aftermarket.pl/domena/moja_domena.pl".

W kodzie niby jest index,follow, ale stron brak. Jestem pewny, że wcześniej były, bo śledziłem ich pozycję w porównaniu do konkurencji. Czy coś się zmieniło w ostatnim czasie?

Niestety nie wszyscy użytkownicy internetu odróżniają pasek adresu przeglądarki od pola wyszukiwania google.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/23/2018 at 10:15 AM, Chemical said:

Zauważyłem, że większość moich domen, które od bardzo dawna są parkowane w AM, nie jest zindeksowana w Google! Nie da się ich wyszukać ani przez "moja_domena.pl", ani  "site:moja_domena.pl", ani nawet "site:https://www.aftermarket.pl/domena/moja_domena.pl".

W kodzie niby jest index,follow, ale stron brak. Jestem pewny, że wcześniej były, bo śledziłem ich pozycję w porównaniu do konkurencji. Czy coś się zmieniło w ostatnim czasie?

Niestety nie wszyscy użytkownicy internetu odróżniają pasek adresu przeglądarki od pola wyszukiwania google.

 

 

Google indeksuje witryny a nie domeny. Czasem jakaś strona z ofertą się zindeksuje. Zwykle dzieje się tak gdy pod domeną wcześniej była strona. Po jakimś czasie jednak wylatuje z indeksu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, przemowild napisał:

 

Google indeksuje witryny a nie domeny. Czasem jakaś strona z ofertą się zindeksuje. Zwykle dzieje się tak gdy pod domeną wcześniej była strona. Po jakimś czasie jednak wylatuje z indeksu. 

 

Dokładnie, postaw stronę, zgłoś przez GSC i będzie widoczna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę wiedzieć dlaczego tak jest? Błąd wyskakuje mi przy rejestracji iDN

 

Invalid attribute value [IDN commingles multiple scripts])

 

Proszę o wyjaśnienie kogoś mądrzejszego w tej kwestii. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z komunikatu wynika, że pomieszałeś zestawy znaków, np. litery greckie z cyrylicą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam propozycję, aby do istniejacych już kategorii domen wystawianych na gieldzie AM, utworzyć jeszcze jedną, a mianowicie:

Syf domenowy

I w tej kategorii umieszczać wszystkie te domem z owym "i" . Obecnie umożliwienie dodawania do normalnych kategorii jest kpiną z kilientów i ewidentnym wprowadzaniem ich w błąd.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
53 minuty temu, SzczeraPrawda napisał:


...A nie wpadłeś na to, że większość to jednak świadomi inwestorzy i po prostu chcą mieć takie domeny, dlatego też je licytują?.........A Tobie pozostało być malkontentem i jeszcze wrzucasz sobie jakies przeklenstwa w opisie, ktore toleruje administracja tego forum, bo masz dlugi staz i 3200 postow z czego polowa to zwyczajne nabijanie postow, ublizanie innym i ich domenom, bo Tyś jest za to domainerem wszechczasów....
 

 

Usiłujesz sprzedawać śmieci nie domeny, poza tym wprowadzasz kupujących w błąd brakiem informacji że ów idn to nie idn tylko mieszanka narodowa i idn-em być nie może....Zatem nikomu nieprzydatny śmieć, na który niczego nieświadomi klienci mogą niechcący wydać pieniądze.

A  ten twój post to jeden wielki bełkot, do którego nawet nie będę się odnosił bo szkoda mi życia.

 

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, SzczeraPrawda napisał:

świadomi inwestorzy i po prostu chcą mieć takie domeny, dlatego też je licytują?

 

Caly ten chlam byl wolny az do momentu wywindowania ceny dla domeny fìlmy*pl. Nie nazywaj swìadomym ìnwestorem kogos kto pod wplywem impulsu wyrzuca w bloto duze pieniadze na cos co za rok bedzie dostepne do ponownej rejestracji. Swoja droga byloby milo jakby ktos napisal czy Ci ìnwestorzy faktycznie oplacaja swoje zakupy. Czysta ciekawosc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, SzczeraPrawda napisał:


A nie wpadłeś na to, że większość to jednak świadomi inwestorzy i po prostu chcą mieć takie domeny, dlatego też je licytują?
Czy Ty masz ludzi za debili?? A siebie za alfe i omege??



A w tym przypadku chociaz jakies zainteresowanie jest, wiec i szansa, aby to w przyszlosci odsprzedac, przynajmniej po kosztach.
 


 

Chyba sobie jaja robisz ze ktoś normalny kupił by  coś co wygląda później w przeglądarce tak xn--flmy-qpa.pl!?

Pozatym to AM promował ta aukcje na stronie głównej jako interesująca wiec co się dziwić ze ludziska licytowały!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, JayD napisał:

 

Pozatym to AM promował ta aukcje na stronie głównej jako interesująca wiec co się dziwić ze ludziska licytowały!

 

 

 

AM promował na zlecenie sprzedającego...O tym nie należy zapominać.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brakuje mi możliwości dodania do przechwycenia opcji, które nie wygasają, lub ich monitorowania. Ta możliwość jest dopiero na kilka tygodni przed możliwym wygaśnięciem. Chętnie dziś dodałbym do obserwowanych jedną opcję, która wygasa za 2 lata. Po tym czasie mogę ją przeoczyć. Byłoby fajnie, gdyby AM zapytało mnie o to czy chcę ją przechwycić na tydzień przed możliwym spadem. Taki problem pojawia się często.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie muli wam dzisiaj Aftermarket? U mnie niektóre podstrony ładują się kilkadziesiąt sekund przy czym wszystko się na ten czas wiesza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×