Skocz do zawartości
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Promowane odpowiedzi

Również przylaczam się do prośby. Skoro błyskawiczne wypłaty są wyłączone to zwykle powinny być realizowane codziennie.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Działa poprawnie. Od rana siedzę i pracuje z nimi. Wszystkie operacje wykonywane są poprawnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie wiem co grane. Inne strony wczytują się bez problemu. Przy próbie wczytania strony AM pokazuje sie komunikat po długim oczekiwaniu: Witryna jest niedostępna z powodu zbyt długiego czasu odpowiedzi hosta

Może tutaj Ci napisze ktoś z supportu co zrobić można. Usunąłeś wszystkie ciastka, historię itp. Spróbuj wejść przez inną przeglądarkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dziś przy składaniu ofert poniżej ceny minimalnej mamy tak:
Twoja oferta została odrzucona. Oferowana kwota jest zbyt niska.
Co sądzicie by mogło być tak?
Twoja oferta została automatycznie odrzucona. Oferowana kwota jest zbyt niska.
lub
Twoja oferta została automatycznie odrzucona. Oferowana kwota nie spełnia ceny minimalnej ustawionej przez Sprzedającego.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Twoja oferta została automatycznie odrzucona. Oferowana kwota nie spełnia ceny minimalnej ustawionej przez Sprzedającego. W celu zakupu domeny złóż wyższą ofertę lub poszukaj innej domeny..... można rozwijać, ja jestem za prostotą ale można zrobić ankietę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

cp24, niepotrzebnie spłyciłeś moją sugestię. Są inne działy do śmieszkowania i nabijana postów.

Myślę, że słowo automatycznie powie więcej osobie, która składa ofertę.

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może i tak ale czy to wielka różnica czy oferta jest odrzucona z automatu czy ręcznie? jak ktoś oferuje śmiesznie niską cenę za domenę to niech się nie dziwi że są automaty...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś tutaj z AM jeszcze zagląda?
Mam pytanko bo przez ticket od rana nie mogę się dowiedzieć czemu to nieopłacona domena wraca na konto użytkownika dopiero po 12 godzinach od terminu opłacenia.

Pytanie drugie. Jak to możliwe że klient pomimo iż nie opłaca zakupionej domeny nie ma ujemnego rankingu? Oczywiście kara również nie została naliczona. Dla ułatwienia dodam że ów "poważny" kupujący do chwili złożenia oferty nie dokonywał zakupów zatem każdy nieopłacony zakup powinien w chwili nieopłacenia powodować minusowy ranking.

Coś się popsuło w systemie czy może jakieś zmiany nastąpiły o których nic nam nie wiadomo ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Brawo AM !!!

Po ponad 30 h na wskutek wielokrotnych interwencji AM raczył naliczyć ujemne pkt rankingu. Mam nadzieję że i kara została nałożona na konto kupującego.

A co z udostępnieniem danych kupca? Z tego co pisaliście wyżej to udostępniacie...jednak kiedy o nie poprosiłem odmówiono mi...

To jak to jest ?

Edytowane przez Bazyli

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W dalszym ciągu nie można kupić domeny na giełdzie, która wygasa. Zgłaszałem to już wcześniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podoba mi się możliwość "odkupienia" domeny z aukcji domen przechwyconych jeśli wygrywający nie opłacił aukcji, ale dlaczego po cenie, którą oferował zwycięzca ?

Pomysł dobry, ale wykonanie nie do końca.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta