Skocz do zawartości
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Promowane odpowiedzi

Zrealizowałem opcję na domenę edekoracje.pl i chciałem ją wystawić na AM ale widnieje na innym koncie.

Jak zmusisz sprzedawcę do jej usunięcia skoro już do niego nie należy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, janusz_biznesu napisał:

Ja mam z kolei takie pytanie - czy w AM jest możliwość wpłaty przez Paypal lub inny podobny internetowy portfel?

To chyba wszystkie możliwości ;) Skrill jest eportfelem z którego korzystam i śmiało mogę polecić ;)

1222.png

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Eeej mistrze. Co jest? Dziś dostałem e-mail -- "Sprzedałeś domenę za 5zł." (skacz z radości)

27 czerwca domena została przedłużona za 61.95 a wcześniej była wystawiona na LM  (nie sprzedała się) w stanie wygasającym była wystawiona za 5 zika jednak  w między czasie została przedłużona i była zdjęta ze sprzedaży. Domena nie miała żadnego przekierowania i kierowałabezpośrednio na "Domena xxxx.pl została zarejestrowana w serwisie AfterMarket.pl, największej w Polsce giełdzie domen internetowych."  Bez możliwości kupna.

No Super :)  kuhhfa. 

Co Wy odpitalacie?

Gratuluję kupującemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Czy wyswietlaja sie Wam oferty sprzedazy własnych domen na AM? Bo mnie nie.. Nie mam statystyk, a prz wpisywaniu dowolne domeny mam komunikat o nieprawidłowych DNSach serwera

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
47 minut temu, novitz napisał:

Witam,

Czy wyswietlaja sie Wam oferty sprzedazy własnych domen na AM? Bo mnie nie.. Nie mam statystyk, a prz wpisywaniu dowolne domeny mam komunikat o nieprawidłowych DNSach serwera

U mnie jest ok...wszystko gra i buczy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest jakiś problem z płatnościami DotPay? Mam do opłacenia odnowienia i wyskakuje info o braku możliwości skorzystania z tego kanału płatności

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, PiotrSz napisał:

Takie pyszności dostaliśmy w tym roku od AfterMarket :)

20171223_130337-2.jpg

AM to jedyna giełda chyba która tak robi przed Świętami. Aftermarket - dziękuję za przesyłkę i tak trzymać!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czy tylko u mnie maile o ofertach nie dochodzą albo dochodzą 1-2 dniowym opóźnieniem ??

mam nadzieje, że z kontrofertami nie ma takich problemów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, networker napisał:

czy tylko u mnie maile o ofertach nie dochodzą albo dochodzą 1-2 dniowym opóźnieniem ??

mam nadzieje, że z kontrofertami nie ma takich problemów

Nie dochodzą tylko maile ? Czy po zalogowaniu do panelu oferty są widoczne ? Pytam bo mam podobną sytuację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przydałby się taki sam eksport domen jak w Premium.pl, gdzie można sobie wybrać pola do eksportu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trwają pracę nad unowoczesnieniem AM...A moze by tak zrobić coś aby ułatwić kontakt ze składajacymi oferty bez konieczności składania kontrofert? w formie PW?

Czasami warto wrócic do negocjacji a tak naprawdę nie ma jak zachęcić czy przekonać oferenta do zakupu tej albo innej domeny bez wysyłana mu naszej kolejnej kontroferty.

Pomyslcie o rozwiązaniu które ułatwiłoby nam nawiązanie kontaktu bez cyfr i liczb...

Edytowane przez Bazyli
  • Like 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta