Skocz do zawartości
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Promowane odpowiedzi

Brakuje mi możliwości dodania do przechwycenia opcji, które nie wygasają, lub ich monitorowania. Ta możliwość jest dopiero na kilka tygodni przed możliwym wygaśnięciem. Chętnie dziś dodałbym do obserwowanych jedną opcję, która wygasa za 2 lata. Po tym czasie mogę ją przeoczyć. Byłoby fajnie, gdyby AM zapytało mnie o to czy chcę ją przechwycić na tydzień przed możliwym spadem. Taki problem pojawia się często.

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, szmiko napisał:

Mi .pl pokazuje za 13,95 zł (17,16 zł z vat), a było po 10,95 zł.

Spora podwyżka...

Zapewne ilość domen utrzymywanych w AM Ci spadła, a od tego zależy cennik na rejestrację i przedłużanie domen.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytanie dla zielonych (czyli dla mnie) , ale miejmy nadzieje, że w odpowiednim temacie o to pytam. Chciałem się dowiedzieć, jak to jest z przechwytywaniem domen.

Aktualnie na stronie AM pokazuje mi się domeny przechwycone (1), domeny nieprzechwycone (2)

Chciałem przejąć 3 domeny z czego 1 prawdopodobnie się udało, jak wygląda kolejna procedura ?

gdzie wylądowała domena, czy w razie braku zainteresowania mogę ją przejąć bezpośrednio ?

Edytowane przez Cris

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesli tylko ty dodałeś ją do przechwycenia to jak zapłacisz będzie twoja, jeśli dodał ją jeszcze ktoś to będzie licytacja i wtedy ten kto wygra licytacje bedzie miał domene, jeśli przegrasz licytacje nie ponosisz żadnych kosztów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okey,

a co jeśli w szczegółach domeny pokazuje się komunikat :

ajax_go.png"

Oczekuje na opłacenie przez innego użytkownika "

domena została przejęta przez AM 10 dni temu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta