Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Chciałbym zwrócić uwagę AM na problem który już wielokrotnie zgłaszałem a do tej pory nikt nic z tym nie zrobił. Podejrzewam że wynika to ze złej woli AM bo z czego innego miałoby to wynikać.No chyba że z pazerności serwisu.

Chodzi o aukcję w których oferty złożyły osoby zbanowane w trakcie trwania owych aukcji.

Pisząc krotko...owy delikwent dostaje bana a jego oferta nie.

Moim skromnym zdaniem skoro "unieważnia" się delikwenta to również jego oferta ( oferty ) powinna zostać unieważniona.

Obecne rozwiązania w tej kwestii promują działania podbijaczy jak również osób które za licytowaną domenę nie mają zamiaru płacić.

A chyba nie o to chodzi.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od rana nie mogę wejść na Aftermarket.pl. Jest tylko "łączenie" i nic dalej się nie dzieje (nie tylko ja tak mam). Restart, zmiana przeglądarki itd. to nie w tym tkwi problem.

 

Czy ktoś ma dzisiaj podobny problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od rana nie mogę wejść na Aftermarket.pl. Jest tylko "łączenie" i nic dalej się nie dzieje (nie tylko ja tak mam). Restart, zmiana przeglądarki itd. to nie w tym tkwi problem.

 

Czy ktoś ma dzisiaj podobny problem?

U mnie od kilku godzin kotek, albo strona sie nie laduje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem o co chodzi ale nie dało się praktycznie złożyć oferty przy licytacji transformacja.pl. Moje oferty nie były przyjęte i nie było żadnej reakcji na moje klikanie. W pewnym momencie pojawił mi się komunikat "access: denied". Ostatecznie część ofert przeszła ale w końch odpuściłem bo musiałem wyjść z domu a na komórce nie dało się licytować. Masakra. Mam wrażenie że problem ma miejsce gdy ktoś używa snajpera aukcyjnego. Tak jakby snajper konkurenta blokował sesję. Dziwna sprawa.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie dziwiły mnie tak niskie ceny na ostatnich moich aukcjach. Teraz już wiadomo o co mogło chodzić. Ciekawe ile straciłem przez te problemy. Ciekawe jak AM się do tego ustosunkuje. Temat zgłoszony do AM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maile o przebiciu oferty nie przychodzą :angry:

 

O nowych ofertach zaczęły przychodzić oferty ale o innych wydarzeniach już nie.

Poza tym chciałem zarejestrować domenę to mi ją zarejestrowało...nawet strony wyboru nie zdążyłem zauważyć...

;)

 

Już wszystko wiem czemu tak...Z poziomu strony głównej serwisu nie ma możliwości zarezerwowania domeny jak są środki na koncie. Wtedy od razu rejestruje. Jak środków nie ma to rezerwuje.

Trochę to dziwne rozwiązanie, nie dające wyboru.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

5 dzień miesiąca, a faktury kosztowej od AM jak nie było tak nie ma. Oczywiście poczekam bo wyboru nie mam ale czy to naprawdę aż taki problem zrobić wystawianie faktur z automatu na koniec miesiąca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 dzień miesiąca, a faktury kosztowej od AM jak nie było tak nie ma. Oczywiście poczekam bo wyboru nie mam ale czy to naprawdę aż taki problem zrobić wystawianie faktur z automatu na koniec miesiąca?

 

U mnie było od razu. Jak zawsze. Wydaje mi się, że to właśnie robi AM automatycznie. Nie miałem nigdy takiego opóźnienia? Może nie chcą Ci wystawić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

U mnie było od razu. Jak zawsze. Wydaje mi się, że to właśnie robi AM automatycznie. Nie miałem nigdy takiego opóźnienia? Może nie chcą Ci wystawić?

 

A u mnie jest zawsze 6-7 dnia miesiąca.

 

A tutaj cytat z ticketa:

"Uprzejmie informuję, że nasz system księgowy rozpoczyna generowanie faktur na koniec miesiąca i ten proces trwa najdłużej do 7 dnia miesiąca, co może powodować pojawienie się faktur później niż 1 dnia miesiąca, ale nie później niż 7 dnia miesiąca."
Pewnie drewniane serwery mają :P
Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premium wystawia z automatu na zakończenie miesiąca, a AM do 7 dni. Też pisałem do nich dlaczego jeszcze FV nie ma, niektórzy księgują faktury wcześniej no a przez AM trzeba czekać do siódmego żeby zacząć księgowanie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×