Skocz do zawartości

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3375 odpowiedzi w tym temacie

lukas22333

lukas22333

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 351 postów

U mnie wszystko śmiga.

zabaco

zabaco

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2608 postów

Podoba mi się możliwość "odkupienia" domeny z aukcji domen przechwyconych jeśli wygrywający nie opłacił aukcji, ale dlaczego po cenie, którą oferował zwycięzca ?

Pomysł dobry, ale wykonanie nie do końca.

Aukcje od 1zł bcm ! fau.pl

zabaco

zabaco

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2608 postów

Dostajecie normalnie powiadomienia ? (np o kończących się aukcjach, przebiciu oferty, przechwyceniu domeny itd ?)

Bo u mnie przychodzą po kilku-kilkunastu godzinach od kilku dni.

zibero

zibero

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów

To samo o opłaconych domenach, przychodzi, że jest zmiana dns a po 2 dniach, że została opałacona.

BizM

BizM

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów

Dostajecie normalnie powiadomienia ? (np o kończących się aukcjach, przebiciu oferty, przechwyceniu domeny itd ?)

Bo u mnie przychodzą po kilku-kilkunastu godzinach od kilku dni.

Te powiadomienia raczej przychodzą normalnie - opiszę raczej, bo na nie wszystkie zwracam uwagę.

To samo o opłaconych domenach, przychodzi, że jest zmiana dns a po 2 dniach, że została opałacona.

I tu jest problem.

Na sprzedaż twojciuch.pl maxpc.pl e-przekazy.pl torebki.waw.plhistoria.co.pl pieceelektryczne.pl waw.pl               

cannot

cannot

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 873 postów

U mnie powiadomienia o nowych ofertach i kończeniu się aukcji przychodzą dzień po jej zakończeniu ;)

Blog o domenach internetowych SferaDomen.pl    Sprawdzone programy partnerskie w jednym miejscu PP.net.pl

komuna.pl - na aukcji AM bez ceny minimalnej od 10 zł

bdudzik

bdudzik

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 752 postów

Fajną opcją byłoby oznaczanie w jakiś sposób na liście moich licytacji - https://www.aftermar...auctionlist.php - które aukcje są z ceną minimalną i gdzie ta cena min. została już osiągnięta.

Aukcja od 1 zł:  MOSCHINO .pl   <--- zapraszam

Pozdrawiam

Frostx

Frostx

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów

Też w sumie ostatnio przegapiłem jedną licytacje domeny, a kilka dni później dopiero przyszła mi wiadaomość na email, że kończy się za 30 min  <_<

aukcje od 1zł BCM - | brak

zabaco

zabaco

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2608 postów

Po raz kolejny spóźniłem się na aukcję, bo powiadomienia o kończących się aukcjach raz dochodzą  a raz nie.

CzarnyElo

CzarnyElo

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1254 postów

Mam taki pomysł, mianowicie wprowadziłbym możliwość wpisywania ceny zakupu domeny, jeśli ta została zakupiona poza Aftermarket.pl tak, aby w liście domen w bilansie kosztów mieć wszystko czarno na białym bez dodatkowego sprawdzania...

Użytkownik CzarnyElo edytował ten post 31 July 2016 - 00:38

Bazyli

Bazyli

C2H5OH

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2849 postów

Po raz kolejny spóźniłem się na aukcję, bo powiadomienia o kończących się aukcjach raz dochodzą  a raz nie.

Jak widać nie tylko ja miałem taką przygodę.

Mam też inną sprawę do AM.

Chodzi o "poważnych" kupców mających minusowy ranking zakupów. 

Zastanawia mnie kiedy wreszcie zrobicie z tym porządek eliminując owe jednostki. 

Proponował bym aby zmniejszyć z 10 do 3 możliwość nieopłaconych zakupów bo myślę że 10 to gruba przesada. Czas najwyższy tym się zająć.

Jak również ujawniać na żądanie sprzedającego danych nieuczciwego kupującego. Tym bardziej że jeśli ów "kupiec" był stroną umowy to nie ma mowy o czymś takim jak ochrona danych.

Użytkownik Bazyli edytował ten post 03 August 2016 - 11:34

Polecam LoveStory.pl - ZAPRASZAM DO SKŁADANIA OFERT !!!  Dobre domeny w dobrych cenach !!! :
http://www.aftermark...n=0&order=offer
...I choćbym szedł ciemną doliną, to zła się nie ulęknę, bo jestem najgorszym sukinsynem w tej dolinie...

mirekm

mirekm

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 505 postów

AM błędnie pokazuje dostępność domen co.uk - już się zajarałem, że fajny keyword jest wolny, już widziałem te "miljony" na koncie, a tu taki fail :]

Profesjonalne projekty stron www www.behance.net/maciejczyk | Zobacz moje domeny na Premium.pl

jazz

jazz

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 488 postów

Miałem wiele razy taką sytuację, że domeny przez kilka minut była widoczna jako wolna (tylko w AM, ale info z whois ugasiło moją radość) Osobiście już nie zgłaszam tego.

Polecam: bizn.es, ί.pl, eAutokomis.pl   portfolio -> zobacz 

mirekm

mirekm

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 505 postów

Sprawdzałem whois, to domeny zarejestrowane lata temu, a w AM wolne. Niestety próba zakupu zakończona niepowodzeniem :)

Profesjonalne projekty stron www www.behance.net/maciejczyk | Zobacz moje domeny na Premium.pl

jazz

jazz

Dyskutant

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 488 postów

znam ten ból :)

Polecam: bizn.es, ί.pl, eAutokomis.pl   portfolio -> zobacz 

BizM

BizM

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów

Miałem wiele razy taką sytuację, że domeny przez kilka minut była widoczna jako wolna (tylko w AM, ale info z whois ugasiło moją radość) Osobiście już nie zgłaszam tego.

Gdy zetknąłem się z tym pierwszy raz myślałem, że to tylko jakiś chwilowy błąd, ale ta chwila coś się przedłużyła.

Jak widać nie tylko ja miałem taką przygodę.

Mam też inną sprawę do AM.

Chodzi o "poważnych" kupców mających minusowy ranking zakupów. 

Zastanawia mnie kiedy wreszcie zrobicie z tym porządek eliminując owe jednostki. 

Proponował bym aby zmniejszyć z 10 do 3 możliwość nieopłaconych zakupów bo myślę że 10 to gruba przesada. Czas najwyższy tym się zająć.

Jak również ujawniać na żądanie sprzedającego danych nieuczciwego kupującego. Tym bardziej że jeśli ów "kupiec" był stroną umowy to nie ma mowy o czymś takim jak ochrona danych.

Popieram, miałem taką sytuację, że dostałem ofertę, zaakceptowałem, termin opłaty minął i do tej pory nie dostałem choćby części kwoty, jak to jest w regulaminie AM, czyli znaczyłoby to, że kupujący, nadal nie wpłacił środków na konto AM lub nie wpłacił ich w wystarczającej liczbie. Kupujący, gdy złożył ofertę, nie miał ujemnego ratingu, potem znów go sprawdziłem, ujemny rating już był, a Kupujący brał udział w kilku aukcjach. Moim zdaniem takie działanie jest bezsensu, gdy ma się już zobowiązania, bo działa się na własną szkodę, choć w sumie, to nie mam nic do tego, jeśli ktoś tak lubi, ale pod warunkiem, że nie dotyczy to innych osób i że nikt na tym nie "cierpi". Tych pieniędzy, to pewnie już nie zobaczę..

Może by w takich sytuacjach, gdy nie opłaci się kilku domen, blokować możliwość brania udziału w aukcjach czy składania ofert kupna do czasu uregulowania zobowiązań?

Użytkownik BizM edytował ten post 03 August 2016 - 17:34

Na sprzedaż twojciuch.pl maxpc.pl e-przekazy.pl torebki.waw.plhistoria.co.pl pieceelektryczne.pl waw.pl               

qlwik1

qlwik1

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów

Ostatnio mam spore problemy przy doładowywaniu konta z mbanku, pokazuje się komunikat, że wystąpił błąd. Zatrybia dopiero za którymś razem, może to problem mbanku?

Sprzedam linki graficzne tematyka - Budownictwo, Buty, Ubrania, Fotografia, Finanse, Gastronomia, Meble, Motoryzacja, Muzyka, Sport, Nauka, Ślub, Turystyka, IT, Zdrowie, Zwierzęta.

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1961 postów

Ostatnio mam spore problemy przy doładowywaniu konta z mbanku, pokazuje się komunikat, że wystąpił błąd. Zatrybia dopiero za którymś razem, może to problem mbanku?

Nie. To wina po stronie AM. Problem występuje od dłuższego czasu. Sam niejednokrotnie próbuję po 3-4 razy.

Bazyli

Bazyli

C2H5OH

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2849 postów

...Może by w takich sytuacjach, gdy nie opłaci się kilku domen, blokować możliwość brania udziału w aukcjach czy składania ofert kupna do czasu uregulowania zobowiązań?

Rzecz w tym że większość takich kupców nie reguluje swoich należności a zakłada nowe konta gdzie proceder się powtarza. 

A największym problemem jest w tym wypadku zero działań ze strony AM żeby ten proceder ukrócić. Mają pełen olew do tematu windykacji zaległości klientów o uszczelnieniu systemu rejestracji nie wspominając. Działania AM w tej materii wołają o pomstę do nieba tym bardziej że nie robią absolutnie nic.

Jakiś czas temu prosiłem o udostępnienie danych nierzetelnego kupującego. Niestety ale mimo kilkukrotnych próśb nie otrzymałem ich. Kiedy zapytałem czy w związku z odmową AM jest skłonny opłacić za owego delikwenta opłatę karną kontakt z suportem się urwał...

:)

Użytkownik Bazyli edytował ten post 05 August 2016 - 16:26

Polecam LoveStory.pl - ZAPRASZAM DO SKŁADANIA OFERT !!!  Dobre domeny w dobrych cenach !!! :
http://www.aftermark...n=0&order=offer
...I choćbym szedł ciemną doliną, to zła się nie ulęknę, bo jestem najgorszym sukinsynem w tej dolinie...

BizM

BizM

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów

Rzecz w tym że większość takich kupców nie reguluje swoich należności a zakłada nowe konta gdzie proceder się powtarza. 

A największym problemem jest w tym wypadku zero działań ze strony AM żeby ten proceder ukrócić. Mają pełen olew do tematu windykacji zaległości klientów o uszczelnieniu systemu rejestracji nie wspominając. Działania AM w tej materii wołają o pomstę do nieba tym bardziej że nie robią absolutnie nic.

Jakiś czas temu prosiłem o udostępnienie danych nierzetelnego kupującego. Niestety ale mimo kilkukrotnych próśb nie otrzymałem ich. Kiedy zapytałem czy w związku z odmową AM jest skłonny opłacić za owego delikwenta opłatę karną kontakt z suportem się urwał...

:)

Można by zablokować taką osobę po jej danych, czy w jakiś inny sposób, możliwości są, brak tylko woli, tak jak piszesz.

Pytanie z czego to może wynikać? Z braku czasu, braku personelu.. ? Choć przychodzi mi pewien pomysł do głowy, ale nie będę go pisał, bo raczej wiadomo o co chodzi. ;)  To tylko teoria, hipoteza, czy coś.. nic nie sugeruje, ani nie insynuuje, nie chcę przecież nikogo urazić.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych