Skocz do zawartości

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3383 odpowiedzi w tym temacie

BigDomains

BigDomains

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów

bazyli, o ile pamietam jest w am mozliwosc wlaczenia opcji weryfikacji konta kupujacego przez sms. mysle, ze w zwiazku z tym ze trzeba rejestrowac karty sim jesli wlaczysz taka opcje dla swoich domen to bedziesz otrzymywal niedlugo mniej ofert od zartownisiow.

zabaco

zabaco

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 666 postów

Brakuję mi takich rzeczy na AM:
- kontakt @ do właściciela po zawarciu transakcji.
- możliwość zmiany ceny KT na aukcji (w dół tak jak ceny minimalnej)
- możliwość ustawienia ceny KT dla aukcji LM
- możliwość wystawienia aukcji z otrzymanej oferty ale z ceną KT

Użytkownik zabaco edytował ten post 07 września 2016 - 11:49

cannot

cannot

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 888 postów

Popieram - możliwość wystawienia aukcji z otrzymanej oferty ale z ceną KT

Blog o domenach internetowych SferaDomen.pl    Sprawdzone programy partnerskie w jednym miejscu PP.net.pl Ogłoszenia motoryzacyjne z Łomży i regionu: motoryzacja ŁomżaNa sprzedaż printing.pl

Domenatorix

Domenatorix

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 544 postów

Zauważyliście u siebie znaczne opóźnienia w naliczaniu przez giełdę na Wasze konta środków za sprzedane domeny? Ostatnio musiałem czekać ponad dwa tygodnie na doliczenie do mojego konta kwoty XXX. I ta kwota, która wpłynęła, to nawet nie jest nawet cała kwota, jaką giełda była mi winna :angry:. Od dwóch dni już nie chce im się nawet odpisać na moje pytania o przyczyny opóźnienia i kiedy mi przekażą resztę należnej mi kwoty  :angry:.

Użytkownik Domenatorix edytował ten post 12 września 2016 - 21:50

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 971 postów

Mi się nigdy takie coś nie zdarzyło. Jak coś sprzedaję to od razu mam kasę na saldzie i w całości tyle ile powinno być.

szmiko

szmiko

Spamer

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 594 postów

Zauważyliście u siebie znaczne opóźnienia w naliczaniu przez giełdę na Wasze konta środków za sprzedane domeny? Ostatnio musiałem czekać ponad dwa tygodnie na doliczenie do mojego konta kwoty XXX. I ta kwota, która wpłynęła, to nawet nie jest nawet cała kwota, jaką giełda była mi winna :angry:. Od dwóch dni już nie chce im się nawet odpisać na moje pytania o przyczyny opóźnienia i kiedy mi przekażą resztę należnej mi kwoty  :angry:.

Ja mam takie problemy, jeżeli chodzi o sprzedaż domen .eu

Kwota mi się zgadza, zawsze jest powiększana o transfer. Mankamentem jest tylko czas, tj. wytransferowanie jeszcze jakoś idzie, ale później jak po błocie... E-maile i e-maile lecą.

Adreswsieci.pl

Nowości!  klasycznesamochody.pl  expertfinanse.pl  buchhalter.pl  noclegimazury.pl  systemhal.pl  heater.pl  breath.pl  strzemiona.pl  mastektomia.pl  kineza.pl  kutwa.pl  pyramid.pl  najki.pl  szkolaochrony.pl  purewater.pl  pukiel.pl  przesylkilotnicze.pl  bankkrwi.pl  felgikute.pl  drzwinawymiar.pl 

cannot

cannot

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 888 postów

Standardowo kupujący ma 7 dni na zapłacenie za domenę chyba, że sprzedający wydłuży termin płatności. Tylko raz spotkałem się z takim opóźnieniem jak sprzedałem domenę na raty, od kupującego dowiedziałem się, że ostatnią ratę zapłacił już kilka dni temu i dopiero mail do AM przyspieszył jej zaksięgowanie na moim saldzie.

Blog o domenach internetowych SferaDomen.pl    Sprawdzone programy partnerskie w jednym miejscu PP.net.pl Ogłoszenia motoryzacyjne z Łomży i regionu: motoryzacja ŁomżaNa sprzedaż printing.pl

cannot

cannot

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 888 postów

Czy tylko ja nie mogę dokonać wpłaty na AM poprzez iPKO ? (do banku loguje się normalnie)

Przepraszamy, usługa chwilowo niedostępna. Prosimy spróbować później.

Ze względu na błąd w komunikacji z bankiem ta metoda płatności jest tymczasowo niedostępna. Zachęcamy do dokonania płatności kartą płatniczą.

cannot

cannot

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 888 postów

Ostatnio chciałem wystawić domenę na Allegro. W aukcji podałem link do oferty na AM. Po wystawieniu aukcji link nie działał był tylko komunikat:

Forbidden You don't have permission to access /domena/.....................pl on this server.

Napisałem do Allegro i badali sprawę kilka dni po czym dostałem odp.

Witam.

Technicy dokładnie sprawdzili problem, który się pojawił. Z naszej strony niestety nie możemy nic zrobić. Najprawdopodobniej aftermarket.pl blokuje linki od nas.

Oczywiście napisałem do AM w tej sprawie.

hans_2000

hans_2000

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 553 postów

Sugeruje wprowadzenie mozliwosci wyboru dla sprzedawcy opcji wymogu NATYCHMIASTOWEJ PLATNOSCI za zakupiona domene (informacja o takim wymogu powinna byc widoczna dla potencjalnego kupujacego przed dokonaniem zakupu).

Eliminuje to skutecznie zaakceptowane oferty, ktore nigdy nie zostana oplacone.

Domena do momentu oplacenia pozostawalaby w panelu sprzedawcy z mozliwoscia dowolnego nia zarzadzania, np. przyjmowania ofert, wystawiania aukcji, transferowania - o czym potencjalny kupujacy bylby poinformowany odpowiednim komunikatem w trakcie podejmowania decyzji zakupu.

necik

necik

użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 800 postów

Od kiedy nie działa doładowanie konta przez bitcoiny? I czy kiedyś ta opcja wróci?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Sprzedam domeny premium: telefony.pl , imprezy.pl. Nie są tanie, ale możliwa płatność w ratach.

novitz

novitz

Inwestor na miarę możliwości ;)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 246 postów

Nie wiem czy coś się ostatni zmieniło w licytacjach AM, ale czy nadal aukcje są automatycznie przedłużane o kilka minut po ofercie złożonej poniżej 10 minut do konca aukcji???

zabaco

zabaco

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 666 postów

Nie wiem czy coś się ostatni zmieniło w licytacjach AM, ale czy nadal aukcje są automatycznie przedłużane o kilka minut po ofercie złożonej poniżej 10 minut do konca aukcji???

5min do końca aukcja. Tak nadal.

zabaco

zabaco

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 666 postów

Dzięki AM za życzenia i szampana :)

yarowa

yarowa

Przewodnik i opiekun bokserów :)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 230 postów

Pytanie. Co zrobić w przypadku takich, nie wiem jak to określić, niepoważnych kupujących?

Realna sytuacja: oferta zakupu domeny. Giełda nie aukcja więc "negocjacje" czy też akceptacja oferty. Nie żaden przypadek, wypadek czy fantazja, która poniosła uczestnika aukcji, tylko świadome wpisane ceny domeny i wysłanie oferty do sprzedającego. Następnie, po kilku dniach, kupujący spieprza ze wszystkimi swoimi domenami z "Aftermarket". Z dokładnie wszystkimi i w ciągu jednego dnia. Najprawdopodobniej przymierza się do olania opłacenia a boi się blokady i ściągnięcia pieniedzy z panelu.

W jaki sposób "AM" zamierza wyegzekwować od takiego osobnika opłatę karną? Zablokujecie go? Człowiek ten właśnie się od Was uwolnił. Posiadacie jego dane (firmy). Czy zamierzacie dążyć w takim przypadku do egzekucji czy pozostawicie sprzedajacego samemu sobie wraz z martwym Regulaminem?

szmiko

szmiko

Spamer

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 594 postów
Nie pierwszy, nie ostatni... a AM raczej się nie kwapi do czegokolwiek, nie mówiąc o egzekucji.

Adreswsieci.pl

Nowości!  klasycznesamochody.pl  expertfinanse.pl  buchhalter.pl  noclegimazury.pl  systemhal.pl  heater.pl  breath.pl  strzemiona.pl  mastektomia.pl  kineza.pl  kutwa.pl  pyramid.pl  najki.pl  szkolaochrony.pl  purewater.pl  pukiel.pl  przesylkilotnicze.pl  bankkrwi.pl  felgikute.pl  drzwinawymiar.pl 

yarowa

yarowa

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 230 postów

Nie pierwszy, nie ostatni... a AM raczej się nie kwapi do czegokolwiek, nie mówiąc o egzekucji.

Równie dobrze, można usunąć z Regulaminu wszelkie sankcje za nieopłacenie domeny albo i nawet cały Regulamin. Komu on potrzebny jeśli nieuczciwi użytkownicy grają pozostałym na nosie? Strachy na Lachy a sprzedający są pozostawieni sami sobie.

Użytkownik yarowa edytował ten post 24 grudnia 2016 - 23:08

morderrca

morderrca

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 866 postów

Równie dobrze, można usunąć z Regulaminu wszelkie sankcje za nieopłacenie domeny albo i nawet cały Regulamin. Komu on potrzebny jeśli nieuczciwi użytkownicy grają pozostałym na nosie? Strachy na Lachy a sprzedający są pozostawieni sami sobie.

Prosty sposób: Wziąć kredyt na wysokość oferty i w przypadku nie opłacenia pozwać AM  ;) 

Na aukcjach:Licytacje-Komornicze.pl -- WyszukiwarkaInternetowa.pl -- Platformowki.pl

Sprawdź moje pozostałe aukcje: [KLIK]

szmiko

szmiko

Spamer

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 594 postów

Oczywiście, że tak choć za tym nie jestem. Nic by się nie zmieniło. Tak jak pisze morderrca, musiałby nastąpić precedens, żeby AM trochę się pogimnastykowało. Chyba, że już był taki przypadek, to dajcie namiary.

Adreswsieci.pl

yarowa

yarowa

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 230 postów

Oczywiście, że tak choć za tym nie jestem. Nic by się nie zmieniło. [...]

Sam więc odpowiedziałeś. Nic by się nie zmieniło. Napisałem co prawda z przekąsem ale on faktycznie jest zbędny. Regulamin "AM", z punktu widzenia cwaniaków istnieje w tym zakresie zgodnie z powiedzeniem, "po to aby go łamać".

Cała transakcja opiera się na uczciwości stron lub jej braku. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych