Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Więc jak winno być stopniowane: dostęp do usług, niższych cen u takiego droposprzedawcy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja rozumiem, że trzeba zarabiać :) ale dzisiejsza lista sugerowanych do przejęcia składająca się z 3cyfrówek to drobna przesada :)

 

Edit : a polecane do przechwycenia dalej zawierają literówki i masę innego badziewia.

Edited by Icebreaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Więc jak winno być stopniowane: dostęp do usług, niższych cen u takiego droposprzedawcy?

Możliwość dostępu do niektórych usług po osiągnięciu określonego ratingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja nie mogę wystawić żadnej aukcji last minute. zaznaczam domeny i pokazuje błąd" musisz wybrać przynajmniej jedną kategorię. czyżby koniec aukcji last minute, czy błąd systemu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dlaczego nie da się usunąć aukcji w której licytowaliśmy z obserwowanych ?

Jeśli przebite jest nasze maksimum, powinno się mieć możliwość usunięcia jej z obserwowanych aby cały czas nie dochodziły nowe maile o kolejnych ofertach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym zwrócić uwagę na wprowadzające w błąd nazwy podstron w AM.

 

Gdy dodam aukcję do obserwowanych, to listę obserwowanych domen mogę znaleźć w... Kupuj Domeny > Moje licytacje

 

A domyślnie klikam Kupuj doeny > Obserwowane domeny, gdzie są, nie wiem, domeny dodane automatycznie do śledzenia? Domeny, które kiedyś dodałem do obserwacji?Co tam w ogóle ma być?

 

I czemu jest to tak mylące?

 

Skoro dodaję domeny, aukcje do obserwowanych, to wszystko powinno być pod nazwą Kupuj Domeny > Obserwowane domeny!

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy w końcu będzie można sprawdzać w wersji mobilnej czy dana domena jest wolna, cały czas nie działa

 

tak samo generator domen w wersji normalnej już chyba z rok nie działa, po co on w takim razie jest ?

Edited by Paul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cos sie przytkalo. Nie dotarly zadne powiadomienia o zakonczonych wczoraj aukcjach. Nie dotarly tez dzisiejsze newslettery. Napisalem ticketa, ale nie otrzymalem potwierdzenia ze support go otrzymal, dlatego piszę o tym tutaj.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś zakończyła się aukcja, którą wystawiłem w dropped.pl. Domeny natychmiast po zakończeniu aukcji zmieniły abonenta na dropped.pl. Mimo to nadal znajdują się w moim panelu, a środki ze sprzedaży nie trafiły na moje konto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy zaczną działać listy spadów?

 

Do Administracji forum: chyba już czas zmienić nazwę działu na "AfterMarket.pl" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ile macie obserwowanych domen ?

Kupuj domeny > obserwowane domeny.

 

Ja właśnie tam trafiłem i zauważyłem że aktualnie mam tam 5625 domen... Sam dodałem może maksymalnie 20 i nie mam pojęcia z skąd one się wzięły... aby to usunąć trzeba ręcznie klikać na każdą z 5k domen aby jej powywalać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ile macie obserwowanych domen ?

Kupuj domeny > obserwowane domeny.

 

Ja właśnie tam trafiłem i zauważyłem że aktualnie mam tam 5625 domen... Sam dodałem może maksymalnie 20 i nie mam pojęcia z skąd one się wzięły... aby to usunąć trzeba ręcznie klikać na każdą z 5k domen aby jej powywalać?

 

Możesz w stronicowaniu wybrać pokaż : wszystkie, a potem zaznaczyć wszystkie i je unicestwić tym przyciskiem Usuń z dołu strony.

 

Inna sprawa, że to chyba nie działa dobrze - ja tam mam ponad 6 tys. domen, a nie pamiętam, żebym dostał ostatnio w ogóle jakieś powiadomienie. Chyba, że dopiero teraz dodali te domeny - pamiętam, że usuwałem coś stamtąd, bo bardzo dużo maili przychodziło, że domena zmieniała whois albo adres IP (nie pamiętam dokładnie).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś zakończyła się aukcja, którą wystawiłem w dropped.pl. Domeny natychmiast po zakończeniu aukcji zmieniły abonenta na dropped.pl. Mimo to nadal znajdują się w moim panelu, a środki ze sprzedaży nie trafiły na moje konto.

 

Taka jest procedura po zakończeniu aukcji (sprzedaż), żebyś domeny nie przetransferował. Jak kupujący opłaci domenę to wtedy środki trafią na Twoje konto a domena na jego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Inna sprawa, że to chyba nie działa dobrze - ja tam mam ponad 6 tys. domen, a nie pamiętam, żebym dostał ostatnio w ogóle jakieś powiadomienie. Chyba, że dopiero teraz dodali te domeny - pamiętam, że usuwałem coś stamtąd, bo bardzo dużo maili przychodziło, że domena zmieniała whois albo adres IP (nie pamiętam dokładnie).

U mnie ostatnio 2-3 dziennie powiadomienia o aukcjach ninji które kończą się za 24 godziny. I widzę że tego typu domeny są właśnie w tych obserwowanych chociaż nie wiem skąd się tam wzięły

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×