Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Dostałem info, o zmianach w obserwowanych domenach i patrzę a tam na sprzedaż w First Minute moje nieopłacone rezerwacje ;-)

 

Mam się cieszyć, że AM wystawia moje byłe rezerwacje w FM? Dostrzegli potencjał? ;)

Wygląda na to, że moje spady też złapali, też czuję się wyróżniony :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że moje spady też złapali, też czuję się wyróżniony :D

 

Nie, moich spadów nie łapali bo to było dawno temu. Przed chwilą dostałem info, że na FM są moje dwie byłe sztuki. Również nie są to przechwycenia.

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni sa pop****, wlasnie mialem wystawic 200 aukcji i sie ciesze ze jednak tego nie zrobilem.

 

Wczesniej nie podobalo mi sie jak wystawili 10000 swoich aukcji, przez ktore aukcje zwyklych uzytkownikow byly prawie nie widoczne, a teraz wowwww badzmy lepsi i 35000 syfu dajmy :D no bo co my za to nie placimy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy wiecie gdzie wylaczyc powiadomienia emailowe na temat "aukcja konczy sie za x godzin"

bo cholerka setki emaili spowodowaly ze konczy mi sie limit internetu a to dopiero poczatek okresu abonamentu.

 

 

nie chce usuwac wszystkich domen z monitorowanych,

aukcje FM w newsleterach mam wylaczone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak długo średnio oczekujecie na zarejestrowanie domeny, jeśli można wiedzieć?

Pytam bez przekąsu, bo muszę zarejestrować domeny "na już". Tkwią jako oczekujące i opłacone od 21 godzin. Standard to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak długo średnio oczekujecie na zarejestrowanie domeny, jeśli można wiedzieć?

Pytam bez przekąsu, bo muszę zarejestrować domeny "na już". Tkwią jako oczekujące i opłacone od 21 godzin. Standard to?

 

Ja czekam na rejestrację 3 domen już od dzisiaj rana... kasę z konta pobrano, a rejestracji brak... oczekuje... :///

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja czekam na rejestrację 3 domen już od dzisiaj rana... kasę z konta pobrano, a rejestracji brak... oczekuje... :///

 

Dzięki za info.

Czyli rozumiem standard [moze maks. do 24h?], albo coś dziś nawaliło.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za info.

Czyli rozumiem standard [moze maks. do 24h?], albo coś dziś nawaliło.

 

Zaglądające/jeśli tutaj Osoby z "AM"

Proszę o odpowiedź na Ticket: [#1151266593]

Czekam na nią od ponad 24 h.

 

Te domeny muszą zostać zarejestrowane możliwie jak najszybciej.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaglądające/jeśli tutaj Osoby z "AM"

Proszę o odpowiedź na Ticket: [#1151266593]

Czekam na nią od ponad 24 h.

 

Te domeny muszą zostać zarejestrowane możliwie jak najszybciej.

Wczoraj chciałem coś regnąć, to wyświetlił się komunikat o braku środków :/

 

Co prawda miałem dwie podobne sytuacje do Twojej i ticket pomógł, ale dodałbym je na wszelki wypadek do przechwycenia w serwisach...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj chciałem coś regnąć, to wyświetlił się komunikat o braku środków :/

 

Co prawda miałem dwie podobne sytuacje do Twojej i ticket pomógł, ale dodałbym je na wszelki wypadek do przechwycenia w serwisach...

 

 

Dzięki za odpowiedź.

 

... No nie będę przechwytywał przecież tego za co zaplaciłem i zarejestrowane zostać musi :).

"Aftermarket" to poważna firma i na pewno sprawa się szybko wyjaśni. Zwłaszcza, że dla "AM" to nic nie znacząca drobnostka.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ile kosztuje wypłata błyskawiczna? Nie chce się wciągnąć w koszty i oczekiwania anulując zwykłą.

 

20 PLN niezależnie od środków? Bo dla 50 PLN pokazuje mi 5 PLN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ile kosztuje wypłata błyskawiczna? Nie chce się wciągnąć w koszty i oczekiwania anulując zwykłą.

 

20 PLN niezależnie od środków? Bo dla 50 PLN pokazuje mi 5 PLN.

 

Bodajże 5% od wypłacanej kwoty (minimum 5 zł)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bodajże 5% od wypłacanej kwoty (minimum 5 zł)

 

U mnie jest coś takiego przed wpisaniem kwoty:

 

Błyskawiczna wypłata, opłata: 5.00 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie jest coś takiego przed wpisaniem kwoty:

 

Błyskawiczna wypłata, opłata: 5.00 PLN

 

Możliwe że coś się pozmieniało od czasu kiedy ostatni raz korzystałem z błyskawicznych wypłat bo jestem pewien że opłata była procentowa od wypłacanej kwoty 5 lub 10 procent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź.

 

[...] na pewno sprawa się szybko wyjaśni.[...]

 

Wszystko ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy od czasu zmiany systemu płatności są jakieś problemy z doładowywaniem salda? Dodałem środki i do tej pory ich nie ma, dysponuje wydrukiem potwierdzenia od strony banku ale za kilka minut mija termin na opłacenie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dzisiaj wpłacałem pieniądze. Całe 100 zł (z czego wydałem 20 zł - niech żyją wyprzedaże) i dotarło od razu.

 

Może od kwoty zależy? Albo od kanału - ja płaciłem z BZWBK. W ogóle po co opłacacie domeny piątego dnia zamiast pierwszego? ;) Na ostatnią chwilę to faktycznie słabo. No chyba, że rezerwacje opłacacie tylko, a nie przechwyty czy zakupy...

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dzisiaj wpłacałem pieniądze. Całe 100 zł (z czego wydałem 20 zł - niech żyją wyprzedaże) i dotarło od razu.

 

Może od kwoty zależy? W ogóle po co opłacacie domeny piątego dnia zamiast pierwszego? ;)

 

Bo pieniądze przez ten czas mogą pracować na wysokooprocentowanych kontach !

Nie wiem jak Ty, ale ja przy sprzedaży zawsze dostaję $ po terminie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo pieniądze przez ten czas mogą pracować na wysokooprocentowanych kontach !

Nie wiem jak Ty, ale ja przy sprzedaży zawsze dostaję $ po terminie :P

 

Sprzedaję niestety (ostatnio, bo musiało się to zmienić ostatnio, ja czegoś takiego nie pamiętam) domeny na innej giełdzie (w tym wątku nie mogę podać nazwy) albo bezpośrednio, więc tego uczucia nie zaznałem - nie wiem nawet czy jest to powód do takiego cieszenia się. :)

 

W każdym razie jeśli będę miał coś do wystawienia na Aftermarket.pl to na pewno wezmę na to poprawkę.

 

EDIT: aha Marcin potwierdzam też poślizg (chyba o tej godzinie jest, bo o 21:30 doładowało od razu), bo przed chwilą doładowałem konto 50 zł na odnowienie dwóch domen .eu - które muszę opłacić do jutra do północy i nie ma od razu zmiany salda (a w historii konta bankowego jest już zaksięgowane).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×