Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

AFAIK nie można :(, prosiłem Michau co najmniej 2 razy o to...

 

Można przelewać wolne środki na "kaucja" i ich tak "uratować" ...

kaucji od paru dni też nie ma

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaucji od paru dni też nie ma

Racja...

 

Ale to AM :):

Nadal jest dropcatcher.de (z kaucjami), więc nadal można tak ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezły pzypadł. nie mozna chwilowo ani rezerwować domen (niewystarczająca ilośc środków na koncie prepaid) ani transferować domen (Credit limit exceeded) , ani przedłużać globalnych (Credit limit exceeded).

 

To k...a co można robić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jaki problem ma AM z rejestracją domen zarezerwowanych. Kasa pobrana i...cisza od kilku godzin. Cisza jest także ze strony supportu (brak szacunku dobrowadza mnie do irytacji). Czy domeny są tam rejestrowane ręcznie?

 

Co się dzieje w międzyczasie z tymi pieniędzmi? Ladują gdzieś na forexie i z 12 zł w kilka godzin robi się tysiak? Czy one są w jakiejś próźni, bo już się głupi zrobiłem.

 

Aż się cofnę do gimnazjum (znaczy w moich czasach do podstawówki) i moje retoryczne pytania zaakcentuje lewkiem:

 

207750lew.jpg

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jaki problem ma AM z rejestracją domen zarezerwowanych. Kasa pobrana i...cisza od kilku godzin.

 

U mnie to samo (nie pierwszy raz), od 11 domena wisi i sobie czeka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

AM przyzwyczaiło nas do zamkniętych licytacji i wtedy każdemu zależało, żeby przy sprzedaży swoich domen(również tych kupionych na tych licytacjach) w aukcjach brali udział KK.

Teraz mamy układ, gdzie KK którym tak chętnie zakładaliśmy konta mogą licytować razem z nami... dodatkowo w tych aukcjach nie ma żadnych oznaczeń, że dana domena została przechwycona - dla niewprawionego oka zwykła domena wystawiona na sprzedaż za grosze(sky is the limit).

Dodatkowo te aukcje są z automatu wyróżnione, widoczne w kilku zakładkach(aukcje z ofertami, wyróżnione aukcje) - czekam, aż będą promowane na Allegro.pl i na stronie głównej.

 

Ja wiem, że w premium.pl jest podobnie, ale Przemek trochę pomyślał i wprowadził punkty z których można opłacać przechwycenia - ceny czasem są wysokie, ale można płacić również punktami. AM niedawno bonusy zlikwidował.

 

Pozatym, aukcje trwają za długo.

2-3 dni to max, ale nie 5...

 

Ta giełda traci z każdym dniem. AM z "domainer friendly" zmienił się w "firmę sprzedającą domeny". Wielka szkoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wiem, że w premium.pl jest podobnie, ale Przemek trochę pomyślał i wprowadził punkty z których można opłacać przechwycenia - ceny czasem są wysokie, ale można płacić również punktami. AM niedawno bonusy zlikwidował.

 

Premium.pl od początku czerwca nie przyznaje już punktów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, ale naliczone wcześniej można było wykorzystać.

 

Cały czas można. W Premium.pl ważne są rok czasu od przyznania, więc jest dużo czasu na wydanie punktów i pewnie jeszcze trochę punktów "w obiegu".

 

W Aftermarket.pl nie ma już bonusu prawie "w obiegu", bo ostatnio przyznany był 19 lipca (po 1 zł za każdą utrzymywaną domenę), a ważne są 2 miesiące, więc maksymalnie do 19 września.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie można wykonać operacji (Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001])

 

dawno tego nie było.. czyżby coraz mniejszymi kwotami doładowywali konto w NASK?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam wynoszę na razie domeny globalne z AM. Nigdy nie wiadomo, kiedy to dupnie. OVH ma co prawda nieco drożej, ale przynajmniej można na nich polegać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I domena z rezerwacji po kliknięciu rejestruj po ok 10-15min została zarejestrowana

 

A u mnie wisi od 24 godzin i jest to kpina - nie ma dla takiej sytuacji żadnego usprawiedliwienia.

 

Kiedy koledzy narzekali na AM to siedziałem cicho, a teraz sam widzę jak klient może być bezsilny w starciu z firmą. Czy zysk złotówki czy dwóch jest wart takich takich problemów?

 

AM powinno postarać sie o nowe logo z wkomponowanym ładnym wyprostowanym palcem skierowanym w stronę klienta - czyli lepiej już od razu jasno wyrazić swój stosunek do klienta.

 

Czekam na wprowadzenie przez Premium.pl fakturowania dla osób fizycznych. Oby jak najszybciej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam stary system przedłużeń... i nie przedłużyło mi dwóch domen .EU :mellow:

Do tego daty wygaśnięcia w AM przy tych domenach różnią się znacznie z whois w EURID

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jak wszyscy to i ja się trochę pożalę:

 

- Na wypłatę średniego xxxx czekam już 42 dni (29 roboczych).

- ruch na wszystkich domenach zaparkowanych w namedrive nie jest podliczany na am od 17 dni

- Propagacja DNS trwa już ponad 72h (jak nie więcej)

- support milczy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wszyscy to wszyscy...

 

Na interwencję przez dział księgowy Aftermarket.pl w sprawie niepoprawnie (w połowie...) naliczonych rekompensat za opóźnione wypłaty czekam od...

 

2012-07-31 22:53:11

 

Porażka, chciałbym zobaczyć osobę/y pracujące w tym dziale księgowym...

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domainer...zmiana logo AM jak najbardziej by się przydała. Ja proponuje żółtego kangura z wyciągniętą łapą i z wyprostowanym środkowym palcem...:) a sam kangur byłby symbolem wielkich skoków o małym znaczeniu...to tak apropos dziwnych nowości i udogodnień wprowadzanych w serwisie...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem skąd bierze się czas oczekiwania na pojawienie się domeny w panelu AM i cesję po transferze.

Po akceptacji transferu, do kilkudziesięciu minut otrzymuję informację, że domena w przeciągu 1h pojawi się w panelu AM.

 

Dziś transferowałem 3 domeny i 2 po godzinie pojawiły się w panelu, trzecia wisi już trzecią godzinę w próżni i oczekuje na cesję i pojawienie się w panelu.

 

W premium.pl domena pojawia się w niecałą minutę, to samo w az.pl.

 

Miałem już kilka takich sytuacji i za każdym razem jest to irytujące.

Share this post


Link to post
Share on other sites

chyba zaczynają przywracać Nasze maile do domen gdzie pozamieniali jakiś czas temu adres na " e-mail: intransfer@dropped.pl"

 

Dostałem 2 maile o zmianie danych we whois

 

Maili przyszło już sporo.

 

Pytanie do Was. Gdzie dochodziły oferty na domeny ? Czy dostał ktoś w tym okresie ofertę na domenie której email był ustawiony na ten od AM?

Edited by Icebreaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...] Pytanie do Was. Gdzie dochodziły oferty na domeny ? Czy dostał ktoś w tym okresie ofertę na domenie której email był ustawiony na ten od AM?

Zauważ, że oferty przychodzą na e-mail, na jaki założone jest konto, a nie na adres, z jakim domena powiązana jest w rejestrze, więc update adresu kontaktu w rejestrze nie ma wpływu na to, gdzie dochodzą oferty, bo dochodzą cały czas na ten sam e-mail, tj. na ten, na który założone jest konto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×