Jump to content
krystekm

Nowe serwisy Agory

Recommended Posts

CudaCuda.pl - kolejny szmelc (po Dajlajka.pl) mający na celu odebranie części ruchu z kwejkowatych stron

 

Nie no przecież jest napisane w "o nas" jaki jest cel - http://cudacuda.pl/ale_cuda/1,124684,11042563,O_nas.html

 

Celem Serwisu jest budowanie wizerunku piękna i niepowtarzalności kobiet ukazując różne ich oblicza w Internecie, pokazując jak kobiety prezentują się i jak są w nim prezentowane.

 

Ciekawe co za As wymyśla takie hasła. :):P

Share this post


Link to post
Share on other sites
DAJLAJKA.PL

:P

Nie wiem jak długo istnieje ten serwis "najlepszych obrazków w necie" od Agory [..]. Domena z historią od 23 stycznia b.r. w Dropped !

 

"Lajka" ?

Litości... co za wieś.. :)

 

 

To już jest mały (maleńki) krok od kupakupa.pl :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja rozumiem brać śmieciowe domeny pod kwejkowate strony, które z założenia mają być zwykłą zapchajdziurą by pdoebrać trochę ruchu od konkurencji :P ale wchodzić na rynek e-commerce, z własną platformą i nazywać projekt publio??? LITOŚCI!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaka więc domena?

 

Wg mnie ciekawa. Jest bardzo melodyjna, krótka, kojarzy się zpublikacjami, czyli rynkiem e-booków.

 

podobna do Librio, Czytio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rynek dokonał oceny serwisów Agory.

 

Upadek Agory - coraz niższa wartość akcji

 

komentarz pod artykułem Kanciarze z Czerskiej w Rz

 

W 2004 roku bylem jeszcze pracownikiem Agory. Pracowałem w drukarni GW w Tychach na nocnej zmianie. Okolło 4 nad ranem przyszli kierownicy działu ekspedycji i działu druku i zaczęły się zwolnienia grupowe. Zmęczeni i niewyspani po 12 godzinnej zmianie ludzie dostawali wypowiedzenia i nakaz jak najszybszego opuszczenia Drukarni. Zwolniono ok 30% zalogi( łacznie w Agorze zwolniono 500 osób ). Nie było żadnego ludzkiego słowa, Tylko szydercze uśmiechy pupilków dyrekcji ( zwolniono ich również niedługo potem). Wiazał się z tym jeszcze jeden przekręt, mianowicie osobom zwolnionym zabrano polowe akcji, które kilka miesięcy wcześniej na papierze z rak dyrektora im przyznano. Ten, kto zaopiekował sie tymi papierami jest już prawdopodobnie w USA. Gdzie był wtedy Pan, który napisał ”Z dziejów Honoru w Polsce? Kiedy podobna sytuacja zdarzyła sie w innej firmie w Tychach dziennikarze GW zrobili wielkie larum. O tym, co wydarzyło się tamtej nocy cisza. To była niezła lekcja demokracji

Edited by Andro
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Drogi Użytkowniku,

 

Z dniem 2 stycznia zawieszamy serwis HappyDay.pl. Serdecznie dziękujemy za korzystanie z naszego serwisu."

 

DD

Jeszcze jakiś czas temu widziałem HappyDay.pl na billboardach we Wrocławiu;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Drogi Użytkowniku,

 

Z dniem 2 stycznia zawieszamy serwis HappyDay.pl. Serdecznie dziękujemy za korzystanie z naszego serwisu."

 

Raz skorzystałem z kuponu HappyDay.

 

Żegnamy kolejny wypierdek Agory!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uprzejmie informujemy, że 1 kwietnia 2016 roku właścicielem serwisu GazetaPraca.pl stała się spółka Goldenline sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.Kolejowej 5/7, KRS 241921, NIP 5262891445. Oznacza to, że GoldenLine Sp. z o.o. w miejsce Agora SA (dotychczasowego właściciela serwisu) weszła w prawa i obowiązki związane z prowadzeniem serwisu GazetaPraca.pl i od tego momentu z wszelkimi kwestiami związanymi z serwisem GazetaPraca.pl należy zwracać się bezpośrednio do GoldenLine Sp.z o.o. Dołożymy starań by okres przejściowy związany z koniecznymi zmianami trwał jak najkrócej i był jak najmniej uciążliwy dla naszych użytkowników.

...a tu w drugą stronę. Upłynnianie aktywów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy zostawią przekierowanie praca.gazeta.pl na gazetapraca.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy zauważyliście konsolidację serwisów Agory?

 

Wyborcza.biz uległa likwidacji i teraz kontent wraca na Wyborcza.pl

 

Redukcja etatów pewnie, bo już kasy nie ma z państwowych spółeczek.

 

Ja cię, przecież zapomniałem, że wy czytacie Niezalezna.pl, a tam już przecież siedzą najlepsi szpece od sytuacji finansowej GazWybu.

 

http://niezalezna.pl/94531-katastrofalny-rok-wyborczej-tylko-gazeta-polska-codziennie-na-plusie

http://niezalezna.pl/94046-dobra-wiadomosc-do-porannej-kawy-agora-z-13-milionami-straty-w-2016-r

 

BTW ostatnio zakupiłem pakiet Gazeta Polska, Gazeta Polska Codziennie, Nasz Dziennik,. Warszawska Gazeta, bo myślałem, że poczytam sobie, żeby mi humor się poprawił o poranku. Ale niestety, GP, GPC, ND, WGnie nadają się nawet na humorystyczny kontent. Słabe toto. Stwierdzam,że jednak pozostanę przy NIE oraz Faktach i Mitach i Faktycznie.pl, bo jednak cenię fachowe dziennikarstwo, szczególnie z NIE, z którego autorskie śledcze newsy wyprzedzają "mainstreamowe oraz nieresortowe media" i potem inne serwisy podbierają sobie i traktują jak własne bez żenady, bez cytowania.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×