Jump to content
krystekm

Nowe serwisy Agory

Recommended Posts

PolitBiuro.pl

 

Dla zainteresowanych światem polityki Agora przygotowała nowy serwis - Politbiuro.pl - a w nim najnowsze wiadomości, stały przegląd prasy, relacje na żywo oraz komentarze do bieżących wydarzeń politycznych.

 

Wiadomości prezentowane w nowym serwisie wzbogacają materiały radiowe i wideo. Z redakcją Politbiura współpracują dziennikarze z serwisów Wiadomości.Gazeta.pl i Wideo.Gazeta.pl oraz Radia TOK FM.

 

Stworzyliśmy Politbiuro z myślą o internautach, którzy w serwisach informacyjnych szukają przede wszystkim informacji o polityce, ale oczekują czegoś więcej niż tylko suchych faktów. W Politbiurze znajdą newsy napisane w sposób subiektywny i prowokujący do komentarzy - mówi Paweł Stremski, szef redakcji newsowej portalu Gazeta.pl. - To serwis o polityce i politykach. Poważny i rozrywkowy zarazem - dodaje Monika Margraf - redaktor Gazeta.pl odpowiedzialna za projekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te serwisy Agory to lipa, wiadomo, że byle g...o da sie wypromować dzięki pozycji gazeta.pl Na domenach też oszczędzają...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Te serwisy Agory to lipa, wiadomo, że byle g...o da sie wypromować dzięki pozycji gazeta.pl Na domenach też oszczędzają...

 

Promocja serwisów to jedna sprawa a lepsze wykorzystanie posiadanego potencjału to druga.

Przypuszczam, że koszty ich przygotowania są bardzo niskie o czym świadczy ten cytat:

Z redakcją Politbiura współpracują dziennikarze z serwisów Wiadomości.Gazeta.pl i Wideo.Gazeta.pl oraz Radia TOK FM.

 

Skoro już zbierają materiały do tradycyjnego wydania Wyborczej, płacą za to ludziom, to czemu by tych danych w ramach tych samych kosztów nie umieścić w serwisie internetowym ?

Tym bardziej, że coraz mniej ludzi czyta tradycyjne dzienniki a coraz więcej siedzi przy monitorach.

Wcale bym się nie zdziwił gdyby nie stworzyli żadnego nowego etatu do tej fabryki serwisów lecz co najwyżej przesunęli kilka etatów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdy dzisiaj spojrzałem na papierową wyborczą, pomyślałem szkoda lasu, nie podają danych co do czytelnictwa ze względu na wiek, ale sądzę, że idzie fala, która nie pobrudzi się papierowym wydaniem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

PolitBiuro.pl - hmmm... jakoś mi to tak doskonale pasuje do GW. Oj, pasuje... :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Konkurencja podkopuje portale

Wirtualna Polska najbardziej traci z powodu rosnącej konkurencji w internecie

http://rp.pl/artykul/115031.html

 

Zauwazcie, ze pomylkowo w artykule jest linkowanie do domeny fotki.pl a nie fotka.pl, ktos chcial byc poprawny jezykowo, ale nie wyszlo, nie czuja chyba jeszcze roznicy. :)

 

 

tym razem ne o domenie Agory,ale nawiazuje do pomylkowego linkowania w Rzeczpospolitej, gdyz to samo zdarzylo sie dzis po raz drugi juz!

 

Najpierw bylo wiec:

 

rp2gd4.jpg

 

 

a dzis ponowne faux pas Rzepy (w tym artykule):

 

rpob5.jpg

Linkują komus na PARKING! do FOTAKA.pl :)

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wymyślając pewne nazwy i sprawdzając czy są wolne właśnie natknąłem się na:

 

femo.pl / femmo.pl - które zostały zarejestrowane przez Interię niecały miesiąc temu

 

- obstawiam, że jakiś serwis kobiecy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cafe.pl też już jest oddzielnie - wcześniej jako subdomena gazeta.pl

hmm, ciekawe za ile poszla. Firma REM chyba troche grosza zarobila. A ktos wtopil opcje :)

 

coraz lepsze domeny prezentuje Agora: gazeta.pl, sport.pl, news.pl, komunikaty.pl, cafe.pl, g.pl

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
coraz lepsze domeny prezentuje Agora: gazeta.pl, sport.pl, news.pl, komunikaty.pl, cafe.pl, g.pl

Widać, że coraz uważniej czytają nasze uwagi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślisz, że ktoś z Agory jest na forum?

Jest to wysoce prawdopodobne.

Każdy kto inwestuje w jakimś obszarze rynku szuka wiarygodnych informacji by podjąć jak najbardziej racjonalne decyzje.

 

Dzisiaj czytałem jeden post bez zalogowania i rzuciłem okiem na to informacje.

Dany wątek czytało 18 osób z czego tylko 8 zalogowanych.

Jest ok. 2 tys. użytkowików a udziela się kilka %.

Jestem ciekaw ile z pozostałych i jak często się loguje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

przezajebiste.com - no i wyszlo szydlo z worka i juz wiemy, jakie Agora ma domeny, hehe...teraz czekamy na serwisy :)

 

PS michnikowszczyzna.pl LoL

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest to wysoce prawdopodobne.

Każdy kto inwestuje w jakimś obszarze rynku szuka wiarygodnych informacji by podjąć jak najbardziej racjonalne decyzje.

 

Dzisiaj czytałem jeden post bez zalogowania i rzuciłem okiem na to informacje.

Dany wątek czytało 18 osób z czego tylko 8 zalogowanych.

Jest ok. 2 tys. użytkowików a udziela się kilka %.

Jestem ciekaw ile z pozostałych i jak często się loguje ?

 

moze jakies boty, np dzisiaj kolo 5 w nocy bylem na forum tylko ja i 144 gosci, chyba troche dziwne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
moze jakies boty, np dzisiaj kolo 5 w nocy bylem na forum tylko ja i 144 gosci, chyba troche dziwne :)

 

 

hmm no to jakieś boty nam tu grasują bo to dziwne 1 użytkownik i 144 anonimów

Share this post


Link to post
Share on other sites

trochę spłycacie temat, agora to przede wszystkim gazeta - to że rozbudowują siec portali tematycznych jest efektem tego że chcą sięgać po coś co im ucieka czyli czytelników, w zeszłym roku była dosyć ciekawa konferencja w której brali udział przedstawiciele agory i ich wywody można by podsumowac - trzeba inwestowac i nie bać się inwestycji, na to zresztą wskazywali też inn uczestnicy konferencji (gazeciarze) posiadający portale tematyczne w swoich krajach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Agora to głównie gazeta, ale tylko dlatego, że nic innego im się równi nie udało, wpakowali ogromną kasę w nowy tytuł z 2 lata temu, przed startem dziennika, i od lat Agora stara się coś stworzyć, by nie być tylko gazetą, ale nie udawało się, dlatego nastąpiła zmiana prezesa, i próbują sił w internecie, bo jest to naturalny teraz kierunek, ale będą się liczyć dopóki gazeta będzie miała znaczenie, a ja chętnie bym poznał wyniki czytelnictwa z podziałem na grupy wiekowe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogą tak walić w nieskończoność te swoje 'blogi', moim zdaniem to wygląda tak, jakby każdemu pracownikowi kazano prowadzić jakiegoś bloga na domenie kupionej przez agorę i tematowi zerżniętego zachodnich popularnych blogów, same domeny bez szaleństw, właściwie im starają się zaskoczyć, tym bardziej większe rozczarowanie, stać ich na generyki i powinni teraz ładować w to kasę

Share this post


Link to post
Share on other sites
mogą tak walić w nieskończoność te swoje 'blogi', moim zdaniem to wygląda tak, jakby każdemu pracownikowi kazano prowadzić jakiegoś bloga na domenie kupionej przez agorę i tematowi zerżniętego zachodnich popularnych blogów, same domeny bez szaleństw, właściwie im starają się zaskoczyć, tym bardziej większe rozczarowanie, stać ich na generyki i powinni teraz ładować w to kasę

Bardzo trafnie ujęte. Oczywiście zgadzam się z tym.

Agora - a lot of ninjas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
lula.pl

Następny nabytek Agory

Przecież to literówka mojej domeny lola.pl :)

 

:)

 

Jeśli Internet naprawdę idzie w takim kierunku, to ja poproszę o nowy Internet z jakimś ograniczonym dostępem..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież to literówka mojej domeny lola.pl :)

 

:)

 

Jeśli Internet naprawdę idzie w takim kierunku, to ja poproszę o nowy Internet z jakimś ograniczonym dostępem..

 

DD

 

Myślę, że należy się cieszyć, trzeba spodziewać się dużego ruchu na tej literówce :)

Dla Agory lepsza byłaby już rura.pl :)

Były już: sqlep, ceneo, teraz takie. Trzeba to przetrzymać

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że należy się cieszyć, trzeba spodziewać się dużego ruchu na tej literówce :)

No nie wiem.. zobaczymy.. Tak czy inaczej popsuli mi image fajnej domenki.. :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×