Jump to content
Sign in to follow this  
makombo

rozrywkowy.eu

Recommended Posts

Ruch na rozrywkowy.eu? Dobry zart, rocker.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodzi o portal rozrywkowy tak? Tak na czysto bez zawartości domena nie ma wielkiej wartości (ale mi się rymło;-) Fraza zawarta w tej domenie decyduje o wartości domeny i jeśli .eu to staraj się rejestrować komercyjne frazy np. takie które mogą być poszukiwane przez firmy. Taka fraza nie nadaje się nawet na mailing bo do kogo wyślesz ofertę? Możesz zmajstrować pod tym adresem portalik na skrypcie z Allegro i wtedy próbować sprzedać tak wypozycjonowaną domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że rozrywkowa.eu miała by większy potencjał pod seriws np: o zabawach w europie lub na jakiś portalik z filmami.. To moje zdanie a dodam tylko, ze nadal jest wolna ;) Twoja mi się nie podoba..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że gdyby tak potencjalny klient przez 15 minut bez przerwy się wpatrywał w avatar szoguna to by i pewnie kupił za jakieś tam wysokie xx zł. ;)

 

Domena raczej 0 zł, bo faktycznie portale rozrywkowe są stawiane już chyba na czymkolwiek-bądź byle .pl i nikt raczej nie skupuje domen pod nie, a już szczególnie .eu, a jako nazwa na portal - "rozrywkowy.eu", jest całkiem w porządku. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzieki za opinie. Ja ta domene zarejestrowalem bo teraz jest promocja. Trzeba jakos wykorzystac. Moze sama domena nie ma wielkiej wartosci. Ale na portal to pewnie sie nadaje. Tak mysle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie do Julian. Czy wedlug Ciebie wszystkie domeny które nie są Twoje są bez wartości? Bo jakiego tematu nie odwiedze, jest tam Twoj post mówiący że 0pln, zadnej wartosci, itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pytanie do Julian. Czy wedlug Ciebie wszystkie domeny które nie są Twoje są bez wartości? Bo jakiego tematu nie odwiedze, jest tam Twoj post mówiący że 0pln, zadnej wartosci, itp.

Bo to "nabijacz" postów i reputation jest ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pytanie do Julian. Czy wedlug Ciebie wszystkie domeny które nie są Twoje są bez wartości? Bo jakiego tematu nie odwiedze, jest tam Twoj post mówiący że 0pln, zadnej wartosci, itp.

Ciekawe, jakiś czas temu na forum zarzucono mi, iż moje wyceny są zbyt optyistyczne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawe, jakiś czas temu na forum zarzucono mi, iż moje wyceny są zbyt optyistyczne.

 

 

Czyli rozumiem, że ze skrajności w skrajność. A tu potrzeba być obiektywnym. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli rozumiem, że ze skrajności w skrajność. A tu potrzeba być obiektywnym. Pozdrawiam

Zawsze jestem obiektywny. Chcesz się jeszcze do czegoś przyczepić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×