Jump to content
Sign in to follow this  
kamil2n

slownictwo.eu

Recommended Posts

Przykro mi, ale marny.

 

 

Zarejestrowałem dlatego, że pod .pl-ką bardzo ciekawe rozwiązanie dla tej domeny, a pod .com są kursy. ;) Więc może i ktoś po .eu się upomni?

Edited by kamil2n

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam mieszane uczucia co do tej domeny, nie jest to ;) bo jak widać po .pl i .com swoje zastosowanie ma, tyle że możliwości sprzedazy tej domeny to nie jest hurra i już, ale z drugiej strony wszystko co wiąże się z nauką języków będzie zapewne zawsze na topie. Nie będzie chyba z nią łatwo, bo to jest domena z tych które raczej czekają na klienta niż z tych na które czeka klient. No właśnie...chyba, być może, zapewne itd. nie jest to oczywista domena gdzie można napisać: warta min. 1k. Zaparkuj i jeśli ktoś się do Ciebie zgłosi to możesz za nią wziąć kilkaset złotych i będzie to cena ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam mieszane uczucia co do tej domeny, nie jest to ;) bo jak widać po .pl i .com swoje zastosowanie ma, tyle że możliwości sprzedazy tej domeny to nie jest hurra i już, ale z drugiej strony wszystko co wiąże się z nauką języków będzie zapewne zawsze na topie. Nie będzie chyba z nią łatwo, bo to jest domena z tych które raczej czekają na klienta niż z tych na które czeka klient. No właśnie...chyba, być może, zapewne itd. nie jest to oczywista domena gdzie można napisać: warta min. 1k. Zaparkuj i jeśli ktoś się do Ciebie zgłosi to możesz za nią wziąć kilkaset złotych i będzie to cena ok.

 

Po raz drugi wypowiadasz się bardzo ciepło o moich .eu -dziekuje ;) Wypowie się ktoś jeszcze?

Edited by kamil2n

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po raz drugi wypowiadasz się bardzo ciepło o moich .eu -dziekuje ;) Wypowie się ktoś jeszcze?

Widzę plusa dałeś koledze.. no tak, oceniamy nie obiektywność i wiedzę, lecz przychylność... no comment.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę plusa dałeś koledze.. no tak, oceniamy nie obiektywność i wiedzę, lecz przychylność... no comment.

;) zazdrość? ;)

Takie domysły możesz mi wysyłać na PW. Jestem już jakiś czas na forum i ani razu nie dałem jeszcze "plusa" w reputacjach innych. Cenię sobie zdanie Domainera ,dlatego dostał ode mnie plusa ;) Przynajmniej się rozpisał ,a nie jak Ty "Przykro mi, ale marny. " :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przynajmniej się rozpisał ,a nie jak Ty "Przykro mi, ale marny. " ;)

Jeśli ktoś pyta o wycenę, staram się ją podać. Jeśli prosi o opinię, staram się ją wyrazić. Tobie odpowiedziałem na pytanie, które zadałeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę plusa dałeś koledze.. no tak, oceniamy nie obiektywność i wiedzę, lecz przychylność... no comment.

Julianie jak prześledzisz moje opinie co do różnych domen i różnych właścicieli tu na forum, to zauważysz że w każdej domenie staram się znaleźć plusy lub plusiki. Staram sie pomagać a nie zniechęcać czy dołować więc dostałem parę razy plusa za te moje starania ;) Sam mam rekord wystawionych plusów w sytuacjach kiedy uznam że warto docenić drugiego człowieka za to jaki jest i co reprezentuje sobą. No a Ty przecież też dostałeś plusa za dobry komentarz bo ktoś Ciebie docenił i na tym to polega. Jestem pozytywnie nastawiony do wszystkich ale np. jak ktoś ze starzyzny zarejestruje ninje, to nie zawaham się mu o tym napisać i dodam jeszcze coś o rozczarowaniu ;) Ogólnie punktowanie to śliska sprawa bo wiadomo że ktoś będzie miał mniej a ktoś więcej no i może pojawić się niechęć bo każdy chce być doceniony...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a wracając do tematu.... ;)

 

slownictwo pasuje do eu, według mnie przynajmniej, bo chodzi o języki europy. Mailing, allegro, odpadają narazie. Na początek parking. Sprawdz czy coś sie tam dzieje. Jeśli umiesz robić strony, postaraj się o ładną przejrzystą stronę i zamieść tam linki z programów partnerskich oferujących wyjazdy zagraniczne na nauke języka (uczniowie mają wakacje, więc to chyba najlepszy czas), oraz firm oferujących kursy na CD/DVD oraz szkolenia. Bez problemu w znalezienu ich pomoże Ci wierne google:P

Jeśli nie umiesz zrobić strony, albo Ci sie nie chce (hehe, znam to;] your-iq.eu) to niech twoja strona przenosi na strone jednego wybranego programu partnerskiego. (ustaw przekierowanie ze swoim linkiem ref)

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
a wracając do tematu.... ;)

 

Właśnie dlatego ta koncówka .eu nawiązanie do Słownictwo.eu-ropy Ciągle na angielskim mówiono mi w szkole " ucz się słówek" "musisz znać słownictwo" no i dlatego, równie dobrze moge postawić na tej domenie serwis o polskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim.. eu pasuje do każdego z nich:) a Jak sądzą inni?

P.s Ciekawy serwis jest pod .pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarejestrowałem dlatego, że pod .pl-ką bardzo ciekawe rozwiązanie dla tej domeny, a pod .com są kursy. ;) Więc może i ktoś po .eu się upomni?

 

Nigdy nie kieruj się tą zasadą przy rejestracji domen, bo zostaniesz z rękąw nocniku pęłnym słabych domen ;)

Powiem ci dlaczego:

- keyword bardzo słaby komercyjnie

- 2 najmocniejsze końcówki zbiorasporą część traffic'u

- slownictwo.com przekierowywuje linki na jezykiobce.pl

- na rynek wtórny taka domena to zazwyczaj wtopione pieniądze

- jak zakładasz że może-ktos-kiedyś kupi to już jest znak żeby sięzastanowićczy rejestrować taką domene. Domena powinna byćna tyle mocna żeby przekonaćciebie że wow, na pewno ktoś to będzie potrzebował i da się na niej zarobić (komercyjny keyword, charakter). Jak wudać domena nawet ciebei w 100% nie przekonała, a to daje do myślenia

 

 

Właśnie dlatego ta koncówka .eu nawiązanie do Słownictwo.eu-ropy Ciągle na angielskim mówiono mi w szkole " ucz się słówek" "musisz znać słownictwo" no i dlatego, równie dobrze moge postawić na tej domenie serwis o polskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim.. eu pasuje do każdego z nich:) a Jak sądzą inni?

P.s Ciekawy serwis jest pod .pl ;)

 

Mało ciekawy i na pewno nie komercyjny pomysł. Przy inwestycjach w rynek wtórny domena powinna jasno mieśokreślony plan przynoszenia dochodu. Niestety tego typu domena w 3ciorzędnej końcówce jest bardzo mało komercyjna a co za tym idzie atrkcyjna w rynku wtórnym. IMHO Cudem będzie jak ktokolwiek złoży na nią ofertę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×