Jump to content
Sign in to follow this  
karollp

trzpiotka.pl

Recommended Posts

trzpiotka.pl - domena według mnie dobra pod serwis plotkarski, humorystyczny. Krótka, łatwa do zapamiętania, piękna ;) . Jak jest Wasza opinia ? Może ktoś wyceni ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod serwisy plotkarskie pasuje cala armia domen. Tyle, ze jaki sens jest teraz robic taki serwis, skoro najwieksze portale juz je maja - nawet po kilka. Dlatego zero szans. Domena bez wartosci i to nie tylko ze wzgledu na brak szans przebicia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
trzpiotka.pl - domena według mnie dobra pod serwis plotkarski, humorystyczny. Krótka, łatwa do zapamiętania, piękna ;) . Jak jest Wasza opinia ? Może ktoś wyceni ?

 

To określenie nie jest zbyt popularne. Na serwisy humorystyczne itp. są zdecydowanie lepsze nazwy.

 

#Luzaczek.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi się podoba bardzo ta domena. Moim zdaniem idealna na plotki ale ukierunkowane dla kobiet.

to mężczyźni też plotkują ;P?

Share this post


Link to post
Share on other sites

trzpiotka.pl mi się osobiście bardzo podoba, ale wolałbym jednak, żeby nie skończyła jako domena pod marny portal plotkarski zutylizowana na wysypisku zwanym Internetem. Musi być jakiś inny pomysł na to, by zagospodarować ją czymś bardziej konkretnym, choć nic mi teraz nie przychodzi do głowy. ;)

 

#gryumyslowe.pl

#bystrosc.pl

#teatroman.pl

#wyksztalcony.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co to jest trzpiotka : " trzpiotka, trzpiot, trzpiotek «człowiek lekkomyślny, roztrzepany, beztroski» "

 

to mężczyźni też plotkują ;P?
Uuuu i to nieraz bardziej niż kobiet. Chłop plotkarz to taka plotkarska ekstraklasa ;).

 

Dzięki wszystkim za opinie. Widzę, że zdania podzielone, więc domena nie jest najgorsza ;) Tylko stawiać serwis i jechać. Jeśli ktoś ma jeszcze chęć wyrazić opinie na temat tej domeny to zapraszam.

Edited by karollp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzpiotka

łatwo popełnić literówkę w "RZ", wyraz trudny w wymowie i pisowni ale zabarwienie -pozytywne -sympatyczne.

Nie zdziwię się jak dzisiejsza młodzież (gimnazjalna) za 2-3 lata wpisze CZpjotka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trzpiotka

łatwo popełnić literówkę w "RZ", wyraz trudny w wymowie i pisowni ale zabarwienie -pozytywne -sympatyczne.

Nie zdziwię się jak dzisiejsza młodzież (gimnazjalna) za 2-3 lata wpisze CZpjotka.

Stawiam na to że prędzej młodzież wpisze "Tszpiotka" a domena jest z klimatach dla babeczek i to niekoniecznie ploty. Może też kojarzyć się z białymi kozaczkami :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×