Jump to content
Sign in to follow this  
ala.pl

ssaki.eu, duzy.eu, standardy.eu

Recommended Posts

w ramach fali domen eu poddaje pod ocene

 

ssaki.eu

duzy.eu

standardy.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites
przypadkiem nie sa z listy domainera?

 

dwie pierwsze tak

 

juz mu wczesniej podziekowalem :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

spoko, ja tylko tak zapytalem :o jak czytalem to ssaki.eu tez przyciagnely moja uwage... dzisiaj ogarnialem stancje wiec nie mialem czasu rejestrowac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam się, że kusiła mnie domena duzy.eu a to ze względu na firmy zajmujące się reklamą wielkoformatową czyli duży format. Myślałem głównie o takim zastosowaniu tej domeny, ponieważ jej fraza narzuca jednak pewne komercyjne ograniczenia. Domena ma jednak taki plus ze jest krótka, dodatkowo jest to domena .eu a więc kupiec może się znaleźć poza granicami Polski.

 

ssaki.eu to nie tylko zwierzaki ale i medycyna czyli ssaki medyczne i tutaj raczej widziałbym zaletę tej domeny.

 

standardy.eu - wydaje się że nie jest to zły zakup, bo standardy mają wielorakie znaczenie, co chyba jednak nie ułatwi Ci mailingu. Zaparkuj i zobacz co się będzie działo :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

poza standardy.eu reszta to ninje

 

standardy.eu posiada baze merytoryczną i ma konkretne zastosowanie przemysłowo-komercyjno-informacyjne

 

ssaki.eu? - nie widze w tym pieniędzy

duzy.eu - nie kojarzy sie z drukiem na 100%. Druk może być wielko-formatowy a nie dużo-formatowy. Prędzej bym ironizowałże nadaje sie na stronędla lekarza co powiększa męskie organy :o lol Tak czy inaczej NINJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×