Jump to content
Mof

YoCredit.com, FranceItaly2012.com

Recommended Posts

FranceItaly2012.com

Uwierzyłeś w makaroniarskie brednie z brukowców?

Jeśli już odbiorą nam EURO, to możesz być pewien, że UEFA zabierze ci Twoją domenę.

Chyba, że kolejność państw będzie inna - ItalyFrance2012.com ;) Szybko, może jeszcze zdążysz zarejestrować...

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej p0zer : )

 

Mysle ze strasznie Cie cisnienie wzielo. Zupelnie niepotrzebnie : ) Spiesze doniesc ze EURO2012 jest a France oraz Italy to nazwy krajow, ponadto FranceItaly2012.com tez nie jest TM ; ) (co za nie fart - nikt mi nie zabierze tej domeny w razie czego). Ale nie robmy oftopow : ) Ile moze byc warta ? : D

 

ps.

Jak tez zapewne zauwazyles w watku tym (szczegolnie w tytule) wystapila druga domena .com . Ponawiam pytanie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli nie umieścisz na niej nic, co będzie związane z EURO, nic nie zrobią.

 

Mamy rok 2008, a Euro będzie dopiero w 2012. Czy chcesz koniecznie wydać w sumie ~250zł na przedłużenia, aby potem sprzedać za marne grosze (które nie pokryją strat) na Allegro?

 

0zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

YoCredit.com = 0 pln (chyba że zbiera typos)

 

Yo to odzywka murzunów w latach 80~90

Beznadziejny zlang nie pasujący kompletnie do komercyjności drugiego członu.

 

 

FranceItaly2012.com = 0pln ~ reg fee

 

Domena okresowa, nie nawiązująca do Euro2012, bez konkretnego zastosowania

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites
YoCredit.com = 0 pln (chyba że zbiera typos)

Yo to odzywka murzunów w latach 80~90

Beznadziejny zlang nie pasujący kompletnie do komercyjności drugiego członu.

Skoro domena jest warta tyle, ile ktoś za nią zapłaci, to Twoja wycena jest błędna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro domena jest warta tyle, ile ktoś za nią zapłaci, to Twoja wycena jest błędna :)

 

Skoro domena jest warta tyle, ile ktoś za nią zapłaci, to po co my wogóle cokolwiek tu wyceniamy jak mowa jest w sumie o loterii ;)

 

Wybacz ale opieram swoje wyceny na wielu czynnikach a nie tylko na tym że jakiś naiwniak dał $400.

(Jak widać powyżej napisałem post mając w pełni świadomość że domena jest sprzedana)

Nie pierwszy i nie ostatni raz domena jest sprzedana na rynku wtórnym a później spada bez development'u.

 

Domena jest słaba jak diabli i skończyła jak widać na parkingu co sugerować może że był tam jakiś traffic (może typo-traffic)

lub ktoś połakomił się na PR1. Niestety PR może szybko spaść jak strona nei ma tresci.

Także nic o traffic'u nie było mowy więc wyceniłem samą domenę na 0.

 

Nie opieram ani nie zmieniam swoich wycen tylko dlatego że domena sprzedała się jakiemuś "parkingowemu"

Dla end-user'a ta domena nie ma zastosowania i jest nic nie warta. Dla spekulanta PR może mieć jakieś znaczenie ale

ja osobiście bym takiej domeny nie kupił.

 

Tak więc nie uwazam że moja opinia jest błedna tylko że się z nią po prostu nie zgadzasz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko ze koles ze stanow co ja wzial ma teraz komplet, com, net, org, info.

Ta domena zla nie jest. Ma potencjal. Tylko ze ja nie jestem bankowcem wiec te $400 uwazam za niezla cene. Pamietaj ze rynek w stanach czy uk wyglada nieco inaczej niz u Was. Moze w tym szalenstwie jest jakis sposob ? : )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pamietaj ze rynek w stanach czy uk wyglada nieco inaczej niz u Was.

 

u was? Ja mieszkam w Stanach i tutejszy rynek domen znam bardzo dobrze.

Takich maniaków jak ten kupujacy jest pełno na NP czy DT

Kupią domenę a później nie wiadomo co z nią zrobić, lub jak pewnie bazując co napisałeś, facet chciał mieć wszystkie rozszerzenia.

Z jednym się z tobą zgodze,...cena jest fenomenalna i na pewno stracił ten co kupił a nie sprzedajacy :)

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiedzialem ze siedzisz w stanach : )

Cena jest niezla, owszem. Jeśli mówisz że tam u Was wiecej takich maniaków to lepiej chyba dla mnie (dla nas wszystkich).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×