Jump to content
Sign in to follow this  
rok1978

Domeny sezonowe

Recommended Posts

mam w panelu domene sezonowa (tytul filmu, ktory bedzie/nie bedzie hitem i wejdzie w 3/4 kwartale tego roku)

Oficjalna strona filmu ma '-' miedzy wyrazami, a moja domena jej nie ma wiec powinien byc jakis ruch.

jak oceniacie czy jest szansa, ze domena na siebie zarobi? Czy ktos moglby podzielic sie doswiadczeniami z rejestracji domen sezonowych/filmowych?

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem domene rockybalboa.pl już podczas wyświetlania go w polskich kinach i zarobiła od 12-30 marca jakieś 2,5$ z tego jakies 0,5$ to moje kliki :rolleyes: Potem pewnie jeszcze miała kilka wejść, ale nie wiem bo juz ją sprzedałem, ale co zadziwiające miała jakies 20-30 wejść z wyszukiwarki

Share this post


Link to post
Share on other sites
z tego jakies 0,5$ to moje kliki

 

trochę to na bakier z regulaminem, nie uważasz? warto go łamać dla tych paru centów..?

Share this post


Link to post
Share on other sites
trochę to na bakier z regulaminem, nie uważasz? warto go łamać dla tych paru centów..?

No wiesz to jak na razie jest 1/10 moich zarobków :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
No wiesz to jak na razie jest 1/10 moich zarobków :rolleyes:

 

jak wykryją, że łamiesz regulamin to zablokują Ci konto i nie zarobisz nic. gra nie warta świeczki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już zgłosiłem do ND złamanie regulaminu. Nie chciałbym być reklamodawcą którego oszukują właśnie tacy jak ty, nie uważasz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już zgłosiłem do ND złamanie regulaminu. Nie chciałbym być reklamodawcą którego oszukują właśnie tacy jak ty, nie uważasz?

 

Dodam jeszcze: im więcej takich „pustych” klików, tym niższe będą stawki, a to uderza w nas wszystkich... :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tego nie trzeba nigdzie zgłaszać. Sami to wykryją. Jeżeli tego nie zrobili to znaczy, że to 1/10 z małej sumy.

A coś ty myślał, że z kilku kliknięc na własne linki da się coś zarobić, szczególnie ze stałym ip. Dlatego się w to już nie bawie od jakiś kilku tygodni, ale tmi chyba myślał inaczej

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Ale z was kapuchy, ale macie co chcieliscie:

 

Nie bede więcej tego robił, ani nikogo do tego namawiał

Czyli już kogoś do tego namawiałeś?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Nie, ale tak mi Namedrive kazał napisać

:rolleyes:

 

Pozdrawiam.

jakaś kara musi byc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×