Jump to content
Cockney

monitoringmaszyn.PL

Recommended Posts

Temat na czasie, pomysl na portalik mam, ale ciekawi mnie, na ile wycenicie domeny monitoringmaszyn.pl oraz monitoring-maszyn.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czego dotyczy ten monitoring? GPS? Diagnostyka? Czy może kierunek studiów? Latwiej byłoby wycenić monitoring pojazdow niż monitoring maszyn, jednak jak widzę domena ma swoje zostosowanie więc myślę że nie straciłeś.

 

Ciekawostka: MonitoringPojazdow.com jest wolna ale MonitoringPojazdow.eu przekierownuje na firmową stronę zresztą także .eu - firma miała wybór przy rejestracji domeny i wybrała lepszą końcówkę :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Monitoring dotyczy pełnej kontroli nad maszyną (położenie, motogodziny, ilość paliwa, spalanie, przebyta trasa etc etc)- w branży robót ziemnych temat bardzo na czasie. Monitoring pojazdów jest OK, ale mnie interesowała bardziej wyspecjalizowana działka- gps używany w transporcie nie ma zastosowania przy maszynach budowlanych i odwrotnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Monitoring Maszyn to w przemyśle (zakłady przemysłowe) całkiem popularna sprawa i ogromne pieniądze. Ogólnie na to się mówi systemy SCADA, CMMS itd. Drogie rozwiązania, w każdej fabryce są lub kiedyś będą. Myślę (od strony praktycznej) że w okresie długoterminowej hasło / domena mogą być interesujące.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×