Jump to content
ArturZ

Ludziarnia.pl

Recommended Posts

Mogę tylko pogratulować:

1. Jeśli ściema tego serwisu to i tak domena bardzo świetna, mnie się podoba.

2. Może studentki wyszły z założenia, że domena będzie na nie czekała, że tylko im się ona należy.

3. Może studentki zarejestrowały ludziarnia.edu.pl lub inne tego typu.

4. Czasami tak sie zdarza, że jakiś ambitny dziennikarzyna, chcący się wyróżnić w środowisku swoją błyskotliwością i szybkością spalił dziewczynom temat na panewce.

 

Parkuj domenę i referuj co się dzieje. Gratulacje :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie bomba news :ph34r: Być może chodzi o inny adres i ktoś się pomylił pisząc artykuł. Fajna domena ale Ci się trafiło - gratuluje. Jestem ciekaw wyników na parkingu tylko czemu ona jeszcze nie jest zaparkowana? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Google znajduje tylko jeszcze jeden odnosnik na ten temat, mianowicie: http://www.nowosci.com.pl/look/nowosci/art...20&IdTag=38 ;)

 

Dla mnie bylby to szczyt debilizmu gdyby okazalo sie ze oni naprawde taki projekt "tworza" i nie zadbali o domene ;)

 

@ArturZ: dobrze ze miales "nosa" :ph34r:

 

PS.

Status domeny: Domena zarezerwowana

Status opcji: Brak opcji

Rejestrator: NetArt

 

DOMAIN: ludziarnia.pl is in the queue for registration

 

created: 2008.06.30 09:15:51

last modified: 2008.06.30 09:15:51

 

 

REGISTRAR: NetArt

Zabawa 118

32-020 Wieliczka

Polska/Poland

+48.801 33 22 33

+48.12 297 88 10

+48.12 297 88 08

biuro@nazwa.pl

 

Whois database last updated: 2008.06.30

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, mocna akcja, dosłownie padłem z wrażenia, że w ogóle można puścić taki news, nie mając zaklepanej jeszcze domeny. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miejscowość: Toruń

Inkubator: Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu

Imię i nazwisko: Agata Gadzinowska

Telefon: 606 495 444

E-mail: capuchina@o2.pl

Branża: usługi

Opis firmy: Firma LUDZIARNIA to najogólniej pisząc "biuro integracyjne". Swoją ofertę zamierzamy skierować do osób między 18 a 35 rokiem życia, które pragną poszerzyć/stworzyć sieć kontaktów interpersonalnych. Zaaranżowane przez nas relacje umożliwiłyby znalezienie partnera, przyjaciół oraz osób posiadających podobne zainteresowania. Działalność LUDZIARNI w pierwszym etapie jej funkcjonowania objęłaby Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Sopot i Gdynię.

 

Odezwij sie do nich :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I znowu się zacznie narzekanie jacy Ci domeniarze to świnie i złodzieje. ;) A, że się nie pomyślało wcześniej o domenie bo po co? Przecież ona ma leżeć i czekać. :ph34r:

 

#ludziarnia.com ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może o czymś nie wiemy i portal będzie pod adresem ludziarnia.ma ;)

To i tak ArturZ górą :ph34r:

Chyba, że studentki zarejestrowały lÓdziarnia.pl no ale to by było już przegięcie.

W każdym razie gratuluję błyskotliwości właścicielowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze zostaje jeszcze ludziarnia.ycom.pl, o ile tamta oferta subdomen jeszcze aktualna. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadna nowosc:

 

trzymam w rezerwacji domeny "przyszlej" firmy z pewnej branzy. Firma ta (taki start-up) skromnie wystawiala sie poltora miesiaca temu na targach, bylo kilka wzmianek w mediach online, a oni nadal nie maja ani jednej domeny..no to trzymam wszystkie.

 

drugi przyklad: przedwczoraj pewna firma uruchomila nowa usluge, ktora reklamuje w swoim portalu za pomoca flashowego banera. na banerze napisana nazwa tej uslugi w domenie .com - klikam na baner, a tam mnie przenosi na strone w domenie .pl .Jako ze to konkurencyjny portal do mojej strony, chcialem regnąć te domene w koncowce .pl i cieszyc sie kilka dni (bo do dzis jeszcze chyba nie zauwazyli zlego linku) z dodatkowego trafficu. zrezygnowalem, bo po co narazac sie na sprawe w sadzie.

 

Podam jeszcze trzeci przyklad: ostatnio byl konkurs na najlepsze biznesplany w Inkubatory.pl W mediach oglaszali zwyciezcow, najlepsza dziesiatke. Wiekszosci biznesy zwiazane byly z aktywnoscia internetowa - ja patrze, a tam jeden czy dwa biznesy w planach "nazwa w domenie .pl" a domena sobie lezy wolna.

 

I na deser czwarty przyklad z wczoraj:

 

Powazna berlinska gazeta wywalila na glownej stronie taki baner:

 

03sp5.jpg

 

FanMeile.TV da sie wyraznie odczytac i linkprowadzi do materialow wideo z przezyc kibicow ogladajacych mecze pod brma brandenburska na wielkim telebimie i nie tylko wideo z Berlina (FanMeile znaczy "mila fanów")

 

 

No wiec jestem ciekaw, co znajde pod FanMeile.TV (nie wszedlem przez baner). I co? PUUUUUSTO! NIC!

 

Patrze jeszcze raz, a tam na kolejnych zdjeciach wyraznie napisane "fanmeile.tv"

 

05ix3.jpg

 

oraz tutaj tez:

 

02fc1.jpg

 

No wiec sprawdzam w Domeny.tv, czy to co sobie mysle, moze byc prawdziwe:

 

A jednak:

 

04xa9.jpg

 

A przeciez ostatnio AxelSpringer inwestuje w media online. Ale zeby taka gafe zrobić?

 

No wiec jesli ktos chce regnac, to prosze sie czestowac bez skrupulow.

 

PS Nastepna FanMeile w Niemczech bedzie w 2010 r przy okazji MŚ w RPA :ph34r:

 

Niestety, na glupote nie ma rady

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre przykłady umberto, nie wyobrażam sobie takich sytuacji, w których wymienia się nazwę niezarejestrowanej domeny, dlatego nie sprawdzam takich wiadomości, ale jak widzę warto. Muszę się jeszcze sporo nauczyć o domainingu :ph34r:

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wniosek:

Mając domenę rządzisz internetem, żeby rządzić internetem musisz rządzić informacją, a informacja to dzisiaj ogromne pieniądze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wniosek:

Mając domenę rządzisz internetem, żeby rządzić internetem musisz rządzić informacją, a informacja to dzisiaj ogromne pieniądze.

 

dokladnie, Polskie Ksiazki Telefoniczne swego czasu promowaly sie na bilbordach prze haslo: "Sukces zaczyna sie od informacji"

 

I ja sie z tym w pelni zgadzam.

No zobaczymy co tam wymysla dziewczyny z ludziarni (nie mylic z lodziarnia :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
I znowu się zacznie narzekanie jacy Ci domeniarze to świnie i złodzieje. ;) A, że się nie pomyślało wcześniej o domenie bo po co? Przecież ona ma leżeć i czekać. :ph34r:

 

#ludziarnia.com ;)

 

Znów będzie na nas.

Ale Arturowi się udało ;)

Gratuluje ;)

 

lud*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
No wiec jesli ktos chce regnac, to prosze sie czestowac bez skrupulow.

 

PS Nastepna FanMeile w Niemczech bedzie w 2010 r przy okazji MŚ w RPA :ph34r:

 

Niestety, na glupote nie ma rady

 

No ja się poczęstowałem. Niech sobie leży ;)

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ja się poczęstowałem. Niech sobie leży :ph34r:

 

no dobra, Heden, ale nie musisz robic takiego duuuuuzego cytatu, hehe, wystarczy, ze zacytujesz fragment poprzedniej wypowiedzi (zeby sie lepiej czytalo).

 

BTW, TUTAJ jest miedzy innymi lista firm w tym Inkubatorze w Toruniu. jest tez ta firma "Ludziarnia" oraz np. taka ELTIKA, ktora tez nie ma strony.

 

Tak jak pisalem, TUTAJ jest indeks inkubatorow i prawie na pewno w kazdym znajdzie sie jakas firma, ktora nie ma jeszcze domeny.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
BTW, TUTAJ jest miedzy innymi lista firm w tym Inkubatorze w Toruniu. jest tez ta firma "Ludziarnia" oraz np. taka ELTIKA, ktora tez nie ma strony.

 

Tak jak pisalem, TUTAJ jest indeks inkubatorow i prawie na pewno w kazdym znajdzie sie jakas firma, ktora nie ma jeszcze domeny.

 

moze zarejestrowac wszystko co sie da i przekierowac na di.pl? :ph34r: Niech sie ucza ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[offtopic]

Z inkubatora:

"E-mail: info@activegroup.com.pl, kuba@activegroup.com.pl, adam@activegroup.com.pl

Branża: usługi

Opis firmy: pomagamy prywatnym firmą, instytucją oraz agencją"

 

Taa, to może ja podziękuję.

[/offtopic]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miejscowość: Toruń

Inkubator: Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu

Imię i nazwisko: Agata Gadzinowska

Telefon: 606 495 444

E-mail: capuchina@o2.pl

Branża: usługi

 

Praca przy zbiorze truskawek w niemczech .

Autor: ~capuchina@o2.pl 2008-03-07 11:45:47

A czy możliwa jest praca w lipcu?

Jeśli tak, to proszę o bardziej szczegółowe informacje.

 

I czemu tu się dziwić że dziewczyna nie wykupiła domeny, najzwyczajniej w świecie nie miała za co! :ph34r:

 

oj Artur chyba kokosów nie będzie z tego ;)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×