Jump to content
ArturZ

Ludziarnia.pl

Recommended Posts

zapytanie czy zależy jej na tej domenie. Odpisała, że zależy, dodała :(

 

mogła różnie to odebrać, "czy ci zależy", spróbuj odpowiedzieć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

teoretycznie dziewczyny moglyby zlozyc wniosek o rejestracje znaku towarowego i wtedy kazdy sad bazujac na tym, co bylo zapisane w ich biznesplanie oraz terminie rejestracji domeny i korespondencji mailowej przyznalby im racje...niestety, prawda taka, ze skoro nie zadbaly o domene za 90 groszy, to ciezko bedzie poczatkujacej firmie wyskoczyc z kilkuset pln na rejestracje znaku towarowego i z 3k na postepowanie sadowe (co prawda zwrot kosztow by dostaly).

 

Ja naprawdę byłem skłonny oddać dziewczynom tą domenę za darmo. Napisałem do Pani Agaty zapytanie czy zależy jej na tej domenie. Odpisała, że zależy, dodała smile.gif i koniec

Na jednym z kongresow naukowych w ub. r. rozmawialem z kilkoma ludzmi, ktorzy chwalili sie, ze utworza stowarzyszenie, podali nazwe na tacy - ja sprawdzilem, oczywiscie zadna domena nie zostala jeszcze zarejestrowana, a na spotkaniu sami przyznawali, ze "no i trzeba bedzie domene zarejestrowac" Przez jakis czas rezerwowalem sobie te domene. Spotkanie bylo we wrzesniu ubieglego roku, stowarzyszenie zostalo powolane, do dzis wszystkie domeny wolne sa, dalem sobie spokoj, choc tez chcialem zarejestrowac i przekazac im za darmo. ale i tak pozytku zadnego by nie bylo z tej nazwy.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystko fajnie, świetnie, postawa godna gentelmana, dobre imię domainerów....

a teraz prowokujący.... obszerny wątek

 

 

o co Ci chodzi z tym prowokującym MOIM wątkiem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
o co Ci chodzi z tym prowokującym MOIM wątkiem ?

Nie prowokujący wątek tylko przypomnienie co niektórym Twojego wątku jako prowokację. Niektórzy nie pamiętają już a co napisali w innych wątkach i zachowują się jak chorągiewki - piszą co im w danej chwili wygodnie powołując się raz na szczytne cele, raz na "czysty biznes".

Nikogo nie oceniam ale niektórzy powinni czasami zamilknąć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie prowokujący wątek tylko przypomnienie co niektórym Twojego wątku jako prowokację. Niektórzy nie pamiętają już a co napisali w innych wątkach i zachowują się jak chorągiewki - piszą co im w danej chwili wygodnie powołując się raz na szczytne cele, raz na "czysty biznes".

Nikogo nie oceniam ale niektórzy powinni czasami zamilknąć.

 

Przykład jakiś :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po takim artykule nie oddawałbym domeny za darmo. Nie wiem czy byłbym w ogóle zainteresowany sprzedażą. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej zwalić wszystko na tych pazernych domeniarzy :)

Kto przy zdrowych zmysłach mówi o swoim projekcie nie mając domeny?

Tak jak Artur skomentował to pod przytoczonym wyżej artykułem "Kto zaprasza klientów do sklepu...."

Z drugiej stony nie ma się co dziwić dziewczynom. Domena to w końcu wydatek całych 10zł a im pewnie każda złotówka przyda się na rozkręcenie swojej "żyły złota" :D;):););)

 

Całe to zamieszanie to niezła farsa. Za interesy biorą się blondynki, którym żal kilku zlotych na rejestrację domeny. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Całe to zamieszanie to niezła farsa. Za interesy biorą się blondynki, którym żal kilku zlotych na rejestrację domeny. ;)

Skad wiesz ze im zal? Pytales je o to?

to nie jest farsa, to jest tylko brak odpowiedniej edukacji i uczulenia spoleczenstwa na znaczenie wlasnosci intelektualnej w dzisiejszym swiecie. Nie wszyscy się jednak na wszystkim znają i potem płaca frycowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skad wiesz ze im zal? Pytales je o to?

 

A o co niby miałem pytać? Przecież ten temat jest tego potwierdzeniem.

Fakt faktem może dziewczyny nie były świadome tego, iż domeny tak szybko są przytulane ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
I znowu się zacznie narzekanie jacy Ci domeniarze to świnie i złodzieje. :P A, że się nie pomyślało wcześniej o domenie bo po co? Przecież ona ma leżeć i czekać. ;)

 

#ludziarnia.com ;)

 

A nie mówiłem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyluzujcie, przecież nie każdy wchodząc w internetowy biznes od razu zna go od gruntu, tutaj dziewczyny miały jakis lotny pomysł i zupełnie nie miały pojęcia jak to działa, pewnie nigdy w życiu nie kupiły domeny, teraz trzeba im poradzić, aby olały już to 'ludziarnia' i wymyśliły nową nazwę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... tutaj dziewczyny miały jakis lotny pomysł i zupełnie nie miały pojęcia jak to działa, pewnie nigdy w życiu nie kupiły domeny, teraz trzeba im poradzić, aby olały już to 'ludziarnia' i wymyśliły nową nazwę.

W artykule z pierwszego postu jest napisane: "Swój biznes otwierają jednocześnie z 11 innymi firmami, które toruński oddział Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości będzie wspierał w pierwszych potyczkach z rynkiem".

 

Dziewczyny mogły nie mieć pojęcia ale żeby żadna z 11 firm oraz inkubator przedsiębiorczości tego nie wiedział ?

 

Swoją drogą dopiero przed chwilą zaczęłem czytać ten wątek widząc dużo postów.

W pierwszej chwili pomyślałem, że to jakaś strona dla dorosłych no bo tak jakoś skojarzyła mi się lodziarnia ;)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

ludziarnia.net : "Zapraszamy od 15 lipca"

 

Tylko Panie nie napisały czy tego roku ;)

ciekaw jestem co z tego projektu wyjdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyluzujcie, przecież nie każdy wchodząc w internetowy biznes od razu zna go od gruntu, tutaj dziewczyny miały jakis lotny pomysł i zupełnie nie miały pojęcia jak to działa, pewnie nigdy w życiu nie kupiły domeny, teraz trzeba im poradzić, aby olały już to 'ludziarnia' i wymyśliły nową nazwę.

 

no na pewno masz racje, ale to mial byc spolecznosciowy portal internetowy, a domena jak wiadomo jest pierwszym krokiem w internet. Jak mozna sie potknac o wlasne nogi zaraz na starcie? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale to trzeaba nie miec mozgu zeby ruszac bez .pl - tym bardziej ze nazwa to zwykle slowotworstwo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie Panowie. Ja raczej dogadam się z nimi i będą miały Ludziarnia.pl dla siebie. Co prawda artykuł nie był za przyjemny, ale ja go do siebie nie wziąłem.

Być może Ludziarnia.pl przyćmi sukcesem Nasza-Klasa.pl i wówczas ten wątek przejdzie do historii ;)

 

ps. Pozdrowienia dla twórczyń Ludziarnia. Wiem , że czytają ten wątek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W biznesie nie ma sentymentów, a widzę że Panowie na widok blond loka tracą głowę. Bardzo nieprofesjonalnie. ;)

A domenę oddaj... w zamian za udział w zyskach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×