Jump to content
DD

Reklamy z użyciem domen

Recommended Posts

w garazu mam stara NYSE ale na chodzie ;)

ma spora powierzchnie reklamowa :)

 

mlodziez na ulicy pyta "a co to za samochod"

 

Krzysztof, po pierwsze, nie mlodziez tylko laski . Po drugie, nie na ulicy tylko na trasie do Warszawy :) . Po trzecie, dziwie sie, ze nie chca wsiadac . Z tylu jest tyle miejsca :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przy okazji jak można mieć P1 CANDEO? Wydawało mi się, że można mieć tylko 5 liter w numerze rejestracyjnym. Oczywiście oprócz pierwszej litery i cyfry.

 

Wydzial komunikacji (w szczegolnie uzasadnionych przypadkach :) ) wydaje zgode na 6 liter lub/i cyfr (minimum 3)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] (nr rejestracyjny B0CHUM juz mam :) )

Widzialem jakis czas temu na ExoticCars.pl. :)

Ja przymierzalem sie kilka razy do tablicy indywidualnej, bariera dla mnie jest fakt, ze tablicy nie mozna wykorzystac po sprzedazy w innym samochodzie. :)

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ładnie tak szpiegować. :)

Później nie ma się co dziwić jak Keyword pisze, że przy wjeździe na parking do Granda miał tylko 3 cm luzu z każdej strony ;)

Fajny samochód tylko felgi miał jakieś takie czarne jakby przybrudzone :)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mala uwaga z "naszego damainerskiego" punktu widzenia . Jak mozna nazwac serwis skierowany do polskojezycznych uzytkownikow - Extoticcars.pl ? (mam nadzieje, ze nie zrobilem literowki :) )

Tym bardziej, ze do grudnia 2007 byl jeszcze wolny np. egzotyk*pl a egzota.pl zostala zarejestrowana dopiero przed piecioma miesiacami (egzote.pl jest nadal wolna) :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

KBCTFI.pl = "Wspaniała" domena - nadaje się tylko na klikalny baner*... do zapamietania, niestety nie.

 

* emisja banera na stronie głównej portalu Gazeta.pl

 

28446952cs1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
KBCTFI.pl = "Wspaniała" domena - nadaje się tylko na klikalny baner*... do zapamietania, niestety nie.

 

* emisja banera na stronie głównej portalu Gazeta.pl

 

28446952cs1.jpg

 

Generalnie banki wydają sporo na reklamę, a wystarczyłoby aby zainwestowali w porządną domenę, swego czasu do wzięcia była domena tfi.pl, była niezła okazja by podnieść sobie poprzez domenę prestiż. Ale jak widać banki wolą rejestrować potworki :)

Edited by blazej

Share this post


Link to post
Share on other sites
Generalnie banki wydają sporo na reklamę, a wystarczyłoby aby zainwestowali w porządną domenę, swego czasu do wzięcia była domena tfi.pl, była niezła okazja by podnieść sobie poprzez domenę prestiż. Ale jak widać banki wolą rejestrować potworki :)

 

Potworki potworkami ale wiesz, banki tak czy tak mają sporo kasy na reklamę (przykładowo DB Kredyt - jeden oddział - około 9tyś) tak więc co za różnica (teoretycznie) jaką mają domenę, i tak ja wypromują

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj w radiu słyszałem reklamę serwisu zabieram.pl - łatwy i intuicyjny adres, trudno się pomylić, zapada w pamięć - same plusy dobrego generyka.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ajjj na billboardy stać, a na pl już nie...

 

A co ma jedno do drugiego??

Billboardy tańsze od nie jednej domeny w .pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co ma jedno do drugiego??

Billboardy tańsze od nie jednej domeny w .pl

 

No ale taka ładna domena jak schudnijaktywnie.pl była wolna. ;-)

 

Abstrahując od tego, domeny typu usługa.miasto.pl uważam za bardzo dobre i nie ma się czego czepiać. Przekazują dokładnie to co powinny - nazwę usługi i lokalizację (zasięg przestrzenny). Jedyne czego można się przyczepić to że nie zaopatrzyli się zawczasu w wersję bez kropki, no i już jakiś Michał Enterprajs ją testuje. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedyne czego można się przyczepić to że nie zaopatrzyli się zawczasu w wersję bez kropki, no i już jakiś Michał Enterprajs ją testuje. :-P

 

Nie wiem jak u Was ale u mnie aktywneodchudzanie.radom.pl nie działa. Z testów na razie jedynie 1 wejście. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firma ma aż 2 adresy.. ale za to jakie cuda:

 

[reklama (fragment) w czasopiśmie branżowym, e-wydanie]

 

ermx4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Firma ma aż 2 adresy.. ale za to jakie cuda:

 

[reklama (fragment) w czasopiśmie branżowym, e-wydanie]

 

ermx4.jpg

 

Powiedz, że sam zrobiłeś ta reklamę w photku, bo nie wierzę, że ludzie są aż tak głupi :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma to jak krótki, łatwy do zapamiętania adres :)

 

Przynajmniej infolinię mają prostą i czytelną, hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma to jak krótki, łatwy do zapamiętania adres :)

 

Pewnie jeszcze trochę i takie domeny będą na topie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×